Halksan Hurdacılık olarak Evciler Hurdacı firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile her daim hizmet vermektedir.

Evciler Hurdacı firmamız sektörün lider firmalarından biri olarak her nevi hurdanızı değerinde almaktadır. Sizde Evciler de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz

Hurdacı firmamız ile iletişime geçerek her nevi hurdanızı güncel hurda fiyatları ile satabilirsiniz.

Halksan Hurdacılık en kısa sürede hurda alım işlerini tamamlayan firmamız en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıdır.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alımlarında her daim sizlere en yüksek fiyat garantisi sunuyoruz.

Evciler de profesyonel hurdacılık hizmetlerimiz ile sizlere istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Adresinize kadar gelerek hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmamız nakit ve peşin ödeme garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Halksan Hurdacılık olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere hurda alımlarında yardımcı oluyoruz. Evciler de sürekli çalışacağınız firma arıyor iseniz doğru adrestesiniz.

Evciler Hurdacı olarak kuruluşumuzdan bu yana sayısız şahıs ve firmaya hizmet vermiş bulunmaktayız, vermeye devam etmekteyiz.

Dürüst ve güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile sizlere hurda alımlarında hizmet veriyoruz. En iyi fiyat avantajlarımız ile sizlerin kazanç elde etmesini sağlıyoruz.

Evciler Hurdacı olarak kaliteden ödün vermeyen hurdacı firmasıyız. Yüksek kalitede sizlere hurda alım işlerinde yardımcı oluyoruz. Geri dönüşüm hayatımızda geleceğimiz için önmeli dönüm noktası haline gelmiş bulunmaktadır.

Hurda malzemenizi çöpe atmak yerine bizlere satarak kazanç elde edebilirsiniz. Hurdacı firmamız sizlere yardımcı olmaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak Evciler de hurda alımlarında nakit ve peşin ödeme ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü hurda alımlarında sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız.

Güncel Hurda Fiyatları kapsamında evciler de sizlere her daim yardımcı oluyoruz. Uzman ekibimiz ile hurda alım sürecini takip ediyoruz.

Yıllardır hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmamız %100 müşteri memnuniyet garantisi ile hizmet vermektedir. A dan Z ye her çeşit hurda alımlarında sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile yardımcı olmaktayız.

Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüm tesislerine ulaştıran hurdacı firmasıyız. Hurda malzemenizi çöpe atmak yerinde değerlendirmek için hemen arayınız sizlere hurda alımlarında hizmet verelim.

Minimun kâr oranlarımız ile sizlere her çeşit hurda alımlarında daha fazla kazanç ile hizmet vermekteyiz.

Hurdacı Halksan, Elinizde Bulunan Geri Dönüşüm Hurdaları;

Bakır,Demir,Çinko,Alüminyum,Kurşun,Makine,Kablo,Sarı,Akü,Krom,Elektronik Kart ve Nikel Hurdaları

En Yüksek Fiyatlar Üzerinden Almaktadır. Her Türlü Hurda Malzemelerinizi Geri Dönüşüme Kazandırmaktayız.

Afyonkarahisar Evciler de hurda satmak istiyor iseniz hurdacı telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında yardımcı olalım.

Evciler Hurdacı
Evciler Hurdacı

Evciler Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Evciler Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede sektörün öncü firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Evciler Hurdacı firmamız sizlere her daim güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır. Her çeşit hurda alımlarında uzman ekibimiz ile süreci takip ediyoruz.

Hurdacı Halksan olarak her nevi hurda malzemenizi adresinize kadar gelerek almaktayız. Hurda alımlarında nakit,peşin ve kapıda ödeme garantisi ile yardımcı oluyoruz.

Evciler Hurdacı olarak 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile her nevi hurda alımlarında sizlere hizmet veriyoruz. Size en yakın firma olarak hurda alımlarında en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak a dan z ye tüm hurda malzemelerinizi en yüksek fiyat garantisi ile alarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz.

En kısa sürede en yakın hurdacı firması olarak hizmet veren firmamız istediğiniz gün ve saat içerisinde adresinize gelmektedir.

Hurdacı firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saai hurda alımlarında sizlere itina ile yardımcı olmaktadır. Her nevi hurdanızı adresten nakit ve peşin ödeme ile alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Evciler de %100 müşteri memnuniyeti ve fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

sizde Evciler de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en yakın hurdacı olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Hurdacı firmamız yıllardır bir çok şahıs ve kuruma hizmet vermiş olan, sektöründe bir çok başarı ve tecrübeye imza atmış hurdacı firmasıdır.

Geri dönüşüme uygun olan biriktirmiş olduğunuz hurda malzemelerinizi her daim en kısa sürede adresten alıyoruz. Sektörde en deneyimli ve tecrübeli firma olarak Evciler halkı tarafından tercih edilmekteyiz..

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Evciler Hurdacı firmamız profesyonel hurda alım ve söküm ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık olarak Evciler de başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak Evciler Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Sizde Adresinizde nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçiniz. En kısa sürede her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım. Değerinde hurda satımı için arayınız.

Evciler Hurda Fiyatları

2023 hurda fiyatları için 0534 207 2341 lütfen arayın güncel fiyat alınız.

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Evciler Hurdacı olarak her daim güncel hurda fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hurda malzemelerinizi değerinde alarak yardımcı oluyoruz.

Halksan Hurdacılık sektörde en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımı yapan firmalar dan biridir.

Sizde Evciler de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Evciler Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati en yakın hurdacı olarak sizlere adresinizde hizmet vermekteyiz. A dan Z ye her çeşit hurda malzemenizi ederinde fiyatlar ile almaktayız.

Hurdacı firmamız sizlere yıllardır hurda alımlarında hizmet vermektedir. Sektörde en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak sizlere geri dönüşüm işlerinde yardımcı oluyoruz.

Geri dönüşüm işlerine başarı ve tecrübe ile tamamlayan firmamız en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktadır. Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurda alımlarında sizlere anlık hurda fiyatları kapsamında hizmet veren en yakın evciler hurdacı firmasıyız. Her nevi hurdanızı her daim adresten alarak hurdacılık hizmetleri sunuyoruz.

20 yıllık deneyim ve tecrübe kapsamında hurda alımları yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Anlık Hurda Borsasını yakından takip eden firmamız sizlere her daim doğru fiyatlar ile hizmet vermektedir. Hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

Hemen arayın sizlere en kısa sürede itina ile yardımcı olalım. Hurda alımlarını güncel hurda fiyatları ile yapıyoruz.

Evciler de Hurda Alan Firmalar

Halksan Hurdacılık olarak Evciler Hurdacı firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biri olarak en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Her nevi hurda malzemenizi 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde alarak geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

Evciler Hurdacı olarak en yüksek hurda fiyatları kapsamında hurda malzemelerinizi itina ile alıyoruz.

Sizde hurda malzemenizi evciler de değerinde satmak istiyor iseniz en yakın hurdacı firması olarak adresten hurda alımı yapıyoruz.

Tonajlı hurda alımlarında nakit ödeme ile hizmet veren firmamız sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak yardımcı olmaktadır.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her çeşit hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz. Profesyonel hurdacılık hizmetlerimizden yararlanmak için irtibat kurun en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olalım.

Evciler de hurda alan firmalar dan biri olarak hurda malzemelerinizi değerinde almaktayız. Hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırmak istiyor iseniz hemen arayınız yardımcı olalım.

Elinizde bulunan geri dönüşüm hurdalarınızı bizlere satarak kazanç elde etmek için hemen arayın sizlere yardımcı olalım. Hurdacı telefonu hattı üzerinden her daim iletişime geçebilirsiniz.

CAMİKEBİR MAHALLESİ HURDACI
FATİH MAHALLESİ HURDACI
KAYALIK MAHALLESİ HURDACI
MEHMET AKİF MAHALLESİ HURDACI
YAVUZ SELİM MAHALLESİ HURDACI
YUNUS EMRE MAHALLESİ HURDACI
AKYARMA KÖYÜ HURDACI
ALTINOVA KÖYÜ HURDACI
BARAKLI KÖYÜ HURDACI
BOSTANCI KÖYÜ HURDACI
GÖKÇEK KÖYÜ HURDACI
KÖRKUYU KÖYÜ HURDACI
MADENLER KÖYÜ HURDACI

https://halksan.com/afyonkarahisar-hurdaci/

https://evciler.bel.tr/

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir