Halksan Hurdacılık olarak Bolu Hurdacı firmamız yüksek Bolu hurda fiyatları ile hurda alımı yapan sektörün öncü hurdacı firmasıdır.

Sizde bolu da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz hurdacı firmamız en kısa sürede kapınıza kadar gelerek sizlere yardımcı olmaktadır.

her nevi hurda malzemenizi bolu hurdacı firması olarak adresinize en yakın hurdacı firması olarak itina ile geri dönüşüme kazandırıyoruz.

23 yıllık deneyim ve tecrübe ile bolu da hurda alımı gerçekleştiren Halksan Hurdacılık sizlere güncel hurda fiyatları ile itina ile yardımcı olmaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak Bolu Hurdacı firmamız her nevi hurda malzemenizi her daim nakit ve peşin ödeme ile alarak sizlere yardımcı oluyor.

Bolu Hurdacı Firması olarak bolu da güncel hurda fiyatları ile Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası

Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası

Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası , Pimapen Hurdası vb. ürünleri alıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Bolu da haftanın 7 günü , günün 24 saati güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımını yapıyoruz.

sizde hurdacı firmamız üzerinden bolu hurdacı firmamız ile iletişime geçin güncel hurda fiyatları edinin hurda malzemenizi değerinde ve yeirnde satın.

Bolu da her nevi hurdanızı adresinize en kısa sürede gelerek alıyoruz sizde arayın her nevi hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandıralım.

Bolu Hurdacı

Bolu Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Bolu Hurdacı firmamız her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede kapınıza kadar gelerek almaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak Bolu Hurdacı firmamız hurda alımlarında sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak yardımcı olmaktadır.

Bolu Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile en kısa sürede kapınıza kadar gelerek sizlere hizmet veriyoruz.

Bolu da adresinize en yakın hurdacı firması olarak her daim nakit ve peşin ödeme ile her nevi hurda malzemenizi itina ile alıyoruz.

haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda malzemenizi alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile en kısa sürede kapınıza kadar gelerek alıyoruz.

Hurdacı Halksan olarak adresinize en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarını yapıyoruz.

hurda malzemenizi yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandıralım. Hurdacı Halksan olarak her nevi hurda alımını her daim nakit ve peşin ödeme ile yapıyoruz.

sizde hemen bolu hurdacı firmamızdan güncel hurda fiyatları alın firmamız sizlere adresinize en yakın hurdacı firması olarak itina ile yardımcı olsun.

sizde hemen hurdacı firmamız ile iletişime geçin sizlere en kısa sürede itina ile yardımcı olarak hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandıralım

Halksan Hurdacılık olarak Bolu Hurdacı firmamız başta Şantiye,Fabrika,Çalışma Sahaları,Depo,Ofis ve tam konumunuzdan hurda alımı gerçekleştirmekteyiz.

Hurdacı firmamız bolu da hurda demir,hurda bakır,hurda sarı,hurda krom,hurda alüminyum,hurda kablo,hurda kurşun veya hurda çinko olmak üzere

Pimapen Hurdası,Elektronik Kart Hurdası ,Çelik Çatı Hurdası,Çatı Makası,Trapez Sac Hurdası gibi birçok hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile almaktadır.

hurdacı telefonu üzerinden Halksan hurdacılık ile iletişime geçin sizlere bolu en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında itina ile yardımcı olalım.

Dörtdivan Bolu Hurdacı

Dörtdivan Hurdacı olarak 20 yılı aşkın süredir her nevi hurda alımı yapan sektörün öncü firmalarından biriyiz.

sizde dörtdivan da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Halksan hurdacılık olarak en kısa sürede kapınıza kadar gelerek sizlere yardımcı oluyoruz.

Bolu Hurdacı olarak Dörtdivan Hurdacı firmamız her daim yerinde ve değerinde güncel hurda fiyatları sunarak her nevi hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Dörtdivan Hurdacı olarak en kısa sürede kapınıza kadar gelerek sizlere yardımcı oluyoruz her nevi hurda malzemenizi yüksek fiyatlar ile geri dönüşüme kazandırıyoruz

haftanın 7 günü , günün 24 saati alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her nevi hurda alımında sizlere itina ile hizmet veriyoruz.

Bolu Hurdacı olarak Dörtdivan Hurdacı firmamız 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile sizlere en kısa sürede adresinize gelerek hizmet vermektedir.

sizde hurda satmak istiyor iseniz hurdacı telefonu üzerinden firmamız ile iletişime geçin her nevi hurda malzemenizi yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandıralım.

Bolu Hurdacı Gerede Firması

Halksan Hurdacılık olarak Gerede Hurdacı firmamız her nevi hurdanızı yerinde ve değerinde alarak güncel hurda fiyatları ile geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Gerede Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede kapınıza kadar gelerek geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Bolu Hurdacı olarak Gerede Hurdacı firmamız hurdanızı nakit ve peşin ödeme ile alıyor.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile alanında uzman kadromuz ile gerede de sizlere her daim en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

Gerede En Yakın Hurdacı olarak başta hurda demir,hurda bakır,hurda sarı,hurda krom,hurda alüminyum,hurda kablo,hurda kurşun ve hurda çinko olmak üzere her nevi hurdanızı değerinde ve yerinde alıyoruz.

sizde hurdacı Halksan ile iletişime geçin her nevi hurda malzemenizi kapınıza kadar gelerek en kısa sürede alalım.

Göynük Hurdacı

Bolu Hurdacı olarak Göynük Hurdacı firmamız 20 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veren sektörün öncü firmalarından biridir.

her nevi hurda malzemenizi göynük hurdacı oalrak her daim nakit ve peşin ödeme ile alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Göynük Hurdacı firmamız ile iletişime geçin en yakın hurdacı firması olarak her nevi hurdanızı en kısa sürede kapınıza kadar gelerek alalım.

Bolu Hurdacı olarak Göynük Hurdacı firmamız daima alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Bolu Göynük te haftanın 7 günü , günün 24 saati göynük te hurda malzemenizi en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile alıyoruz.

sizde göynük te hurda satmak istiyorsunuz ve göynük te hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak sizlere yüksek fiyatlar ile yardımcı oluyoruz.

hurdacı telefonu üzerinden firmamız ile iletişime geçin hurda alımlarında uzman personeller ile sizlere yardımcı olalım.

Kıbrıscık Hurdacı

Kıbrıscık ta hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak kıbrıscık hurdacı firmamız sizlere hurda alım işlerinde sekötrün lider firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

her nevi hurda malzemenizi her daim nakit ve peşin ödeme sunarak kıbrıscık ta en yakın hurdacı firması olarak en kısa sürede güncel fiyatlar ile sizlere yardımcı oluyoruz.

haftanın 7 günü , günün 24 saati alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile Kıbrıscık Hurdacı olarak sizlere itina ile yardımcı oluyoruz.

hurdacı firmamız ile iletişime geçin her nevi hurdanızı en kısa sürede kapınıza kadar gelerek hurdanızı geri dönüşüme kazandıralım.

en yüksek fiyat garantisi ile kıbrıscık ta hurda malzemelerinizi Bolu Hurdacı olarak alıyoruz.

sizde hurdacı firmamız ile iletişime geçin güncel fiyatlar edinin kıbrıscık hurdacı olarak sizlere güncel fiyatlar ile yardımcı olalım.

Mengen Hurdacı

Bolu Hurdacı olarak Mengen Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alımı gerçekleştiren en yakın hurdacı firmasıdır.

Bolu Hurdacı olarak Mengen Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile Demir Hurdası-Alüminyum Hurdası-Krom hurdası-Bakır Hurdası-Sarı Hurdası-Kablo Hurdası-Kurşun hurdası-Çinko Hurdası-Akü Hurdası ve Makine Hurdası alımı yapıyor.

En Yakın Hurdacı Firması olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile mengen de sizlere hizmet vermekteyiz hemen arayın en yakın hurdacı olarak yardımcı olalım.

sizde mengen de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Halksan hurdacılık olarak her nevi hurda malzemenizi alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile alıyoruz.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile bolu hurdacı firmamız mengen de en yüksek fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Mudurnu Hurdacı

Mudurnu Hurdacı olarak 20 yılı aşkın süredir hurda alımı gerçekleştiren hurdacı firmamız sektörün lider firmalarından biridir.

Her nevi hurda malzemenizi Mudurnu da güncel hurda fiyatları ile alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Bolu Hurdacı firmamız Mudurnu da daima nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapan firmalardan biridir

sizde hurdacı firmamız ile iletişime geçin daima yerinde ve değerinde nakit ve peşin ödeme sunarak hurdanızı alalım.

sizde güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyor iseniz sizlere en kısa sürede kapınıza kadar gelerek yardımcı oluyoruz.

Mudurnu da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz

Sizde hemen Mudurnu hurdacı firmamız ile iletişime geçin en yüksek hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olalım.

Bolu Hurdacı olarak Mudurnu Hurdacı firmamız başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo,ofis,maden sahalarından hurda alımı yapıyor.

hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım.

Seben Hurdacı

Seben Hurdacı olarak 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile her daim nakit ve peşin ödeme ile en kısa sürede hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Bolu Hurdacı firmamız Seben Hurdacı olarak hurda demir,hurda bakır,hurda sarı,hurda krom,hurda alüminyum,hurda kablo,hurda kurşun ve hurda çinko olmak üzere

Çelik Çatı Hurdası,Çatı Makası,Trapez Sac Hurdası gibi her nevi hurdanızı güncel hurda fiyatları ile almaktadır.

7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde her nevi hurdanızı seben hurdacı firması olarak güncel fiyatlar ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

hurdacı firmamız ile iletişime geçin sizlere yüksek fiyat garantisi ile hurda alım işlerinde yardımcı olalım değerinde ve yerinde hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandıralım.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile her daima nakit ve peşin ödeme ile sizlere seben hurdacı olarak adresinize en kısa sürede gelerek yardımcı oluyoruz.

Yeniçağa Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Yeniçağa Hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yapan sektörün öncü firmalarından biridir.

sizde yeniçağa da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Bolu Hurdacı olarak Yeniçağa Hurdacı firmamız en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak Yeniçağa Hurdacı firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurdanızı en yakın hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile geri dönüşüme kazandırıyoruz

Bolu Hurdacı olarak Yeniçağa Hurdacı firmamız hurda demir,hurda bakır,hurda sarı,hurda krom,hurda alüminyum,hurda kablo,hurda kurşun ve hurda çinko alımı yapmakadır.

her nevi hurda alımını 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile adresinize en kısa sürede gelerek yardımcı oluyoruz.

Sizde hurda satmak için hurdacı telefonu üzerinden firmamız ile iletişime geçin hurda malzemenizi yerinde ve değerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandıralım.

Bolu Hurda Fiyatları

Güncel Bolu Hurda Fiyatları için Bolu Hurdacı firmamız ile hemen iletişime geçin hurda alımlarında en iyi fiyat garantisi ile yardımcı olalım.

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir6,40 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir6,35 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,25 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir6,17 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir6,07 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir4,52 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası3,52 ₺/Kg
Toplama Hurda4,910 ₺/Kg
Teneke Hurda2,80 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası4,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası4,60 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası5,40 ₺/Kg
Tufal Hurdası0,25 ₺/Kg
Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası160,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası160,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası140,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır140,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası135,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası120,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel37,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil34,40 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil33,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak31,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston27,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert Kartel22,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu16,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör16,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş20,00 ₺/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel18,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek44,70 ₺/Kg
Hurda Kağıt Fiyatları
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt2,30 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt1,87 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt2,40 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı4,05 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı2,10 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı2,30 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak2,30 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete1,98 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete2,50 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt1,68 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı1,52 ₺/Kg
Hurda Sarı Fiyatları
Sarı Hurda Araiş MS-7098,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-6487,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça80,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı75,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk72,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati71,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör68,50 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş160,00 ₺/Kg
Hurda Krom Fiyatları
Hurda Paslanmaz 304 Krom30,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı28,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom40,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı35,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom42,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı35,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom8,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom8,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom8,00 ₺/Kg
Anot Nikel %99132,00 ₺/Kg
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo45,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo55,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu74,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu82,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo48,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo17-55 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo65,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Deşe95,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Yağlı Deşe75,00 ₺/Kg
Hurda Elektronik Kart Fiyatları
Hurda Bilgisayar Ram Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı28,00 ₺/Kg
Hurda Telefon Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Modem Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Yazıcı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı12,50 ₺/Kg
Hurda Harddisk13,50 ₺/Kg
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Levha Kurşun26,50 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun26,20 TL/Kg
Hurda Nikel Fiyatları
Hurda %95-99 Şablon Nikel177,00 TL/Kg
Hurda Anot Nikel173,00 TL/Kg
Hurda Nikel Çapağı107,00 TL/Kg
Hurda Turbo Nikel95,00 TL/Kg
Hurda Akü Fiyatları
Hurda Sulu Akü13,50 TL/Kg
Hurda Kuru Akü13,50 TL/Kg
Hurda Küçük Akü12,80 TL/Kg
Hurda Çinko Fiyatları
Külçe Çinkosu28,50 TL/Kg
Hurda Çinko Levha28,00 TL/Kg
Hurda Zamak Fiyatları
Hurda Zamak İmalat19,00 TL/Kg
Hurda Antimon17,50 TL/Kg
Hurda Motor Fiyatları
Hurda Demir Kaplama Motor7,30 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kaplama Motor10,70 TL/Kg
Diğer Hurda Çeşit FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL
Hurda Elektronik Kart Fiyatları
Hurda Bilgisayar Ram Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı28,00 ₺/Kg
Hurda Telefon Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Modem Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Yazıcı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı12,50 ₺/Kg
Hurda Harddisk13,50 ₺/Kg

Bolu Hurdacı Avantajları

Bolu da ikamet ediyorsunuz ve hurda alan hurdacı mı arıyorsunuz sizlere en iyi fiyat avantajlarımız ile hurda alım işlerinde daima yardımcı olmaktayız. Sizde bolu hurdacı firması arıyor sieniz Halksan Hurdacılık ile hemen iletişime geçin.

Yüksek fiyat avantajları, uzman ekip avantajları, en yakın hurdacı avantajları gibi teklifler sunan Bolu Hurdacı firmamız sizlere daima yardımcı oluyor.

Hemen Hurdacı firmamızdan güncel hurda fiyatları almak için bizi arayın hurda alım işlerinde en yüksek fiyat garantisi ile sizlere hizmet sunalım. Firmamız avantajlı hurda alımı ve kurumsal hurdacı olarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Bolu da Hurda Demir Alan Yerler

Bolu Hurdacı olarak Hurda Demir Alan Yerler den biri olarak adresinize gelen en yakın hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık olarak Bolu da güncel hurda fiyatları ile hurda demir alan yerler den biriyiz sizde her nevi demir hurdanıız en kısa sürede satmak için hurdacı firmamız ile iletişime geçin hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı olalım.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile bolu da demir hurdası alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz.

Sizde firmamız ile iletişime geçin hurdacı olarak en kısa sürede sizlere yerinde ve değerinde nakit ve peşin ödeme ile sizlere yardımcı olalım

Halksan Hurdacılık olarak bolu da alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her nevi demir hurdası alımı yapmaktayız.

Bolu da Hurda Bakır Alan Firmalar

Bolu Hurdacı Firmamız her daim nakit ve peşin ödeme sunarak bakır hurdanızı değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktadır.

haftanın 7 günü , günün 24 saati bolu hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile bolu da bakır hurdası alan firmalar dan biriyiz.

her nevi hurda bakır alımını alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile kapınıza kadar gelerek en kısa sürede alıyoruz.

Bakır Hurdası alımını nakit ve peşin ödeme ile gerçekleştiren firmamız adresinize en kısa sürede gelerek hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandıralım.

sizde bolu da bakır hurdası satmak istiyorsunuz ve bakır hurdası alan firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık ile iletişime geçin.

https://bolu.bel.tr Kurumsal BOLU HURDACI FİRMA.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir