Afyonkarahisar Hurdacı olarak Çobanlar Hurdacı firmamız sizlere en yüksek fiyat garantisi ile sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

Halksan Hurdacılık olarak Çobanlar da en kısa sürede en yakın hurdacı olarak hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Sizde Çobanlar da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz güncel hurda fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Yıllardır Çobanlar ve çevresinde hizmet veren firmamız %100 müşteri memnuniyeti oranları ile sizlere her daim hizmet vermektedir.

Çobanlar Hurdacı olarak adresinize kadar gelerek her çeşit hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz. Adresten hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Elinizde bulunan ve geri dönüşüme uygun tüm hurda malzemelerinizi ederinde fiyatlar ile alarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

20 yılı aşkın süredir Çobanlar da hizmet veren Halksan Hurdacılık en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktadır. Sektörde en deneyimli ve tecrübeli firma olarak güncel hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Halksan Hurdacılık olarak Çobanlar Hurdacı firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında hizmet vermektedir. En yakın hurdacı olarak adresten hurda alımlarında sizlere itina ile yardımcı oluyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında en yakın hurdacı firması olarak yardımcı oluyoruz. Her çeşit hurda malzemelerinizi değerinde fiyatlar ile alan hurdacı firmasıyız.

Çobanlar Hurdacı olarak nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

En kısa sürede sizlere hurda alım hizmeti sağlayan en yakın hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık olarak son derece profesyonel hurda alım hizmeti ile Çobanlar da sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

İstediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere hurda alım hizmeti sunan firmamız nakit ödeme garantisi ile hizmet vermektedir. Hurda satmak için hemen arayın fiyat teklifi alınız.

Son derece teknolojik ekipmanlar ve araçlarımız ile hurda alımlarını en kısa sürede tamamlıyoruz. Sizlere her daim hurda alımlarında güncel fiyatlar ile yardımcı oluyoruz.

Kapınıza kadar gelerek aldığımız hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bünyemizde bulunan araçlarımız ile hurda malzemelerinizi geri dönüşüm tesislerine ulaştırmaktayız.

Çobanlar İlçesinde geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

Sizde adresinizde hurda satmak istiyorsunuz ve güncel hurda fiyatları ile hizmet veren hurdacı arıyor iseniz hemen Çobanlar Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin. Sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Güncel ve doğru fiyatlar ile sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız. Adreste hurda satmak için bizler ile irtibat kurun anında yardımcı olalım.

Çobanlar Hurdacı
Çobanlar Hurdacı

Çobanlar Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Çobanlar Hurdacı firmamız sizlere en yakın hurdacı firmasıdır.

Sektörde lider konumda yer alan firma olarak en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Çobanlar Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere hurda alımlarında anlık fiyatlar ile hizmet vermeyi tercih ediyoruz.

Her daim güvenilir hurdacılık hizmetleri ile öne çıkan Halksan Hurdacılık kalite standartları yüksek olan firma olarak sizlere hizmet vermektedir. Kaliteli hurdacı hizmetinin adresi halksan.com

Çobanlar Hurdacı olarak sizlere en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile yardımcı oluyoruz. Kalite standartları yüksek firma olarak sizlere en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz.

Sizde Çobanlar ilçesinde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en yakın hurdacı olarak yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olmaktayız.

Adresinize kadar gelerek sizlere her nevi hurda alımlarında güncel fiyatlar sunuyoruz. En kısa sürede profesyonel hurda alım ekibimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

A dan z ye her çeşit hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız. Halksan Hurdacılık adresten hurda alımlarında sizlere nakit ve peşin ödeme ile yardımcı olmaktadır.

Hurdaları satın alırken her zaman ederinde ödeme yapıyoruz. Bünyemizde bulunan ekip ve araçlarımız ile sizlere adresinizde hizmet vermekteyiz.

Halksan Hurdacılık olarak Çobanlar da sizlere güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile yardımcı oluyoruz. En kısa sürede dürüst hurdacı firması olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Çobanlar Hurdacı firmamız profesyonel hurda alım ve söküm ekibi ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık olarak Çobanlar ve çevresinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Çobanlar Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile her çeşit hurda alım hizmetlerinde sizlere yardımcı oluyoruz.

Elinizde bulunan ve geri dönüşüme uygun olan hurdaları kapınıza kadar gelerek değerinde almaktayız. Geri Dönüşüm Çobanlar da önemli bir kavramdır. Halksan Hurdacılık olarak geri dönüşüm işlerinde sizlere aracılık eden hurdacı firmasıyız. Hurda satım işlerinde çözüm ortağınız.

En iyi fiyatlar ile piyasada hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. İstediğiniz gün ve saat içerisinde alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Yıllardır sağlamış olduğumuz hurdacılık hizmetleri sayesinde tecrübeli firma olarak sizlere hurda alımlarında daha kolay yardımcı olmaktayız. Adresten hurda alımlarında sizleri yormadan hurda alımlarını kolaylık ile tamamlıyoruz.

Tartım sonrası sizlere ödemenizi yaparak yardımcı olmaktayız. En kısa sürede sektörde öncü firmalardan biri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Çobanlar Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin en yaknı hurdacı firması olarak sizlere her daim yardımcı olalım. Hurda malzemenizi değerinde ve ederinde fiyatlar ile alarak geri dönüşüm tesislerine ulaştıralım.,

Çobanlar Hurda Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir8,05 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir7,65 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir7,61 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir7,58 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir7,51 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir6,81 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası6,41 ₺/Kg
Toplama Hurda5,80 ₺/Kg
Teneke Hurda5,70 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası7,60 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası7,28 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası8,02 ₺/Kg
Tufal Hurdası0,24 ₺/Kg
Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası154,40 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası154,40 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası139,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır135,50 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası152,40 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası138,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel41,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş35,30 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant39,20 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa37,20 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil34,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil32,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak28,90 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston32,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert Kartel25,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu20,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör19,20 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş21,00 ₺/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel21,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek62,30 ₺/Kg
Hurda Kağıt Fiyatları
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt4,00 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt2,95 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt3,50 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı3,00 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı3,70 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı3,30 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak3,00 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete2,70 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete3,70 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt2,50 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı2,40 ₺/Kg
Hurda Sarı Fiyatları
Sarı Hurda Araiş MS-70112,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-64111,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça102,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı94,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk86,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati86,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör87,00 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş158,00 ₺/Kg
Hurda Plastik Fiyatları
Hurda ABS Plastik4,90 ₺/Kg
Hurda Polipropilen Moblen5,20 ₺/Kg
Hurda Polistren Kristal4,40 ₺/Kg
Hurda Jelatin4,10 ₺/Kg
Mavi Kırmızı Kapak4,10 ₺/Kg
Şeffaf Beyaz Naylon Hurda6,20 ₺/Kg
Çıkma Pimapen Hurdası6,50 ₺/Kg
Elteks Plastik Hurdası3,50 ₺/Kg
Hurda Temiz Pet Şişe3,20 ₺/Kg
Hurda Krom Fiyatları
Hurda Paslanmaz 304 Krom26,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı20,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom44,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı36,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom64,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı53,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom9,0 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom9,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom9,0 ₺/Kg
Anot Nikel %99102,00 ₺/Kg
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo47,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo42,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu80,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu55,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo37,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo30-55 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo50,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Deşe110,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Yağlı Deşe95,00 ₺/Kg
Hurda Elektronik Kart Fiyatları
Hurda Bilgisayar Ram Kartı28,75 ₺/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı42,85 ₺/Kg
Hurda Telefon Kartı28,75 ₺/Kg
Hurda Modem Kartı14,75 ₺/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı14,75 ₺/Kg
Hurda Yazıcı Kartı14,75 ₺/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı20,50 ₺/Kg
Hurda Harddisk23,20 ₺/Kg
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Levha Kurşun36,40 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun35,50 TL/Kg
Hurda Nikel Fiyatları
Hurda %95-99 Şablon Nikel365,00 TL/Kg
Hurda Anot Nikel400,00 TL/Kg
Hurda Nikel Çapağı270,00 TL/Kg
Hurda Turbo Nikel140,00 TL/Kg
Hurda Akü Fiyatları
Hurda Sulu Akü18,20 TL/Kg
Hurda Kuru Akü18,20 TL/Kg
Hurda Küçük Akü16,30 TL/Kg
Hurda Zamak Fiyatları
Hurda Zamak İmalat44,00 TL/Kg
Hurda Antimon34,00 TL/Kg
Hurda Motor Fiyatları
Hurda Demir Kaplama Motor11,80 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kaplama Motor17,00 TL/Kg

Halksan Hurdacılık olarak Çobanlar Güncel Hurda Fiyatları ile istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere hurda alım hizmeti sağlıyoruz.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Çobanlar Hurdacı firmamız sektörde lider firmalardan biri olarak en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktadır.

Çobanlar Hurdacı olarak en yakın hurdacı firmamız sizlere sektörde en deneyimli ve tecrübeli firma olarak hizmet vermektedir.

Adresinize kadar gelerek haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında hizmet veren hurdacı firmasıyız. Her nevi hurdanızı nakit ve peşin ödeme garantisi ile yapmaktayız.

Anlık hurda fiyatları kapsamında aldığımız hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak her zaman güvenilir hurdacı firması olarak sizlere en doğru fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Adreste hurda satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin sizlere en yakın konumda bulunan hurdacı firması olarak en güncel hurda fiyatları ile yardımcı olalım.

Hurda Fiyatları, Londra Metal Borsası(LME) na göre belirlenmektedir. Anlık hurda borsasını yakından takip eden firmamız sizlere her daim güncel ve doğru fiyatlar ile yardımcı olmaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak çobanlar ve mahallerinde %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmet veriyoruz. Hurda alımlarında yüksek fiyat garantisi sunan size en yakın hurdacı firmasıyız.

En kısa sürede yerinde ve değerinde hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Kapınızda hurda satmak istiyor iseniz hemen iletişime geçin her nevi hurdanızı güncel hurda fiyatları kapsamında alarak geri dönüşüme kazandıralım.

Çobanlar da Hurda Alan Yerler

Çobanlar Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biriyiz.

En kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile sizlere hurda alım hizmeti sağlıyoruz. En kısa sürede sektörde deneyimli ve tecrübeli firma olarak hizmet vermekteyiz.

Sizde adresinizde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak yardımcı oluyoruz.

Her daim profesyonel kadromuz ile hurda alan yerler den biriyiz. Hurda alımlarında sizlere uzman kişiler ile yardımcı olarak güvenlik önlemleri kapsamında hizmet veriyoruz.

Adreste hurda satmak için hemen arayın nakit ve peşin ödeme ile sizlere yardımcı olalım.

Atatürk Mahallesi Hurdacı
Bucak Mahallesi Hurdacı
Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı
Fatih Mahallesi Hurdacı
Gölcük Mahallesi Hurdacı
Işık Mahallesi Hurdacı
İstiklal Mahallesi Hurdacı
Karadede Mahallesi Hurdacı
Sırakapı Mahallesi Hurdacı
Termalkent Mahallesi Hurdacı
Yavuz Selim Mahallesi Hurdacı
Yeni Mahallesi Zafer Mahallesi Hurdacı

https://cobanlar.bel.tr/

https://halksan.com/afyonkarahisar-hurdaci/

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir