Halksan Hurdacılık olarak Hamur Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede hizmet veren sektörün öncü firmalarından biridir.

Sizde Hamur da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın konumda bulunan firma olarak güncel fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Geri dönüşümde en iyi firmalar arasında bulunan Halksan Hurdacılık sizlere profesyonel çözümleri ile yardımcı olmaktadır. Sektörde en tecrübeli ve deneyimli firma olarak sizlere hurda alım işlerinde güncel hurda fiyat teklifleri ile yardımcı oluyoruz.

Hamur Hurdacı olarak her türlü hurda malzemelerinizi en iyi fiyat avantajları ile değerinde almaktayız. Halksan Hurdacılık olarak Hamur da haftanın 7 günü , günü 24 saati her nevi hurda alımları yapıyoruz. Adresinizde bulunan hurdalarınızı en kısa sürede araçlarımıza yükleyerek geri dönüşüm tesislerine ulaştırıyoruz.

En iyi fiyat avantajları sunan Hamur Hurdacı firmamız sizlere hurda alım işlerinde en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Hurdacılık sektöründe #1 numara olan firmamız yüksek standartları ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Bünyemizde bulunan ekipman ve araçlar ile sizlere yardımcı oluyoruz. Hurda miktarınız tonajlı ise vinç ile yükleme yapmaktayız. Hurda alımlarını kolay hale getiren firmayız.

Kuruluşumuzdan bu yana her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşmayı hedeflemekteyiz. Geri dönüşüm ülkemiz ve dünya adına önemli bir iştir. Halksan Hurdacılık olarak geri dönüşüme aracılık eden firma olmaktan gurur duymaktayız.

Hamur Hurdacı firması olarak a dan z ye her türlü hurda malzemenizi en yüksek fiyat garantisi ile konumunuzdan alıyoruz. Size en yakın hurdacı dükkanı olarak her türlü hurda malzemenizi ederinde fiyatlar ile almaktayız.

Her türlü ekipman desteğini sağlayan firmamız hurda alımlarını kolay hale getirmek için büyük özveri ile çalışmaktadır. Sizlere zahmet vermeden hurda alım işlerini en kısa sürede tamamlıyoruz.

Halksan Hurdacılık Hamur Hurdacı olarak profesyonel hurdacı hizmetleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti oranları ile en kısa sürede hurdanızı almaktayız. Hizmetimizi beğenmeniz takdirde sürekli olarak bizler ile çalışabilirsiniz.

Halksan Hurdacılık, Hamur ilçesinde ikamet eden kişiler tarafından sürekli tercih edilen kurumsal hurdacı firmasıdır. Geri dönüşüm işlerinde büyük başarılara imza atan firmamız bu güne kadar yüz binlerce ton hurdanın geri dönüşümünü yapmıştır. Güvenilir ve profesyonel hizmetleri ile öne çıkan Hurdacı Halksan; sizlere her daim güncel fiyat teklifleri ile hizmet vermektedir. Nakit ve Peşin ödeme çözümleri ile hurdanızı adresinizden almaktayız.

Şirketiniz ile çalışacak Kurumsal firmaya mı hizmetiniz var? Merak etmeyin. Halksan Hurdacılık: Kurumsal Hurdacı firması olarak profesyonel hizmetleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Fiyat teklifinde anlaşmamız halinde alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile konumunuzdan hurda alımları yapıyoruz. Bünyemizde bulunan araçlarımız ile hurda alım işlerini en kısa sürede tamamlıyoruz.

Değerinde ve yerinde hurda alımı yapan firmamız sizlere geri dönüşüm işlerinde en kısa sürede yardımcı olmaktadır. 20 yılı aşkın süredir her nevi metal ve maden hurdası alımları yapan firmamız sizlere en yakın hurdacı olarak hizmet vermektedir. Sizde firmamızdan fiyat teklifi almanız dahilinde hurdalarınızı en kısa sürede adresten araçlarımıza yüklemekteyiz.

Hamur İlçesinde geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

Ağrı Hurdacı olarak 1992 senesinde faaliyet göstermeye başlayan firmamız sizlere Hamur İlçesinde tecrübeli ve deneyimli firma olarak yardımcı olmaktadır. Anlık ve güncel hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olan adresinize en yakın hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık Müşteri Hizmetleri 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin. En iyi fiyat avantajlarımız ile hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olalım. Hurda Alımı, Fabrika Söküm ve Yıkım işleri için bizleri istediğiniz gün ve saat içerisinde arayabilirsiniz.

Hamur Hurdacı
Hamur Hurdacı

Hamur Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Hamur Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hizmet veren sektörün lider firmalarından biridir.

Sizde Hamur da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz size en yakın konumda bulunan hurdacı olarak her nevi hurdanızı değerinde almaktayız.

Ederinde fiyatlar ile hurda alımları yapan hurda alan firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Hamur Hurdacı olarak adresten hurda alımlarında nakit ve peşin ödeme ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Hurdacı Halksan olarak kaliteden asla ödün vermeyen firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır. Profesyonel hurdacı hizmetlerimiz ile her nevi hurda malzemenizi adresinizden almaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak Hamur ve mahallerinde adresinize kadar gelerek hurda almaktayız. Hurda alımlarında nakit ve peşin ödeme ile hizmet veren en yakın hamur hurdacı firmasıyız.

Profesyonel kadromuz ile her türlü hurda malzemenizi alan firmamız geri dönüşüm işlerinde sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. En yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

A dan Z ye her çeşit metal ve maden hurdanızı alan firmamız minimun kâr oranları ile sizlere hizmet vermektedir. Halksan Hurdacılık olarak Hamur da 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımları yapmaktayız.

Sektörde en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız. Profesyonel çözümlerimiz ile her geçen dün daha fazla hurda malzemenin geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamaktayız.

Elinizde bulunan kullanım fazlası olan ürünleri nakit paraya çevirmek istiyor iseniz bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Geri dönüşüm hurdalarınızı yüksek fiyatlardan almaktayız. 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hizmet veren size en yakın hurdacı firmasıyız.

Zaman kavramı tanımayan firmamız gece, gündüz demeden hurda alımı için adresinize kadar gelmektedir. Siz hangi saati istiyor iseniz araçlarımız ile o saatte adresinize gelmekteyiz.

Ağrı Hurdacı olarak Hamur Hurdacı firmamız alanında uzman ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık Hamur Hurdacı olarak başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak en yakın hamur hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Değerinde ve yerinde hurda alımları yapan firmamız sizlere en yüksek standartlar ile yardımcı olmaktadır. Halksan Hurdacılık en üst düzeyde kalite ile sizlere hurda alımlarında en kısa sürede hizmet vermektedir.

Firmamız, her geçen gün sizlerin yorumları ile hizmet ağını genişleten size en yakın hurdacı firmasıdır. Hamur ilçesinde en güncel fiyat teklifleri ile yardımcı oluyoruz.

Sizde hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandırmak için Hamur Hurdacı Telefonu 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin en iyi fiyat teklifleri ile yardımcı olalım.

Hamur Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Halksan Hurdacılık olarak Hamur Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hizmet veren size en yakın hurdacı firmasıdır.

Sizde Hamur da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen arayın sizlere en kısa sürede yardımcı olalım.

İstediğiniz gün ve saat içerisinde güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımlarını yapmaktayız. Değerinde ve yerinde hurda alımı yapan firmamız geri dönüşüm işlerinde sizlere yardımcı olmaktadır.

En kısa sürede profesyonel kadromuz ile hurda alım işlerini güncel hurda fiyatları ile yapmaktayız.

Yıllardır güncel ve anlık hurda fiyatlarını sizlere aktaran firmamız en kısa süre içerisinde hizmet vermektedir. Hemen arayın, Hamur da hurda malzemenizi en güncel teklifler ile alalım.

Hamur da Hurda Alan Yerler

Halksan Hurdacılık olarak Hamur Hurdacı firmamız en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan yerler den biridir.

Sizde Hamur da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi yüksek fiyatlar ile adresten alıyoruz.

Adresten hurda alımlarında nakit ve peşin ödeme ile sizlere yardımcı olan en yakın firmayız. Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımları yapmaktayız

Hemen bizleri arayın her nevi hurdanızı hamur ve mahallerinden alalım.

BUZHANE MAHALLESİ HURDACI
KALE MAHALLESİ HURDACI
KÜMBET MAHALLESİ HURDACI
YENİ MAHALLESİ HURDACI

https://halksan.com/agri-hurdaci/

https://hamur.bel.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir