Halksan Hurdacılık olarak Dinar Hurdacı firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet veren sektörün lider firmalarından biridir.

Sizde Dinar da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

En kısa sürede Dinar Hurdacı olarak sizlere hurdacılık hizmetlerimiz ile yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak Dinar ve mahallerinde haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Güvenli hurda satışı için aramanız yeterlidir.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Dinar Hurdacı firmamız sizlere her daim hurda alımlarında yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Hurda malzemelerinizi adresinizden daima değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Her türlü hurda malzemenizi kapınıza kadar gelerek alan firmamız nakit ve peşin ödeme ile çözüm sunmaktadır. Her nevi hurda satış işlemlerinde çözüm ortağınız olan firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Yıllardır hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmamız %100 müşteri memnuniyet garantisi ile hizmet vermektedir. A dan Z ye her çeşit hurda alımlarında sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile yardımcı olmaktayız.

Ev ve iş yerlerinizde biriktirmiş olduğunuz hurda malzemelerinizi geri dönüşüme uygunluk açısından değerlendirmekteyiz. Geri dönüşüm hurdalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile alarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Dinar İlçesinde geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

Dinar Hurdacı olarak sizlere en kısa sürede yüksek hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz. En kısa sürede hurda satışı gerçekleştirmek için hemen arayın bu süreci en hızlı şekilde tamamlayalım.

En yakın hurdacı firmamız sizlere istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımlarında yardımcı olmaktadır. Her daim zaman kavramı tanımadan hurda alımlarını yapmaya devam ediyoruz.

Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüm tesislerine ulaştıran hurdacı firmasıyız. Hurda malzemenizi çöpe atmak yerinde değerlendirmek için hemen arayınız sizlere hurda alımlarında hizmet verelim.

Adresten en yakın hurdacı firması olarak sizlere her daim hurda alımlarında hizmet veriyoruz. Değerinde hurda alımları gerçekleştiren firmamız sizlere en kısa sürede itina ile yardımcı olmaktadır.

Güncel hurda fiyatları ile 20 yılı aşkın süredir hurda alımları gerçekleştiriyoruz. Hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmayız.

Halksan Hurdacılık olarak minimun kâr oranlarımız ile sizlere yüksek kazanç garantisi sunuyoruz. En kısa sürede hurda alımlarında adreste hizmet veren hurdacı firmasıyız.

Profesyonel hurdacılık hizmetlerimiz ile hurda alımlarında sizlere çözüm sunuyoruz. Güvenilir hurdacılık hizmetleri için Halksan Hurdacılık Müşteri Hizmetleri 0(534) 207 2341 numaralı hattımızı arayınız. En kısa sürede hurda fiyatı için yardımcı olalım.

Dinar Hurdacı
Dinar Hurdacı

Dinar Hurdacı

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Dinar Hurdacı firmamız sizlere hurda alımlarında en yakın firma olarak hizmet vermektedir.

Sizde Dinar ve mahallerinde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede itina ile yardımcı olalım.

Güncel hurda fiyatları kapsamında Dinar Hurdacı olarak sizlere yardımcı olan firmamız en kısa sürede hizmet vermektedir.

Halksan Hurdacılık olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda alım işlerinde yardımcı oluyoruz.

Dinar Hurdacı firmamız 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alımlarında sizlere itina ile yardımcı olmaktadır. Hurda satışlarında çözüm ortağınız olan en yakın hurdacı firmasıyız.

Kuruluşundan bu yana bir çok şahıs ve kuruma hizmet vermiş olan firmamız güvenilir hurdacılık hizmetleri ile sizlere her daim yardımcı olmaktadır.

Dinar Hurdacı olarak a dan z ye her çeşit hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Hurda alımlarında yüksek fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak yüksek müşteri memnuniyet oranlarımız ile hurdacı hizmetleri sağlıyoruz. Güvenilir hurda satışı istiyor iseniz hemen bizleri aramanız yeterlidir.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Dinar Hurdacı firmamız profesyonel hurda alım ve söküm ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık olarak Dinar ve çevresinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Dinar Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Adresinizde hurda satmak için hemen firmamız ile iletişime geçin sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında hizmet verelim Her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede yerinde alıyoruz.

Sizde hurda malzemelerinizi çöpe atmak yerinde geri dönüşüme kazandırmak istiyor iseniz doğru adres halksan.com Firmamız sizlere her daim güncel fiyatlar ile yardımcı olmaktadır.

Halksan Hurdacılık Dinar Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermektedir.

Her çeşit hurda alımlarında çözüm sunan firmamız hurdalarınızı adresten değerinde almaktadır. Sektörde en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Yıllardır her çeşit hurda işleri yapan firmamız aynı zamanda söküm ve yıkım işleri içinde hizmet vermektedir.

Halksan Hurdacılık olarak Dinar da en iyi fiyat avantajlarımız ile sizlere hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Sizde hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları üzerinden değerlendirmek istiyor iseniz Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile ileitşime geçiniz.

Halksan Hurdacılık olarak profesyonel hizmet garantisi sunuyoruz. Hurda alımlarında her daim güncel fiyat garantisi.

Dinar Hurda Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir6,40 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir6,35 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,25 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir6,17 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir6,07 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir5,52 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası5,52 ₺/Kg
Toplama Hurda5,10 ₺/Kg
Teneke Hurda3,80 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası5,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası5,60 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası6,40 ₺/Kg
Tufal Hurdası0,25 ₺/Kg
Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası123,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası123,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası111,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır106,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası122,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası108,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel34,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş32,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant32,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa32,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil31,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil30,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak27,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston22,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert Kartel18,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu16,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör16,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş20,00 ₺/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel18,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek44,70 ₺/Kg
Hurda Sarı Fiyatları
Sarı Hurda Araiş MS-7088,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-6487,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça78,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı73,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk69,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati68,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör64,50 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş127,00 ₺/Kg
Hurda Krom Fiyatları
Hurda Paslanmaz 304 Krom28,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı23,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom36,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı31,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom39,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı31,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom7,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom7,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom7,00 ₺/Kg
Anot Nikel %99105,00 ₺/Kg
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo37,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo37,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu63,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu52,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo38,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo17-45 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo45,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Deşe85,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Yağlı Deşe65,00 ₺/Kg

Halksan Hurdacılık olarak Dinar Hurda Fiyatları ile her daim sizlere hurda alım hizmeti sunuyoruz.

Sizde Dinar da güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyorsunuz ve anlık hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen arayınız.

Dinar Hurdacı olarak en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Halksan Hurdacılık olarak her çeşit hurda alımlarında en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz.

Hurdacı firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saati nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktadır.

En kısa sürede her çeşit hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

Adresten hurda alım hizmeti sağlayan firmamız sizlere en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Sizde hurda malzemenizi değerinde satmak için hemen arayınız.

Halksan Hurdacılık olarak anlık hurda borsasını yakından takip eden size en yakın hurdacı firmasıyız. Her nevi hurda malzemenizi nakit ödeme üzerinden değerlendiriyoruz.

Hurda malzemenizi çöpe atmak yerine satarak para kazanmak için hemen bizler ile iletişime geçiniz. En kısa sürede hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olalım.

Dinar da Hurda Alan Firmalar

Dinar Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biriyiz.

En kısa sürede en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında sizlere çözüm sunmaktayız.

Bünyemizde bulunan ekipman ve araçlarımız ile hurda alımlarında en yüksek fiyat garantisi ile yardımcı oluyoruz.

Sizde Dinar da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar arıyor iseniz Dinar Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

En kısa sürede sektörün lider firmalarından biri olarak hurda alımlarında yardımcı olmaktayız. Güncel hurda fiyatları ile hurda alımları yapıyoruz.

Hemen bizler ile iletişime geçin Dinar Hurdacı olarak en kısa sürede hurda alımı için adresinize kadar gelerek anlık hurda fiyatları kapsamında hurda malzemenizi değerlendirelim.

BARBAROS MAHALLESİ HURDACI
ÇAMLIK MAHALLESİ HURDACI
ESENTEPE MAHALLESİ HURDACI
KURTULUŞ MAHALLESİ HURDACI
YENİYOL MAHALLESİ HURDACI
YEŞİLYURT MAHALLESİ HURDACI
AKARCA KÖYÜ HURDACI
ARIKÖY KÖYÜ HURDACI
AŞAĞIYENİCE KÖYÜ HURDACI
BOZAN KÖYÜ HURDACI
ÇİFTLİK KÖYÜ HURDACI
DARICILAR KÖYÜ HURDACI
HASANDEDE KÖYÜ HURDACI
HİSARALAN KÖYÜ HURDACI
İDRİS KÖYÜ HURDACI
KARAAĞAÇKUYUSU KÖYÜ HURDACI
KIZILÖREN KÖYÜ HURDACI
ÖRTÜLÜ KÖYÜ HURDACI
SARIKAVAK KÖYÜ HURDACI
YAYLAKÖY KÖYÜ HURDACI
YUKARIYENİCE KÖYÜ HURDACI
YÜREĞİL KÖYÜ HURDACI

https://www.dinar.bel.tr/

https://halksan.com/afyonkarahisar-hurdaci/

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir