Halksan Hurdacılık olarak Burdur Hurdacı firmamız sektörün lider firmalarından biri olarak en kısa sürede sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

hurdacı firmamız Burdur da en kısa sürede kapınıza kadar gelerek itina ile sizlere hizmet vermektedir. Sizde Burdur da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz

Halksan Hurdacılık Burdur da güncel hurda fiyatları ile hurda alım işlerinde itina ile sizlere yardımcı oluyor. Burdur Hurdacı Firması olarak adresinize en yakın hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Burdur En Yakın Hurdacı olarak en kısa sürede yüksek fiyat teklifleri ile sizlere hizmet veriyoruz. Hurda malzemenizi her daim nakit ve peşin ödeme ile değerinde ve yerinde alıyoruz.

sizde hemen Burdur Hurdacı firmamız ile iletişime geçin firmamız en kısa sürede sizlere daima yerinde ve değerinde yardımcı olarak hurdanızı geri dönüşüme kazandırsın.

Burdur da başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo,ofis,maden sahalarından hurda alımı gerçekleştirmekteyiz

26 yıllık deneyim ve tecrübe ile burdur da her nevi hurda alımını adresinize en yakın hurdacı firması olarak gerçekleştiriyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Burdur Hurdacı firmamız hurda demir,hurda bakır,hurda sarı,hurda krom,hurda alüminyum,hurda kablo,hurda kurşun ve hurda çinko olmak üzere

Çelik Çatı Hurdası,Çatı Makası,Trapez Sac Hurdası gibi her nevi hurdanızı güncel hurda fiyatları ile alıyoruz. Sizde hurdacı firmamızı arayın fiyat teklifi alın.

Halksan Hurdacılık olarak Burdur Hurdacı firmamız her nevi hurda malzemenizi her daim nakit ve peşin ödeme ile alarak sizlere yardımcı oluyor.

Halksan Hurdacılık olarak Burdur da haftanın 7 günü , günün 24 saati güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımını yapıyoruz.

sizde hurdacı firmamız üzerinden burdur hurdacı firmamız ile iletişime geçin güncel hurda fiyatları edinin hurda malzemenizi değerinde ve yeirnde satın.

burdur-hurdaci
burdur-hurdaci

Burdur Hurdacı

Burdur Hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede kapınıza kadar gelerek geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak Burdur Hurdacı firmamız hurda alımlarında sizlere sektörün öncü firmalarından biir olarak yardımcı olmaktadır.

En kısa sürede güncel hurda fiyatları ile en kısa sürede adresinize en yakın hurdacı firması olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda malzemenizi alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile en kısa sürede kapınıza kadar gelerek alıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Burdur Hurdacı firmamız yüksek hurda fiyatları ile Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası

Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası

Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası , Pimapen Hurdası vb. ürünleri alıyoruz.

Burdur da hurdacı Halksan olarak her nevi hurdanızı adresinize en kısa sürede gelerek alıyoruz sizde arayın her nevi hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandıralım.

Halksan Hurdacılık olarak Burdur Hurdacı firmamız başta Şantiye,Fabrika,Çalışma Sahaları,Depo,Ofis ve tam konumunuzdan hurda alımı gerçekleştirmekteyiz.

Burdur Hurdacı olarak her nevi hurda alımını en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Sizde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz

Halksan Hurdacılık ile iletişime geçin her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandıralım.

hurda malzemenizi yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandıralım. Hurdacı Halksan olarak her nevi hurda alımını her daim nakit ve peşin ödeme ile yapıyoruz.

sizde hurda satmak için hurdacı Halksan ile iletişime geçin hurda malzemenizi profesyonel kadromuz ile alarak değerlendirelim.

Ağlasun Hurdacı

Burdur Hurdacı olarak Ağlasun Hurdacı firmamız her nevi hurda malzemenizi sektörün lider firmalarından biri olarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Ağlasun Hurdacı Firması olarak 20 yılı aşkın süredir her nevi hurda alımını yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

sizde ağlasun da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Burdur Hurdacı olarak hurda alımlarını en kısa sürede kapınıza kadar gelerek yapıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Ağlasun Hurdacı firmamız her daim yerinde ve değerinde güncel hurda fiyatları sunarak her nevi hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandırmaktadır.

haftanın 7 günü , günün 24 saati alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her nevi hurda alımında sizlere itina ile hizmet veriyoruz.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere Ağlasun da her daim nakit ve peşin ödeme ile hizmet vermekteyiz.

Halksan Hurdacılık olarak yüksek fiyatlar ile daima güncel fiyatlar ile hurda alımı gerçekleştirmekteyiz hurdacı firmamız ile iletişime geçin hurda malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıralım.

Altınyayla Hurdacı

Altınyayla Hurdacı olarak hurdacı firmamız her nevi hurda alımını en kısa sürede yüksek hurda fiyatları ile yapmaktadır.

Burdur hurdacı firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurdanızı geri dönüşüm tesislerinde değerinde geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Altınyayla Hurdacı firmamız hurda malzemelerinizi en kısa sürede kapınıza kadar gelerek almaktadır.

sizde Altınyayla da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak hurda alımlarında sizlere nakit ve peşin ödeme ile yardımcı oluyor.

hurdacı firmamızdan güncel fiyatlar alın hurda malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırın alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere yardımcı olalım.

Bucak Hurdacı

Halksan Hurda Metal olarak Bucak Hurdacı firmamız 20 yılı aşkın süredir güncel hurda fiyatları ile sektörün öncü firmalarından biri olarak hurda alımı yapmaktadır.

sizde bucak da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Bucak Hurdacı olarak en kısa sürede yüksek fiyatlar ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Burdur Hurdacı olarak Bucak Hurdacı firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saati en kısa sürede konumunuza kadar gelerek sizlere hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

sizde hurdaı firmamız ile iletişime geçin hurda malzemeniz hakkında fiyat bilgisi edinin sonrasında hurda alımında alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere yardımcı olalım.

sizde hemen bucak hurdacı firmamız ile iletişime geçin sizlere en kısa sürede yardımcı olalım hurda malzemenizi yerinde ve değerinde alarak geri dönüşüme kazandıralım.

adresinize en yakın hurdacı firması olarak en kısa sürede yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde

Bucak da her nevi hurda malzemenizi her daim nakit ve peşin ödeme ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Halksan Hurdacılık ile iletişime geçin sizlere en yüksek fiyatlar ile hurda alım işlerinde yerinizde yardımcı olalım.

Çavdır Hurdacı

Burdur Hurdacı olarak Çavdır Hurdacı firmamız yüksek fiyatlar ile hurda alımı yapan sektörün ileri gelen en yakın hurdacı firmasıdır.

sizde çavdırlı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Çavdır Hurdacı olarak sizlere en kısa sürede kapınıza kadar gelerek yardımcı oluyoruz.

haftanın 7 günü , günün 24 saati Halksan Hurdacılık olarak her nevi hurda alımını her dam nakit ve peşin ödeme ile yapıyoruz.

Çavdır En Yakın Hurdacı firmamız hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak nakit ödeme ile geri dönüşüme kazandırıyor.

Burdur Hurdacı olarak Çavdır Hurdacı firmamız başta hurda demir,hurda bakır,hurda sarı,hurda krom,hurda alüminyum,hurda kablo,hurda kurşun ve

hurda çinko olmak üzere Çelik Çatı Hurdası,Çatı Makası,Trapez Sac Hurdası gibi her nevi hurdanızı yüksek fiyat garantisi ile alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Çavdır da hurda alımlarını 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile yapıyoruz.

sizde hurdacı telefonu üzerinden Hurdacı Telefonu üzerinden iletişime geçin hurda alımlarında itina ile sizlere yardımcı olalım.

Burdur Hurdacı Çeltikçi Hurda Alımı

Halksan Hurdacılık olarak Çeltikçi Hurdacı firmamız her daim nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı gerçekleştiren en yakın hurdacı firmasıdır.

Çeltikçi Hurdacı Firması olarak her nevi hurda alımlarını en yüksek fiyatlar ile yaparak hurda malzemenizi geri dönüşüm tesislerimizde itina ile geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Çeltikçi Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biridir.

Burdur Hurdacı olarak Çeltikçi Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile Demir Hurdası-Alüminyum Hurdası-Krom hurdası-Bakır Hurdası-Sarı Hurdası-Kablo Hurdası-

Kurşun hurdası-Çinko Hurdası-Akü Hurdası ve Makine Hurdası alımı yapmaktadır. Her nevi hurda alımını nakit ve peşin ödeme sunarak yaparak hurda malzemenizi yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile hurda alımı gerçekleştiren hurdacı firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere daima yardımcı olmaktadır.

Haftanın 7 günü , günün 24 saati sizlere güncel hurda fiyatları ile en yakın hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz.

Sizde Çeltikçi de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak sizlere en kısa sürede hizmet veriyoruz hurdacı firmamızdan güncle fiyatlar edinin hurda alımında yardımcı olalım.

Burdur Hurdacı Gölhisar Firması

Burdur Hurdacı olarak Gölhisar Hurdacı firmamız sektörün lider firmalarından biri olarak en iyi fiyat ile hurda alımı yapmaktadır.

sizde gölhisar da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan hurdacı veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık ile iletişime geçin sizlere Burdur Hurdacı olarak

alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında itina ile yardımcı olalım. Her nevi hurda alımını 20 yılı aşkın süredir güncel hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz.

hurdacı firmamız Gölhisar da her nevi hurdanızı her daim nakit ve peşin ödeme ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Gölhisar Hurdacı firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saati alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere itina ile hizmet vermektedir.

Burdur Hurdacı firmamız adresinize en yakın hurdacı olarak en kısa sürede kapınıza kadar gelerek güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak Gölhisar da her nevi hurdanızı en kısa sürede değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz.

sizde güncel ve yüksek fiyatlar ile hurda satmak için bizler ile iletişime geçin sizlere hurda alımlarında yardımcı olalım.

Karamanlı Hurdacı

Sizde karamanlı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak karamanlı da yüksek fiyatlar ile hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Burdur Hurdacı olarak Karamanlı Hurdacı firmamız sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak en kısa sürede hizmet vermektedir.

Karamanlı Hurdacı olarak 20 yılı aşkın süredir adresinize en yakın hurdacı olarak her nevi hurda alımını güncel hurda fiyatları ile yapmaktayız.

hurdacı firmamız ile iletişime geçin her nevi hurda malzemenizi her daim nakit ve peşin ödeme sunarak geri dönüşüme kazandıralım.

Halksan Hurdacılık olarak Karamanlı hurdacı firmamız en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olmaktadır.

hurdacı firmamız ile iletişime geçin alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım

haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda malzemenizi her daim nakit ve peşin ödeme ile alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz

Hurdacı telefonu üzerinden firmamız ile iletişime geçin fiyat teklifi alın değerlendirin ve hurda malzemenizi satın.

Burdur Hurdacı Kemer Dükkanı

Burdur Hurdacı olarak Kemer Hurdacı firmamız 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile her nevi hurda alımını itina ile yapmaktadır.

Kemer hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda demir,hurda bakır,hurda sarı,hurda krom,hurda alüminyum,hurda kablo,hurda kurşun ve hurda çinko alımı yapıyoruz.

Kemer de haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda alımını alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile gerçekleştiriyoruz sizde fiyat teklifi alın hurdanızı değerinde satın.

Burdur Hurdacı olarka Kemer hurdacı firmamız her nevi hurda alımında yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı oluyor.

en kısa sürede kapınıza kadar gelen en yakın hurdacı firması olan Halksan Hurdacılık güncel hurda fiyatları ile hurda malzemenizi alarak nakit ve peşin ödeme ile geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak kemer de şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depolardan güncel fiyatlar ile hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Sizde kemer de nakit ve peşin ödeme ile hurdanızı satmak için hurdacı telefonu üzerinden arayın yardımcı olalım.

Tefenni Hurdacı

Sizde Tefenni de hurda satmak istiyorsunuz ve Tefenni de hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en kısa sürede yüksek fiyat teklifleri ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Burdur Hurdacı olarak Tefenni de hurda alımlarını adrese en yakın hurdacı firması olarak en kısa sürede yapmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak tefenni de hurda alımı gerçekleştiren sektörün lider firmalarından biriyiz.

Sizde hemen tefenni hurdacı firmamızdan güncel hurda fiyatları alın firmamız sizlere daima yerinde ve değerinde nakit ve peşin ödeme sunsun

hurda malzemenizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandırarak sizlere yerinde ve değerinde güncel hurda fiyatları sunarak hurda malzemenizi alsın.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile tefenni hurdacı olarak hurda alımlarını güncel fiyatlar ile yapıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Tefenni de hurda alımlarını haftanın 7 günü , günün 24 saati alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile yapıyoruz.

sizde hurda satmak için hurdacı telefonu hattı üzerinden bizler ile iletişime geçin hurda alımlarında sizlere Tefenni En Yakın Hurdacı Firması olarak yardımcı olalım.

Yeşilova Hurdacı

Burdur Hurdacı olarak Yeşilova Hurdacı firmamız 20 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren sektörün lider firmalarından biridir.

Sizde Yeşilova da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık

her nevi hurda malzemenizi her daim nakit ve peşin ödeme ile alıyor.

Burdur Hurdacı olarak yeşilova da hurda alımları için en kısa sürede kapınıza kadar gelerek hizmet veriyoruz.

Yeşilova da güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyor iseniz hurdacı firmamız ile iletişime geçin güncel fiyatlar sunalım..

Yeşilova Hurdacı olarak her nevi hurdanızı en kısa sürede kapınıza kadar gelerek geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile her nevi hurdanızı güncel hurda fiyatları ile geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Yeşilova da adresinize en yakın hurdacı firması olarak her daim nakit ve peşin ödeme ile her nevi hurda malzemenizi itina ile alıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Yeşilova Hurdacı firmamız başta hurda demir,hurda bakır,hurda sarı,hurda krom,hurda alüminyum,hurda kablo,hurda kurşun ve hurda çinko olmak üzere

Çelik Çatı Hurdası,Çatı Makası,Trapez Sac Hurdası gibi her nevi hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Sizde hurdacı telefonu üzerinden firmamız ile iletişime geçin hemen hurda malzemenizi almaya kapınıza kadar gelelim.

Burdur Hurda Fiyatları

Burdur Hurdacı firmamız güncel Burdur Hurda Fiyatları ile sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Sizde hurdalarınızı Burdur hurdacılar firmasına satmak için arayın.

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir6,40 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir6,35 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,25 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir6,17 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir6,07 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir4,52 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası3,52 ₺/Kg
Toplama Hurda4,910 ₺/Kg
Teneke Hurda2,80 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası4,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası4,60 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası5,40 ₺/Kg
Tufal Hurdası0,25 ₺/Kg
Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası160,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası160,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası138,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır138,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası132,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası120,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel37,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil34,40 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil33,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak31,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston27,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert Kartel22,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu16,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör16,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş20,00 ₺/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel18,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek44,70 ₺/Kg
Hurda Kağıt Fiyatları
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt2,30 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt1,87 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt2,40 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı4,05 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı2,10 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı2,30 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak2,30 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete1,98 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete2,50 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt1,68 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı1,52 ₺/Kg
Hurda Sarı Fiyatları
Sarı Hurda Araiş MS-7098,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-6487,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça80,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı75,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk72,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati71,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör68,50 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş160,00 ₺/Kg
Hurda Krom Fiyatları
Hurda Paslanmaz 304 Krom30,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı28,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom40,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı35,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom42,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı35,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom8,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom8,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom8,00 ₺/Kg
Anot Nikel %99132,00 ₺/Kg
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo45,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo55,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu74,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu82,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo48,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo17-55 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo65,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Deşe95,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Yağlı Deşe75,00 ₺/Kg
Hurda Elektronik Kart Fiyatları
Hurda Bilgisayar Ram Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı28,00 ₺/Kg
Hurda Telefon Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Modem Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Yazıcı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı12,50 ₺/Kg
Hurda Harddisk13,50 ₺/Kg
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Levha Kurşun26,50 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun26,20 TL/Kg
Hurda Nikel Fiyatları
Hurda %95-99 Şablon Nikel177,00 TL/Kg
Hurda Anot Nikel173,00 TL/Kg
Hurda Nikel Çapağı107,00 TL/Kg
Hurda Turbo Nikel95,00 TL/Kg
Hurda Akü Fiyatları
Hurda Sulu Akü13,50 TL/Kg
Hurda Kuru Akü13,50 TL/Kg
Hurda Küçük Akü12,80 TL/Kg
Hurda Çinko Fiyatları
Külçe Çinkosu28,50 TL/Kg
Hurda Çinko Levha28,00 TL/Kg
Hurda Zamak Fiyatları
Hurda Zamak İmalat19,00 TL/Kg
Hurda Antimon17,50 TL/Kg
Hurda Motor Fiyatları
Hurda Demir Kaplama Motor7,30 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kaplama Motor10,70 TL/Kg
Diğer Hurda Çeşit FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL
Hurda Elektronik Kart Fiyatları
Hurda Bilgisayar Ram Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı28,00 ₺/Kg
Hurda Telefon Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Modem Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Yazıcı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı12,50 ₺/Kg
Hurda Harddisk13,50 ₺/Kg

Burdur Hurdacılar

Burdur Hurdacılar sitesi içerisinde yer alan Halksan Hurdacılık hurda alım işlerinde en yakın burdur hurdacı olarak sizlere hizmet vermektedir.

26 yıllık deneyim ve tecrübe ile hurda alımlarında en iyi fiyat garantisi ile faaliyet göstermekteyiz. Hurda satışı hakkında bilgi almak istiyor iseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Adrese en yakın hurdacı olarak demir, bakır, sarı, krom, kablo, çinko, kurşun hurdası alımlarını değerinde yapmaktayız.

Burdur da Hurda Demir Alan Firmalar

Sizde Burdur da hurda demir satmak istiyorsunuz ve hurda demir alan firmalar arıyor iseniz hurdacı Halksan sizlere güncel hurda demir fiyatları ile en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Burdur Hurdacı olarak her nevi hurda demir malzemenizi adresinize en yakın hurdacı firması olarak en kısa sürede kapınıza kadar gelerek alıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak hurda demir alımlarını haftanın 7 günü , günün 24 saati her daim nakit ve peşin ödeme ile yapıyoruz.

Burdur da hurda demir alan firmalar dan biri olarak 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile yüksek fiyat garantisi sunarka hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandırıyorz.

her nevi hurda malzemenizi her daim nakit ve peşin ödeme ile alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Burdur Hurdacı Firması olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda demir alımı yapıyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda demir alan firmalar dan biriyiz her nevi hurda malzemenizi en yüksek fiyatlar ile geri dönüşüme kazandırıyoruz.

sizde burdur da hurda demir satmak istiyor iseniz hurdacı telefonu üzerinden Halksan Hurdacılık ile ieltişime geçin hurda alımlarını daima yerinde ve değerinde gerçekleştirelim.

Burdur da Hurda Alüminyum Alan Yerler

Halksan Hurdacılık olarak Burdur Hurdacı firmamız 20 yılı aşkın süredir güncel hurda alüminyum fiyatları ile Burdur da Hurda Alüminyum Alan Yerler den biridir.

her nevi hurda alüminyum alımlarını sektörün öncü firmalarından biri olarak en kısa sürede kapınıza kadar gelerek gerçekleştirmekteyiz.

Burdur Hurdacı firmamız haftanın 7 günü ,günün 24 saati her daim nakit ve peşin ödeme ile hurda alüminyum alımı yapmaktadır.

Burdur da Hurda Alüminyum Alan Yerler den biri olarak en yüksek hurda fiyatları ile hurda alüminyum alıyoruz.

sizde hurda alüminyum satmak istiyorsunuz ve hurda alüminyum alan yerler arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak güncel hurda fiyatları iel sizlere yardımcı oluyoruz.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile her nevi hurda alüminyum alımlarını alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile yapıyoruz.

Burdur da Hurda Bakır Alan Hurdacı

Burdur da hurda bakır alan hurdacı firmalarından biri olarak her nevi hurdanızı güncel hurda fiyatları ile en kısa sürede kapınıza kadar gelerek alıyoruz.

sizde hurda bakır satmak istiyorsunuz ve hurda bakır alan hurdacı arıyor iseniz Halksan Hurdacılık sizlere yüksek fiyat garantisi ile hizmet veriyor.

Her nevi hurda bakır alımlarını nakit ve peşin ödeme sunarak hurda malzemenizi yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Burdur hurdacı olarak her nevi hurda bakır malzemenizi haftanın 7 günü , günün 24 saati güncel hurda fiyatları ile alıyoruz

haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda bakır alan hurdacı olarak sizler en kısa sürede adresinize kadar gelerek hizmet veriyoruz.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile hurda alımı gerçekleştiren hurdacı firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere daima yardımcı olmaktadır.

sizde hurda bakır satmak için hurdacı firmamız ile iletişime geçin hurda bakır malzemelerinizi her daim nakit ve peşin ödeme sunarak değerinde alalım.

https://www.burdur.bel.tr/ kurumsal Burdur Hurdacı firma.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir