Feke Hurdacı olarak her çeşit hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hurdacı firmamız, sektörün lider firmalarından biri olarak sizlere her daim güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

Sizde hurda malzemelerinizi nakit ve peşin ödeme ile satmak istiyor iseniz Feke Hurdacı olarak sizlere her daim en yakın hurdacı firması olarak en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Feke de Hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en yakın hurdacı firması olarak en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

30 senelik tecrübe ve deneyim ile her nevi hurda alımı yapan sizlere en yakın hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Adana Hurdacı olarak Feke Hurdacı firmamız hurda alan en yakın firmadır.

Adana Hurdacı olarak Feke Hurdacı firmamız sizlere 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde itina ile hizmet vermektedir. Sizde güncel hurda fiyatları ile hurda satmak için hemen arayın , sizlere yardımcı olalım.

En kısa sürede sizlere Feke hurdacı olarak sektörün tecrübeli ve deneyimli firma olarak yardımcı olmaktayız.

Ederinde ve değerinde fiyatlar ile her çeşit hurda alımı yapan , en yakın hurdacı firmasıyız. Feke Hurdacı olarak sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Her çeşit hurda malzemenizi nakit ve peşin ödeme ile geri dönüşüme kazandıran, Feke de sizlere hizmet veren hurdacı firmasıyız.

Eskimiş , kullanılmayan ve geri dönüşüm için uygun malzemelerinizi Feke Hurdacı olarak alıyoruz. Yüksek fiyat garantisi ile sizlere hurda alımında yardımcı olan, en yakın hurdacı firmalarından biriyiz.

Güncel ve anlık hurda alım fiyatları ile sizlere hizmet veren hurdacı firmasıyız. Her daim peşin ödeme prensibi ile çalışan deneyimli hurdacı firmalarından biriyiz.

Feke ve mahallelerinde sizlere en kısa sürede , kapıda ödeme imkanı ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Hurdacı Halksan olarak güvenilir hurdacılık hizmetleri ile her türlü hurda alımı yapan sizlere en yakın hurdacı firmasıyız. Hurdalarınız Feke Hurdacı tarafından değerinde alınmaktadır.

Adana Hurdacı olarak Feke Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Her daim sizlere yüksek fiyat teklifleri ile hizmet veren , en yakın hurdacı firmasıyız. En yakın hurdacı firması olarak adresten ederinde fiyatlar ile hurda alımı yapmaktayız. Kendi kâr oranımızı azaltarak , sizlere hurda malzemelerinizden kazanç elde etmenizi sağlamaktayız.

Hurda malzemelerinizi satmak için hemen bizler ile iletişime geçin, sizlere hurda alımlarında en yakın firma olarak yardımcı olalım.

Feke Hurdacı Dükkanı
Feke Hurdacı Dükkanı

Feke Hurdacı

Feke Hurdacı firması olarak en yüksek hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biriyiz. Sizde her nevi hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile satmak istiyorsunuz ve

hurda alan yerler arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak sizlere en kısa sürede , en yakın hurdacı firmaso olarak hizmet vermekteyiz.

Feke Hurdacı olarak a dan z ye her nevi hurda malzemenizi yüksek fiyat garantisi ile hurda alımı yapmaktayız.

En yüksek hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biri olarak sizlere adreste ödeme imkanı ile yardımcı olmaktayız. Ücretsiz keşif imkanı ile hurda alımları yapan firmamız sizlere en yakın hurdacı olarak hizmet vermektedir.

Hurdacı Halksan olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız.

Feke Hurdacı olarak başta şantiye , fabrika , iş alanları , çalışma sahaları ve depolar olmak üzere belirttiğiniz adrese gelerek her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Hurdalarınızı değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran , en yakın hurdacı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Feke Hurdacı firması olarak hurda malzemelerinizi geri dönüşüm tesislerine ulaştırmaktayız.

Adreste hizmet veren hurdacı firmamız , nakit ve peşin ödeme imkanı ile sizlere hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Hurda malzemelerinizi güncel hurda fiyatları ile satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin. Feke Hurdacı firması olarak sizlere güncel hurda fiyatları ile yardımcı olalım.

Feke de kuruluşundan itibaren %100 müşteri memnuniyeti ve yüksek fiyat garantisi, ile bir çok şahıs ve kuruma hizmet vermiş olan firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Feke Hurdacılar olarak her nevi hurda malzemelerinizi , her türlü ekipman ve araç ile alarak değerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız. Hurda malzemelerinizi değerinde fiyatlar ile geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık olarak her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı , yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede , profesyonel kadromuz ile yaparak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizde Feke de hurda malzemenizi satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin , hurda alımlarında en yakın hurdacı firması olarak sizlere yardımcı olalım.

Adana Feke Hurda Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir7,05 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir6,65 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,60 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir6,58 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir6,55 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir5,35 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası4,85 ₺/Kg
Toplama Hurda4,95 ₺/Kg
Teneke Hurda4,85 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası6,60 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası6,35 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası7,05 ₺/Kg
Tufal Hurdası0,21 ₺/Kg

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası147,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası147,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası135,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır133,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası141,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası137,00 ₺/Kg

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel43,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş36,20 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant41,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa37,20 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil35,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil33,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak30,90 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston29,40 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert Kartel24,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu20,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör19,20 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş22,10 ₺/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel22,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek57,60 ₺/Kg
Hurda Kağıt Fiyatları
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt3,60 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt2,65 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt3,20 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı2,60 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı3,00 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı3,40 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak3,00 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete2,50 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete3,50 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt2,50 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı2,40 ₺/Kg

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Krom Fiyatları
Hurda Paslanmaz 304 Krom25,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı20,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom39,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı32,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom58,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı46,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom8,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom8,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom8,50 ₺/Kg
Anot Nikel %9994,00 ₺/Kg

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları
Sarı Hurda Araiş MS-70102,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-6495,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça92,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı93,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk83,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati82,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör80,00 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş143,00 ₺/Kg
Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo45,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo44,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu70,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu56,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo43,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo27-47 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo45,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Deşe103,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Yağlı Deşe91,00 ₺/Kg
Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Feke Hurdacı Firması olarak en güncel fiyatlar ile sizlere hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. En kısa sürede adresinize kadar gelerek hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Sizde Feke de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz Hurdacı Halksan olarak sizler en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Adana Feke de haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda alımını yüksek fiyat garantisi ile yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran firmamız, sizlere alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile yardımcı olmaktadır.

30 yılı aşkın süredir hurdacılık sektöründe bulunan firmamız, en deneyimli hurdacı olarak sizlere hizmet vermektedir. Her nevi hurda alımlarında sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet vermekteyiz.

Feke Hurdacı olarak güvenilir hurdacılık hizmetleri ile hurdalarınızı en kısa sürede alıyoruz, nakit ve peşin ödeme ile geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Adresinizden hurda alımı yapan en yakın hurdacı dükkanı olarak uzman ekibimiz ile bünyemizde bulundurduğumuz araçlara hurdalarınızı yüklemekteyiz. Araçlara yüklenen hurda malzemeler; geri dönüşüm tesislerine ulaştıralarak, uzman kişiler tarafından geri dönüşüm sürecine girmektedir.

Geri dönüşüme uygun olan her türlü malzemeyi adresinizden alarak sizlere en yakın hurdacı dükkanı olarak hizmet vermekteyiz. Hurdalarınızı ederinde ve güncel hurda fiyatları ile alan tecrübeli hurdacı firmasıyız.

Hurda Fiyatları, borsa ve kura göre artış veya düşüş göstermektedir. Hurda fiyatlarına en doğru biçimde ulaşmak için firmamız ile iletişime geçin. Sizlere en yakın hurdacı firması olarak güncel fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Anlık fiyatlara göre hurda alımı yapan firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir. Hurda Fiyatlarını sizlere sunan firmamız güncel fiyatlar ile hizmet vermektedir. En doğru alım fiyatlarını öğrenmek için bizleri aramanız gerekmektedir.

Geri dönüşümde lider firma olarak sizlere en yüksek fiyat garantisi ile her daim hizmet vermeye son hız devam etmekteyiz. Hurda satmak için hemen bizler ile iletişime geçin hurdalarınızı değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıralım.

Feke de Hurda Alan Firmalar

Adana Hurdacı olarak Feke de güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biriyiz. İstediğiniz gün ve saat içerisinde her nevi hurda alımlarında en yakın hurdacı olarak hizmet vermekteyiz.

Sizde Feke de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar arıyor iseniz en kısa sürede , en yakın hurdacı firması olarak sizlere hurda alan firmalar dan biri olarak hizmet vermekteyiz.

Güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımlarında sizlere hizmet veren deneyimli hurdacı firmasıyız. Uzman ekibimiz ile her nevi hurda alımlarında sizlere hurda alan firmalar dan biri olarak hizmet vermekteyiz.

Feke Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olmaktayız.

Hurdacı Halksan olarak her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere en yüksek hurda fiyatları ile hizmet vermektedir. Hurda malzemelerinizi satmanız için bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

A dan z ye her çeşit hurda alımı yapan sektörde lider firmalardan biriyiz. Sizlere hurda alımlarında adresinize kadar gelerek nakit ödeme ile yardımcı olmaktayız.

Feke Hurdacı firması olarak Şantiye Temizliği , Hurda Alımı , Fabrika Sökümü , Bina Yıkımı , Fabrika Yıkımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Hemen Hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtin sizlere yardımcı olalım.

 1. AKKAYA MAHALLESİ HURDACI
 2. AKOLUK MAHALLESİ HURDACI
 3. BAĞDATLI MAHALLESİ HURDACI
 4. BAHÇECİK MAHALLESİ HURDACI
 5. BELENKÖY MAHALLESİ HURDACI
 6. ÇANDIRLAR MAHALLESİ HURDACI
 7. ÇONDU MAHALLESİ HURDACI
 8. ÇÜRÜKLER MAHALLESİ HURDACI
 9. DEĞİRMENCİUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 10. GAFFARUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 11. GEDİKLİ MAHALLESİ HURDACI
 12. GÖBELLİ MAHALLESİ HURDACI
 13. GÖKÇELİ MAHALLESİ HURDACI
 14. GÜRÜMZE MAHALLESİ HURDACI
 15. GÜZPINARI MAHALLESİ HURDACI
 16. HIDIRUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 17. İNCİRCİ MAHALLESİ HURDACI
 18. İSLAM MAHALLESİ HURDACI
 19. KALEYÜZÜ MAHALLESİ HURDACI
 20. KARACAOĞLAN MAHALLESİ HURDACI
 21. KARACAUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 22. KAŞALTI MAHALLESİ HURDACI
 23. KAYADİBİ MAHALLESİ HURDACI
 24. KAZANCI MAHALLESİ HURDACI
 25. KEKLİKÇİ MAHALLESİ HURDACI
 26. KIRIKUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 27. KISACIKLI MAHALLESİ HURDACI
 28. KIZILYER MAHALLESİ HURDACI
 29. KOÇYAZI MAHALLESİ HURDACI
 30. KONAKKURAN MAHALLESİ HURDACI
 31. KOVUKÇINAR MAHALLESİ HURDACI
 32. MANSURLU MAHALLESİ HURDACI
 33. MUSALAR MAHALLESİ HURDACI
 34. OLUCAK MAHALLESİ HURDACI
 35. ORMANCIK MAHALLESİ HURDACI
 36. ORTAKÖY MAHALLESİ HURDACI
 37. ORUÇLU MAHALLESİ HURDACI
 38. PAŞALI MAHALLESİ HURDACI
 39. SÜLEMİŞLİ MAHALLESİ HURDACI
 40. SÜPHANDERE MAHALLESİ HURDACI
 41. ŞAHMURATLI MAHALLESİ HURDACI
 42. TENKERLİ MAHALLESİ HURDACI
 43. TOKMANAKLI MAHALLESİ HURDACI
 44. TORTULU MAHALLESİ HURDACI
 45. UĞURLUBAĞ MAHALLESİ HURDACI
 46. YAYLAPINAR MAHALLESİ HURDACI
 47. YEREBAKAN MAHALLESİ HURDACI
 48. YEŞİL DÜŞMÜŞ MAHALLESİ HURDACI

https://www.adana.bel.tr/

https://halksan.com/adana-hurdaci/

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir