Halksan Hurdacılık olarak Ağrı Hurdacı firmamız sizlere her daim profesyonel hurdacı hizmeti sunan sektörün lider firmalarından biridir.

Ağrı Hurdacı olarak hurda alım hizmeti sunan firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak her nevi hurdanızı adresten alan firmamız nakit ve peşin ödeme ile sizlere yardımcı olmaktadır.

20 yılı aşkın süredir Ağrı da başlamış olduğumuz hurdacılık sektörüne her geçen gün daha da fazla müşteriye ulaşarak devam etmekteyiz.

Müşteri ağını gün geçtikçe büyüten firmamız müşterilerinden her daim olumlu dönüşler almaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak %100 müşteri memnuniyeti ve yüksek fiyat garantisi ile hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olmaktayız.

Ücretsiz keşif imkanı ile faaliyet gösteren firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir.

Sizlere hurda alım işlerinde hizmet veren firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Her çeşit hurda alımlarında nakit ve peşin ödeme garantisi vererek sizlere yardımcı olmaktayız. Size en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız.

En kısa sürede hurda alım hizmeti sunan hurdacı firması olarak sizlere hizmet vermeye son hız devam etmekteyiz. Değerinde ve yerinde hurda alımı yapan firmamız geri dönüşüm işlerinde sizlere yardımcı olmaktadır.

Adresten hurda alımlarında sizlere en kısa sürede hizmet veren hurdacı firmasıyız. Hurdacı Halksan olarak hurda alımlarında en yüksek fiyat garantisi sunmaktayız.

Halksan Hurdacılık Ağrı Hurdacı olarak geri dönüşüme aracılık eden sektörün öncü firmalarından biridir. Hurda toplama araçları ile adresten hurda alımı yapan firmamız her nevi metal hurdalarınızı değerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Adresten aldığımız hurda malzemeleri geri dönüşüm tesislerimizde ayrıştırarak uzman ekiplerimiz tarafınca geri dönüşüme kazandırmaktayız. Elinizde geri dönüşüme uygun hurda malzemeler var ise hemen iletişime geçiniz.

Geri Dönüşüm, Ağrı ili için önemli bir kavramdır. Ağrı da çok dile getirilmeyen geri dönüşüm aslında geleceğimiz için önemli rol oynamaktadır. Halksan Hurdacılık elinizde bulunan hurdaları alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Bir maddenin doğada yok olma süresi binlerce yıl sürmektedir. Bu durumu önleyerek atık madde oranını en aza indirmeyi hedeflemekteyiz.

Hurda alımlarında çözüm ortağınız olan Halksan Hurdacılık zaman kavramı tanımayan, büyük özveri ile çalışan size en yakın hurdacı firmasıdır. Sizlere en doğru fiyatlar ile yardımcı olan hurdacı firmasıyız.

Hurdacılık sektörüne yön veren firmamız en iyi fiyat avantajları ile hurda alımları yapmaktadır. Minimun kâr oranlarımız ile her daim daha fazla müşteriye ulaşmayı amaçlamaktayız. Geri dönüşüm için gece, gündüz fark etmeksizin çalışmaktayız.

Ağrı Hurdacı olarak a dan z ye her türlü hurda alımını yapan hurdacı firmasıyız. En kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Hemen Halksan Hurdacılık ile iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

Halksan Hurdacılık: 1992 senesinde İstanbul ilinde kurulmuş bir geri dönüşüm firmasıdır. Hurdacı firmamız, her daim müşteri ağını büyüterek bugünlerde Ağrı Hurdacı olarak hizmet vermektedir. Her geçen gün bünyesinde bulunan araç ve ekibini büyüten firmamız sizlere profesyonel hurdacı hizmeti sunmaktadır.

Ağrı Hurdacı olarak kuruluşumuzdan bu yana sayısız şahıs ve firmaya hizmet vermiş sektörde bulunan en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firmasıyız. Hemen arayın, güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında yardımcı olalım.

Halksan Hurdacılık, Ağrı Hurdacı Telefonu 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile irtibat kurun. Her nevi hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandıralım. Ağrı da uzman ve deneyimli kadromuz ile günün her saati hizmet veriyoruz.

Ağrı Hurdacı
Ağrı Hurdacı

Ağrı Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Ağrı Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan sektörün öncü firmalarından biridir.

Hurdacılık sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak müşteri ağımızı her daim genişletmeye devam etmekteyiz.

Halksan Hurdacılık müşterilerine verdiği önem ile her daim yüksek müşteri memnuniyeti oranları ile sizlere yardımcı olmaktadır. En iyi fiyat avantajları ile hurda satmak istiyor iseniz hemen iletişime geçin yardımcı olalım.

Sizde Ağrı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan hurdacı firması arıyor iseniz güncel hurda fiyatları ile sizlere hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

20 yılı aşkın süredir hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız. Size en yakın konumda bulunan hurdacı firması olarak hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

En kısa sürede adresinize kadar gelerek hurda alımları yapan firmamız en iyi fiyat avantajları ile sizlere hizmet vermeye son hız devam etmektedir.

Ağrı Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımları yapmaktayız. Her daim alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet veren hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık adresten hurda alımlarını her daim nakit ve peşin ödeme ile yapan sizlere en yakın hurdacı firmasıdır. Ağrı da en yakın 7/24 açık hurdacı firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Ağrı Hurdacı olarak güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Sizde hurda malzemelerinizi değerinde satmak için hemen arayınız.

Halksan Hurdacılık profesyonel hurdacı hizmetleri ile sizlere en kısa sürede hurda alımlarında yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıdır.

Ağrı Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak Ağrı ve çevresinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Ağrı Hurdacı olarak uzman kadro ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlamaktayız.

Dürüst ve güvenilir hurdacı firması arıyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin sizlere en kısa sürede hurda alım işlerinde yardımcı olalım. En iyi fiyat avantajlarımız ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Sizde Ağrıda hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile satmak istiyor iseniz Halksan Hurdacılık ile 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden iletişime geçin hurda alımlarında yardımcı olalım.

Ağrı Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Ağrı Hurdacı olarak her daim güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Değerinde ve yerinde hurda alımı yapan firmamız en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktadır.

Hurda alım işlerinde her daim yüksek fiyatlar sunan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Sektörün lider firmalarından biri olarak her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde almaktayız.

en yüksek hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemelerinizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Ağrı Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan firmalar dan biriyiz. Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Elinizde bulunan geri dönüşüm hurdalarınızı adresinizden nakit ve peşin ödeme garantisi ile alarak sizlere yardımcı olmaktayız. Güvenilir ve hurdacılık hizmetlerimiz ile sizlere Ağrı ve ilçelerinde hizmet veriyoruz.

Profesyonel kadromuz ile hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız. A dan Z ye her çeşit hurdanızı en iyi fiyat avantajlarımız ile almaktayız.

Güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırmak için hemen arayın en kısa sürede yardımcı olalım.

Diyadin Hurdacı

Ağrı Hurdacı olarak Diyadin Hurdacı firmamız sizlere en yakın konumda bulunan hurdacı olarak hizmet vermektedir.

Sizde Diyadin de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz güncel hurda fiyatları ile hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olmaktayız.

20 yılı aşkın süredir Diyadin de hizmet veren hurdacı Halksan sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Her daim en iyi fiyat avantajlarımız ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Değerinde ve yerinde hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Diyadin ve mahallerinde alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımları yapmaktayız.

Adreste nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere en kısa sürede hurda alım işlerinde yardımcı olalım.

Doğubayazıt Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Doğubayazıt Hurdacı firmamız sizlere profesyonel hurdacı hizmetleri ile yardımcı olmaktadır.

Sizde Doğubayazıt da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en yakın hurdacı firması olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Doğubayazıt Hurdacı firması olarak her daim güncel hurda fiyatları ile hurda alımları yapmaktayız.

Hemen hurda satmak için firmamız ile iletişime geçin sizlere her nevi hurda alımlarında en kısa sürede itina ile yardımcı olalım.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her nevi hurdanızı değerinde almaktayız.

Yıllardır en deneyimli firma olarak hizmet veren Halksan Hurdacılık sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir.

Hemen arayın en güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında yardımcı olalım. Değerinde ve yerinde hurda alımları yapmaktayız.

Eleşkirt Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Eleşkirt Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede yüksek fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Sizde Eleşkirt de hurda satmak istiyor iseniz hemen iletişime geçin güncel hurda fiyatları ile yardımcı olalım.

Profesyonel kadrosu ile hizmet veren Eleşkirt Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Adresten hurda alımlarında nakit ödeme ile yardımcı olan firmamız a dan z ye her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktadır.

Hurda satışı yapmak için güvenilir firma arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Hemen hurda satmak için iletişime geçin güncel hurda fiyatları ile yardımcı olalım. Değerinde ve yerinde hurda alımları yapmaktayız aramanız yeterlidir.

Ağrı da Hurda Alan Firmalar

Ağrı Hurdacı olarak en iyi fiyat avantajları ile hurda alan firmalar dan biriyiz.

Her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede adresten alan hurdacı firmamız sizlere hurda alım işlerinde hizmet vermektedir.

Güncel hurda fiyatları ile çalışan firmamız sizlere adresinize gelerek hizmet vermektedir.

7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımları yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Hemen 0534 207 2341 numaralı hattımız üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

Diyadin Hurdacı
Doğubayazıt Hurdacı
Eleşkirt Hurdacı
Hamur Hurdacı
Patnos Hurdacı
Taşlıçay Hurdacı
Tutak Hurdacı

https://halksan.com/agri-hurdacilar/

https://agri.bel.tr/

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir