Halksan Hurdacılık olarak Bayat Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak yardımcı olmaktadır.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bayat Hurdacı firmamız sizlere her daim güncel fiyatlar teklif eden hurdacı firmasıdır. Hurda malzemenizi her zaman doğru ve ederinde fiyatlar ile alıyoruz.

Sizde Bayat da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak en kısa sürede hurda alım işlerinde hizmet vermekteyiz.

Her nevi hurda malzemenizi adresinize kadar gelerek kapınızdan alan size en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemenizi satmak istiyor iseniz bizi arayınız. En iyi fiyat avantajları ile hurda alımlarında sizlere istedğiniz gün ve saat içerisinde yardımcı olalım.

Hurdacı Halksan olarak bayat ve mahallerinde haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımları yapıyoruz. Her türlü hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı olan tecrübeli hurdacı firmasıyız.

20 yılı aşkın süredir adresten hurda alımı yapan hurdacı firmamız sizlere en yüksek fiyatlar ile hizmet vermektedir. En yüksek fiyatlar ile hizmet vererek sizlerin daha fazla kazanç elde etmesini sağlamaktayız.

Bayat Hurdacı olarak minimun kâr oranlarımız ile hurda alımı yapıyoruz. Bayat ve mahallerinde sürekli tercih edilen en yakın hurdacı firmasıyız.

Size en yakın hurdacı firması olarak elinizde bulunan geri dönüşüm malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Geri dönüşüme uygun hurda malzemelerinizi kapınızdan alan hurdacı firmasıyız.

Sizlere en yüksek fiyatlar sunan en kısa sürede hurda alımını tamamlayan hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Adrese kadar gelerek hurda alımlarını yapıyoruz.

Halksan Hurdacılık Bayat Hurdacı olarak nakit ödeme prensibi ile çalışmaktadır. Yılların tecrübesi ile hurda alımlarında sizlere hizmet veriyoruz. Her daim nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapıyoruz. Anında ödeme imkanı sunan firmamız sizlere canlı para ile hizmet veriyor.

Bayat da hurda alımlarında güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile öne çıkan en yakın hurdacı firmasıyız. Halksan Hurdacılık olarak kaliteden ödün vermeyen en yakın hurdacılar dan biriyiz.

Afyonkarahisar Bayat da geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak Bayat Hurdacı firmamız geri dönüşüme aracılık eden hurdacı firmasıdır. Hurdacı Halksan olarak bir çok geri dönüşüm tesisine sahip olan hurdacı firmasıyız. Hem geri dönüşüm hem de ülkemizin ekonomisini arttırmak için istediğiniz saat içerisinde hizmet vermekteyiz.

Adreste anlık hurda fiyatları ile her çeşit hurda alımlarında sizlere itina ile yardımcı olmaktayız. Bayat Hurdacı olarak a dan z ye tüm hurda malzemelerinizi alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurda malzemelerinizi her daim değerinde ve ederinde fiyatlar ile alan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Bayat Hurdacı Telefonu 0(534) 207 2341 numaralı hattımız gece gündüz her daim açıktır. Hurda satmak istediğiniz an bize bu numaradan mesaj atabilir veya arayabilirsiniz. Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede yüksek hurda fiyatları ile dönüş sağlamaktadır.

Bayat Hurdacı hizmetlerinden yararlanmak için hâla neyi bekliyorsunuz ?? numarayı tuşlayın en kısa sürede güvenilir firma olarak yardımcı olalım.

Bayat Hurdacı
Bayat Hurdacı

Bayat Hurdacı

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bayat Hurdacı firmamız sizlere her daim en yüksek fiyat garantisi ile en kısa sürede hizmet vermektedir.

Ev ve iş yerlerinizde biriktirmiş olduğunuz hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız. Güncel hurda fiyatları ile her daim hurda alımı sunmaktayız.

Sizde adresinizde en kısa sürede hurda satmak için hemen bizler ile iletişime geçin. Fiyat teklifinizi alın eğer teklifimizi beğenirseniz (en yüksek fiyat teklifleri ile yardımcı olmaktayız!) adresinizden hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım.

Bazı Atık maddelerin doğada kendi başına kaybolma süreleri ortalama 100 – 200 yıldır. Hurdacı firmamız bu süreyi minimuna indirerek en kısa sürede hurda malzemeleri geri dönüşüm tesislerine geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Sizde Bayat da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Bayat Hurdacı olarak a dan z ye her nevi hurda malzemelerinizi anlık hurda fiyatları kapsamında alarak hurda toplama tesislerimizde ayrıştırıyoruz.

Bayat da yıllardır hizmet veren sektörün en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firmasıyız. Sektörde güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile öne çıkan ve kaliteden asla ödün vermeyen hurdacı firmasıyız.

20 yılı aşkın süredir güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere her daim yardımcı olmaktayız. Her çeşit hurda alım işlerine uzman ve deneyimli kadromuz ile yardımcı oluyoruz.

Adresten hurda alımlarında profesyonel hurda alım ekibimiz ile hizmet veriyoruz. 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bayat Hurdacı firmamız profesyonel hurda alım ve söküm ekibi ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık olarak Bayat ve çevresinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bayat Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Elinizde bulunan geri dönüşüme uygun hurda malzemelerinizi en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile almaktayız. Hurda alımlarında itina ile yardımcı olmaktayız. Profesyonel hizmet ile hurda alımı yapan firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık sizlere yardımcı olmaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak her daim nakit ve peşin ödeme garantisi ile çalışıyoruz. Kapıda nakit ödeme sunan size en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız. En iyi fiyat avantajlarından yararlanmak istiyor iseniz hemen arayınız.

Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden hemen iletişime geçin hurda malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıralım.

Halksan Hurdacılık olarak Bayat Hurdacı firmamız SEKTÖRDE LİDER VE TECRÜBELİ FİRMA OLARAK GÜNCEL HURDA FİYATLARI İLE HİZMET VERMEKTEDİR.

Bayat Hurda Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir7,00 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir6,90 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,90 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir5,90 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir5,87 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir5,32 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası4,52 ₺/Kg
Toplama Hurda5,40 ₺/Kg
Teneke Hurda2,80 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası3,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası5,00 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası6,00 ₺/Kg
Tufal Hurdası0,45 ₺/Kg
Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası155,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası155,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası130,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır130,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası145,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası110,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel40,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş35,90 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant37,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa37,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil34,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak32,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert23,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu18,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör21,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş22,30 ₺/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum TelArayınz – ₺/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek54,70 ₺/Kg
Hurda Kağıt Fiyatları
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt2,50 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt1,90 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt2,40 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı3,50 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı2,10 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı2,30 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak2,30 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete1,98 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete2,50 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt1,68 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı1,52 ₺/Kg
Hurda Sarı Fiyatları
Sarı Hurda Araiş MS-7089,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-6487,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça85,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı80,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk69,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati70,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör67,50 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş125,00 ₺/Kg
Krom Hurdası Fiyatları
Hurda Paslanmaz 304 Krom25,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı21,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom28,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı21,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom35,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı31,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom6,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom6,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom6,00 ₺/Kg
Anot Nikel %99132,00 ₺/Kg
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo40,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo47,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu70,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu82,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo48,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo17-55 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo65,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Deşe95,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Yağlı Deşe75,00 ₺/Kg
Hurda Elektronik Kart Fiyatları
Hurda Bilgisayar Ram Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı28,00 ₺/Kg
Hurda Telefon Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Modem Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Yazıcı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı12,50 ₺/Kg
Hurda Harddisk13,50 ₺/Kg
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Levha Kurşun26,50 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun26,20 TL/Kg
Hurda Nikel Fiyatları
Hurda %95-99 Şablon Nikel177,00 TL/Kg
Hurda Anot Nikel173,00 TL/Kg
Hurda Nikel Çapağı107,00 TL/Kg
Hurda Turbo Nikel95,00 TL/Kg
Hurda Akü Fiyatları
Hurda Sulu Akü13,50 TL/Kg
Hurda Kuru Akü13,50 TL/Kg
Hurda Küçük Akü12,80 TL/Kg
Hurda Çinko Fiyatları
Külçe Çinkosu28,50 TL/Kg
Hurda Çinko Levha28,00 TL/Kg
Hurda Zamak Fiyatları
Hurda Zamak İmalat19,00 TL/Kg
Hurda Antimon17,50 TL/Kg
Hurda Motor Fiyatları
Hurda Demir Kaplama Motor7,30 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kaplama Motor10,70 TL/Kg
Diğer Hurda Çeşit FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Bayat Hurdacı olarak güncel hurda alım fiyatları ile sizlere en kısa sürede hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Halksan Hurdacılık Bayat da anlık fiyatlar ile yardımcı oluyor.

Sizde Bayat da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet veriyoruz.

Anlık hurda fiyatları kapsamında sizlere en kısa sürede en yakın hurdacı olarak yardımcı olmaktayız.

Bayat Hurdacı olarak size en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız. Elinizde bulunan her türlü geri dönüşüm malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Londra Metal Borsası na göre artış veya çıkış gösteren hurda fiyatları firmamız tarafından sürekli olarak takip edilmektedir. Halksan Hurdacılık sizlere doğru ve güncel fiyatlar sunabilmek için her daim çalışmalarını sürdürmektedir.

Bayat Hurdacı firması olarak sizlere haftanın 7 günü , günün 24 saati bayat hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak bayat ve mahallerinde 20 yılı aşkın süredir anlık hurda fiyatları ile hurda alımı yaptık ve yapmaya son hız devam ediyoruz.

En yakın hurdacı firması olarak sizlere en kısa sürede hurda alımlarında hizmet veriyoruz. Adresinizde hurda satmak istiyor iseniz hemen arayın yardımcı olalım.

Afyonkarahisar Bayat da Hurda Alan Yerler

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bayat da Hurda Alan Yerler den biriyiz. En kısa sürede güncel hurda fiyatları ile sizlere hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Bayat Hurdacı olarak sizlere nakit ve peşin ödeme garantisi sunan en yakın hurdacı firmasıyız.

Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak itina ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Sizde Bayat da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz.

İstediğiniz gün ve saat içerisinde nakit ve peşin ödeme ile hurda alan yerler den biriyiz. Her çeşit hurda malzemenizi en kısa sürede alıyoruz.

HUrda malzemenizi değerinde ve ederinde fiyatlar ile satmak için hemen arayın sizlere hizmet verelim.

 • DERE MAHALLESİ HURDACI
 • KAYABAŞI MAHALLESİ HURDACI
 • TEPEBAYAT MAHALLESİ HURDACI
 • YATUKCU MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ MAHALLESİ HURDACI
 • AHACIK KÖYÜ HURDACI
 • AKSEKİ KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞI EMİRHALİL KÖYÜ HURDACI
 • AYVALICA KÖYÜ HURDACI
 • BARAK KÖYÜ HURDACI
 • BAYAN KÖYÜ HURDACI
 • BEYDİLİ KÖYÜ HURDACI
 • CEVİZLİ KÖYÜ HURDACI
 • ÇAMLIGÜNEY KÖYÜ HURDACI
 • ÇAYKÖY KÖYÜ HURDACI
 • ÇERKEŞ KÖYÜ HURDACI
 • ÇUKURÖZ KÖYÜ HURDACI
 • DEMİRCİLER KÖYÜ HURDACI
 • DEREKUTUĞUN KÖYÜ HURDACI
 • DORUKSEKİ KÖYÜ HURDACI
 • EMİRHALİL KÖYÜ HURDACI
 • EMİRŞAH KÖYÜ HURDACI
 • ESKİALİBEY KÖYÜ HURDACI
 • EVCİ KÖYÜ HURDACI
 • FALI KÖYÜ HURDACI
 • HACIBAYRAM KÖYÜ HURDACI
 • İLEĞİ KÖYÜ HURDACI
 • İSHAKLI KÖYÜ HURDACI
 • KALINPELİT KÖYÜ HURDACI
 • KARAKAYA KÖYÜ HURDACI
 • KÖPÜKLÜ KÖYÜ HURDACI
 • KUBBEDİN KÖYÜ HURDACI
 • KUNDUZLU KÖYÜ HURDACI
 • KURUÇAY KÖYÜ HURDACI
 • LAPA KÖYÜ HURDACI
 • PANCARLIK KÖYÜ HURDACI
 • SAĞPAZAR KÖYÜ HURDACI
 • SARAY KÖYÜ HURDACI
 • TEPEKUTUĞUN KÖYÜ HURDACI
 • TEVEKLİ KÖYÜ HURDACI
 • TOYHANE KÖYÜ HURDACI
 • YENİKÖY KÖYÜ HURDACI
 • YENİŞIHLAR KÖYÜ HURDACI
 • YEŞİLÇAT KÖYÜ HURDACI
 • YONCALI KÖYÜ HURDACI

https://www.bayat.bel.tr/

https://halksan.com/afyonkarahisar-hurdaci/

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir