Halksan Hurdacılık olarak İhsaniye Hurdacı firmamız sizlere her daim güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

Sizde İhsaniye de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz size en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olmaktayız.

İhsaniye Hurdacı firması olarak her nevi hurda alımlarında çözüm ortağınız olan hurdacı firmasıyız.

Hurdacı Halksan olarak adresinize kadar gelerek her nevi hurda alımları yapan en yakın hurdacı firmasıyız. En kısa sürede hurda alımları yapmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında sizlere tecrübeli firma olarak hizmet vermekteyiz.

İhsaniye Hurdacı firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saati a dan z ye her nevi hurda malzemenizi kapınıza kadar gelerek almaktadır.

İhsaniye ve mahallerinde 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hizmet veren hurdacı firmasıyız. Değerinde ve yerinde hurda alımı yapan firmamız hurda malzemelerinizin geri dönüşümünde sizlere yardımcı olmaktadır

Sektörde #1 numara olan firmamız profesyonel hurdacılık hizmetleri ile tüm İhsaniye halkına en kısa sürede yardımcı olmaktadır. En deneyimli ve tecrübeli firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Halksan Hurdacılık kaliteden ödün vermeyen hurdacı firması olarak her daim kaliteli hizmetin adresidir.

İhsaniye Hurdacı firmamız sizlere minimun kâr oranları ile en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Yüksek kazançlar elde etmeniz için her daim çalışıyoruz.

Yıllardır sayısız şahıs ve kuruma hizmet vermiş olan firmamız müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır.

Ev ve iş yerlerinizde biriktirmiş olduğunuz demir , bakır , sarı , alüminyum , kablo , çinko gibi hurda malzemelerinizi değerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Güncel hurda fiyatları ile sizlere hizmet veren firmamız her daim adresten hurda alım hizmeti sağlamaktadır.

Dürüst ve güvenilir firma olan Halksan Hurdacılık sizlere her daim %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Hemen arayın fiyat teklifi alın hurdanızı kapınızdan alalım.

İhsaniye Hurdacı olarak en iyi fiyat avantajları ile hizmet veren tek firmayız. Adresinize kadar gelen firmamız nakit ödeme garantisi ile her çeşit hurdanızı almaktadır.

İhsaniye Hurda Fiyatları ile çalışan firmamız sizlere her daim güncel ve anlık fiyatlar kapsamında hizmet vermektedir. Değerinde hurda alımları yapan firmamız her daim yüksek fiyatlar ile yardımcı oluyor.

Eskimiş ve paslanmış hurda malzemelerinizi en kısa sürede adresinize gelerek almaktayız. Hurdacı Halksan olarak sizlere profesyonel hurda alım hizmetleri sunuyoruz.

Hurda malzemenizi değerinde ve yerinde satmak istiyor iseniz hemen arayın en kısa sürede en yakın firma olarak yardımcı olalım.

Tonajlı hurda alımlarında hurda satabileceğiniz güvenilir adres olan Halksan Hurdacılık sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir. Her nevi hurda alımlarında güvenlik tedbirleri ve profesyonel ekip ile çalışan hurdacı firmasıyız.

Sizde İhsaniye de hurda satmak istiyorsunuz ve ihsaniye hurdacı firması arıyor iseniz Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hattımızı arayın sizlere en kısa sürede yardımcı olalım.

İhsaniye Hurdacı
İhsaniye Hurdacı

İhsaniye Hurdacı

Afyonkarahisar Hurdacı olarak İhsaniye Hurdacı firmamız sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

İhsaniye ve mahallerinde hizmet veren firmamız sektörün lider firmalarından biri olarak sizlere her daim hizmet vermektedir.

Sİzde İhsaniye de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en kısa sürede en yakın hurdacı firması olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak ihsaniye de değerinde ve yerinde hurda alımları yapmaktayız.

Her nevi hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları kapsamında alan firmamız geri dönüşüm işlerinde en kısa sürede başarılı firma olarak hizmet vermektedir.

Halksan Hurdacılık olarak ihsaniye Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları kapsamında her nevi hurdanızı kapınıza kadar gelerek değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Hurdacı Halksan olarak a dan z ye her çeşit hurda malzemenizi 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde alarak değerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hemen firmamızı arayın hurda satmak istediğinizi beliritin sizlere en yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olalım.

Elinizde bulunan her türlü hurda malzemelerinizi değerlendirmek istiyor iseniz hemen Halksan Hurdacılık ile iletişime geçin en iyi fiyat avantajları ile hurdalarınızı alalım.

Kapınıza kadar gelerek hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Sayısız şahıs ve firmaya hizmet vermiş firma olarak tecrübelerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Her daim yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veren ihsaniye hurdacı firmasıyız. Güncel hurda fiyatları ile her nevi hurdanızı almaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak İhsaniye Hurdacı firmamız alanında uzman ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık İhsaniye Hurdacı olarak başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak en yakın hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

20 yılı aşkın süredir hurdacılık sektöründe çözüm ortağınız olan hurdacı firmasıyız. Her nevi hurda malzemelerinizi istediğiniz gün ve saat içerisinde almaktayız.

En yüksek fiyat garantisi ile hurda alımı yapan firmamız sizlere İhsaniye Hurdacı olarak hizmet vermektedir. Hemen hurda satmak istediğinizi belirtin Halksan Hurdacılık olarak değerinde hurda alım hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olalım.

İhsaniye de hurda satmak için hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

İhsaniye Hurda Fiyatları

Lütfen İhsaniye Güncel Hurda Fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz.

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

İhsaniye Hurdacı Firması olarak her daim güncel hurda fiyatları kapsamında hurda alımları yapmaktayız.

Sizde İhsaniye de hurda satmak için fiyat araştırıyor iseniz İhsaniye Hurda Fiyatlarını sizlere güncel şekilde sunmaktayız.

Hurda Fiyatlarının etkilenmesinde büyük faktör olan borsa ve döviz endeksleri fiyatları sürekli olarak değiştirmektedir.

Halksan Hurdacılık olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. Her daim sizlere hurdacı hizmeti sunan en yakın hurdacı firmasıyız.

Hurdacı Halksan olarak ihsaniye hurdacı firmamız sektörde lider firmalardan biri olarak en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

Tüm hurda çeşitlerine yüksek fiyat garantisi sunan size en yakın hurdacı firmasıyız. Size en yakın hurdacı olarak adresten değerinde ve yerinde hurda alımı yapıyoruz.

Güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımlarında alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet veriyoruz. Hurda alımlarında gerekli olan tüm profesyonel ekipmanları bünyemizde bulundurmaktayız.

Elinizde bulunan hurda malzemeleri artık nakit paraya çevirmek istiyor iseniz hemen arayın adresinize kadar gelerek hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alalım.

Sizlere en yakın hurdacı firması olarak her nevi hurdanızı değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız. Yılların tecrübesi ile sizlere İhsaniye Hurdacı olarak en kısa sürede hizmet veriyoruz.

İhsaniye Hurdacı olarak en kısa sürede kapınıza kadar gelen Halksan Hurdacılık her türlü hurda malzemenizi nakit ve peşin ödeme ile almaktadır.

Sizlere her daim en yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olan hurdacı firmasıyız. Hemen arayın güncel hurda fiyatları alın, hurdanızı adresinize gelerek alalım.

İhsaniye de Hurda Alan Firmalar

Halksan Hurdacılık olarak İhsaniye de Hurda Alan Firmalar dan biriyiz. En kısa sürede güncel hurda fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizde İhsaniye de hurda alan firmalar arıyor iseniz hemen Halksan Hurdacılık ile iletişime geçin yüksek fiyat garantisi ile hurda alan firmalar dan biri olarak hizmet verelim.

Haftanın 7 günü , günün 24 saati İhsaniye de hurda alan firmalar dan biriyiz. İhsaniye hurdacı firmamız sektörün lider firmalarından biri olarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Her daim adresinize gelerek nakit ve peşin ödeme ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

En kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Profesyonel kadromuz ile hurda alımlarında her daim hizmet veriyoruz.

 • AKÖREN MAHALLESİ HURDACI
 • ATATÜRK MAHALLESİ HURDACI
 • BAHÇELİEVLER MAHALLESİ HURDACI
 • BELCE MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • ESENTEPE MAHALLESİ HURDACI
 • FATİH MAHALLESİ HURDACI
 • FATİH MAHALLESİ HURDACI
 • FATİH MAHALLESİ HURDACI
 • HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
 • KERVANSARAY MAHALLESİ HURDACI
 • KUNDUZLU MAHALLESİ HURDACI
 • PINAR MAHALLESİ HURDACI
 • SUSUZ OSMANİYE MAHALLESİ HURDACI
 • ŞAHİNLER MAHALLESİ HURDACI
 • TÜRBE MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ MAHALLESİ HURDACI
 • YENİKENT MAHALLESİ HURDACI
 • YUNUS EMRE MAHALLESİ HURDACI
 • YUNUS EMRE MAHALLESİ HURDACI
 • ZAFER MAHALLESİ HURDACI

https://halksan.com/afyonkarahisar-hurdaci/

https://www.ihsaniye.bel.tr/

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir