Halksan Hurdacılık olarak Konya Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biridir. Sizde Konya da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır.

Konya Hurdacı firmamız sizlere yerinde ve değerinde nakit ve peşin ödeme ile hurda alımlarında itina ile yardımcı olmaktadır.

sizde hemen konya hurdacı firmamız ile iletişime geçin hurda malzemeniz için fiyat teklifi alın sizlere hurda alımlarında en kısa sürede kapınıza kadar gelerek yardımcı olsun

hurda malzemeniz için her daim nakit ve peşin ödeme sunarak sizlere konya da yardımcı olsun hemen arayın güncel hurda fiyatları alın en kısa sürede adresinize gelerek hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım.

Halksan Hurdacılık olarak Konya Hurdacı firmamız 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile sizlere daima yerinde ve değerinde hurdanızı geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak sizlere 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz.

Konya da her nevi hurdanızı en kısa sürede kapınıza kadar gelerek yüksek hurda fiyatları ile alıyoruz.

Hurdacı firmamız hurdalarınızı alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile en kısa sürede adresinize en yakın hurdacı olarak almaktadır.

Konya da hurda alımı yapan sektörün öncü firmalarından biri olarak hurda malzemelerinizi en yüksek hurda fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Konya Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile Hurda Demir – Hurda Bakır – Hurda Sarı – Hurda Krom – Hurda Alüminyum – Hurda Kablo – Hurda Kurşun – Hurda Çinko – Çelik Çatı Hurdası – Çatı Makası ve Trapez Sac Hurdası Almaktayız.

Konya Hurdacı olarak firmamız en kısa sürede kapınıza kadar gelsin sizlere daima yerinde ve değerinde güncel hurda fiyatları sunmaktadır.

firmamız sizlere her daim yerinde ve değerinde güncel hurda fiyatları ile yardımcı olarak hurda malzemenizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandırmaktadır

sizde hurda satmak istiyor iseniz hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin en kısa sürede konya hurdacı olarak sizlere yardımcı olalım.

Konya Hurdacı
Konya Hurdacı

Konya Hurdacı

Konya Hurdacı olarak her nevi hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biriyiz sizde konya hurdacı firmamız ile iletişime geçin hurda alımlarında sizlere itina ile yardımcı olalım.

Halksan Hurdacılık olarak en kısa sürede kapınıza kadar gelerek hurda alım işlerinde en yüksek hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Sizde Konya da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Hurdacı Firmamız her nevi hurdanızı daima nakit ve peşin ödeme ile alarak yerinde ve değerinde itina ile geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Halksan Hurdacılık sizlere 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile Konya da yardımcı olsun hurda malzemenizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandıralım ve sizlere adresinizde itina ile yardımcı olalım.

Konya Hurdacı firmamız sektörde lider firmalardan biri olarak sizlere daima alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile haftanın 7 günü günün 24 saat sizlere yardımcı olmaktayız

sizde hemen hurdacı Halksan ile iletişime geçin firmamız sizlere her daim nakit ve peşin ödeme sunmaktadır arayın firmamız sizlere en kısa sürede profesyonel ekipmanlar ve kadrosu ile yardımcı olsun.

sizde hemen hurdacı firmamızda güncel hurda fiyatları alın firmamız sizler en kısa sürede yerinde ve değerinde nakit ve peşin ödeme sunmaktadır

Konya Hurdacı olarak firmamız en kısa sürede kapınıza kadar gelsin sizlere daima yerinde ve değerinde güncel hurda fiyatları sunmaktadır

firmamız sizlere her daim yerinde ve değerinde güncel hurda fiyatları ile yardımcı olarak hurda malzemenizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandırmaktadır

arayın hurda alımı için alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere daima yardımcı olalım hurda malzemenizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandırarak sizlere yardımcı olalım

haftanın 7 günü günün 24 saati nakit ve peşin ödeme ile yardımcı olarak hurdanızı yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandıralım

Halksan Hurdacılık olarak Konya Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile Demir Hurdası-Alüminyum Hurdası-Krom hurdası-Bakır Hurdası-

Sarı Hurdası-Kablo Hurdası-Kurşun hurdası-Çinko Hurdası-Akü Hurdası veya Makine Hurdası gibi her nevi hurda malzemenizi itina ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Konya Hurdacı olarak başta fabrika , çalışma sahaları , depo , ofis ve şantiye olmak üzere adresinizden hurda alımı yapmaktayız.

hemen Konya Hurdacı Telefonu üzerinden bizleri arayın sizlere hurda alımlarında yardımcı olalım.

Ahırlı Hurdacı

Konya Hurdacı olarak Ahırlı Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alımı gerçekleştiren sektörde öncü firmalarından biridir.

Firmamız sizlere her daim yerinde ve değerinde güncel hurda fiyatları ile yardımcı olarak hurda malzemenizi en kısa sürede değerinde geri dönüşüme kazandırmaktadır

arayın hurda alımı için alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere daima yardımcı olalım hurda malzemenizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandırarak sizlere yardımcı olalım

haftanın 7 günü günün 24 saati nakit ve peşin ödeme ile yardımcı olarak hurdanızı yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandıralım

Ahırlı Hurdacı olarak başta fabrika , çalışma sahaları , depo , ofis veya şantiye olmak üzere adresinizden hurda alımı yapmaktayız.

sizde hurda satmak için hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin hemen sizlere yardımcı olalım.

Akören Hurdacı

Konya Hurdacı olarak Akören Hurdacı firmamız sizlere 20 yılı aşkın süredir sektörün öncü firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

sizde Akören de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere Akören Hurdacı olarak en kısa sürede adresinize kadar gelerek yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdcılık olarak adresinize en kısa sürede gelerek her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

her nevi hurda alımını güncel hurda fiyatları ile yapan firmamız sizlere itina ile yardımcı olmaktadır.

Konya Hurdacı olarak Akören de en yüksek hurda fiyatları ile Demir Hurdası-Alüminyum Hurdası-Krom hurdası-Bakır Hurdası

Sarı Hurdası-Kablo Hurdası-Kurşun hurdası-Çinko Hurdası-Akü Hurdası veya Makine Hurdası gibi her nevi hurda malzemenizi itina ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır

Konya Hurdacı olarak başta fabrika , çalışma sahaları , depo , ofis veya şantiye olmak üzere adresinizden hurda alımı yapmaktayız.

hemen hurdacı firmamızdan güncel fiyatlar alın sizlere her daim nakit ve peşin ödeme ile yardımcı olarak hurda malzemenizi değerinde alalım.

Beyşehir Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Beyşehir Hurdacı firmamız en kısa sürede yüksek fiyatlar ile hurda alımı gerçekleştiren sektörün lider firmalarından biridir.

en yakın hurdacı firmamız hurda alımlarında sizlere 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde itina ile yardımcı olmaktadır.

hurdacı firmamızdan fiyat teklifi alın hurda malzemenizi adresinize en yakın hurdacı olarak itina ile geri dönüşüme kazandıralım.

Konya Hurdacı olarak Beyşehir Hurdacı firmamız hurda alımı için en kısa sürede kapınıza kadar gelerek sizlere daima yerinde ve değerinde yardımcı olmaktadır

hurda malzemelerinizi 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile alarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

sizde beyşehir de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz hemen Halksan hurdacılık ile hemen iletişime geçin

hurda malzemenizi yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandırarak sizlere en kısa sürede kapınıza kadar gelerek yardımcı olalım.

Bozkır Hurdacı

Konya Hurdacı olarak Bozkır Hurdacı firmamız sizlere alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren en yakın hurdacı firmasıdır.

hurdacı firmamız her nevi hurda alımlarını güncel hurda fiyatları ile yapan sektörün lider firmalarından biridir hemen hurdacı firmamızı arayın

güncel hurda fiyatı alın sizlere Bozkır Hurdacı olarak en kısa sürede konumunuza kadar gelerek profesyonel kadromuz ile hizmet verelim.

Bozkır da haftanın 7 günü , günün 24 saati sizlere her nevi hurda alımlarında en yüksek hurda fiyatları ile yardımcı olmaktayız.

Konya Hurdacı olarak Bozkır Hurdacı firmamız en yüksek fiyat teklifleri ile Demir Hurdası, Bakır Hurdası,

Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası

Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,

Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası ,

Fabrika Yıkım Hurdası , Pimapen Hurdası vb. ürünleri alıyor. Sizde hurda malzemenizi satmak için hemen arayın sizlere yardımcı olalım.

hemen hurda satmak için arayın hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede deneyimli kadrosu ile yardımcı olarak hurda malzemenizi nakit ve peşin ödeme ile geri dönüşüme kazandırsın.

Cihanbeyli Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Cİhanbeyli Hurdacı firmamız hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıdır hurdacı firmamız ile iletişime geçin

hurda alımlarında Cihanbeyli Hurdacı olarak sizlere itina ile yardımcı olalım hurda alımlarında en kısa sürede adresinize kadar gelmekteyiz.

hemen hurdacı firmamız ile hurda alımları için iletişime gçein en yüksek hurda fiyatları ile hurda alımında yardımcı olalım.

sizde Cihanbeyli de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz hemen arayın gelelim.

Cihanbeyli de 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin hemen yardımcı olalım.

Konya Hurdacı Çeltik Firması

Konya Hurdacı olarak Çeltik Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede en yüksek hurda fiyatları ile hurda alımlarında yardımcı olmaktadır

Hurdacı Halksan ile hemen iletişime geçin hurda malzemenizi en yüksek fiyatlar ile alarak yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandıraım.

hurdacı telefonu olarak çeltik de en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız.

en yakın hurdacı olarak en kısa sürede konumunuza kadar gelerek hurda alımlarını yapmaktayız hemen arayın hurda alımında nakit ve peşin ödeme ile yardımcı olalım.

Konya Hurdacı olarak Çeltik Hurdacı firmamız en yüksek fiyat teklifleri ile Demir Hurdası, Bakır Hurdası,

Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası

Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,

Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası ,

Fabrika Yıkım Hurdası , Pimapen Hurdası vb. ürünleri alıyor. Sizde hurda malzemenizi 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde satmak istiyor iseniz hemen arayın

hurda malzemenizi yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandıralım alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımında sizlere hizmet verelim.

hurdacı firmamız her nevi hurda alımlarını güncel hurda fiyatları ile yapan sektörün öncü firmalarından biridir hemen hurdacı firmamızı arayın

Konya Hurdacı Derbent Şube

Konya Hurdacı olarka Derbent Hurdacı firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan sektörün öncü firmalarından biridir.

sizde Derbent de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık ile iletişime geçin sizlere en kısa sürede kapınıza kadar gelerek yardımcı olalım.

hurdacı firmamız en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile sizlere itina ile yardımcı olmaktadır hemen fiyat teklifi alın hurda malzemenizi yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandıralım.

Derbent Hurdacı olarak 20 yılı aşkın süredir alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

sizde hurda malzemenizi yüksek fiyatlar ile satmak için hurdacı firmamız ile iletişime geçin alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere yardımcı olalım

en yüksek hurda fiyatları ile Derbent de itina ile hizmet vermekteyiz. Konya Hurdacı olarak Derbent de Demir Hurdası, Bakır Hurdası,Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası

Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası , Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası

Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası , Pimapen Hurdası vb. ürünleri alıyor. hemen arayın hurdanızı yüksek hurda fiyatları ile satın.

Derebucak Hurdacı

Konya Hurdacı olarak Derebucak Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede yüksek hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır hurdacı firmamız adresinize en kısa sürede gelen derebucak hurdacı firmasıdır.

hurdacı firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda malzeme alan en yakın hurdacı firmasıdır sizde hemen arayın hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandıralım.

Derebucak ta her nevi hurda alımını haftanın 7 günü , günün 24 saati itina ile yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurda Metal olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarını güncel fiyatlar ile yapmaktayız.

Konya hurdacı olarak her nevi hurda alımın yapan en yakın hurdacı firmasıyız en kısa sürede hurda alımı yapıyoruz.

Derebucak Hurdacı olarak başta şantiye , fabrika , çalışma sahaları ,depo veya ofis olmak üzere konumunuzdan hurda alımları yapmaktayız

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile hurda almı yapan hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı oluyor.

hemen arayın hurdanızı yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandıralım hurda malzemenizi nakit ve peşin ödeme ile geri dönüşüme kazandıralım.

Emirgazi Hurdacı

Konya Hurdacı olarak Emirgazi Hurdacı firmamız sektörün öncü firmalarından biri olarak her nevi hurda alımı yapmaktadır.

sizde hurdacı firmamız ile iletişiem geçin en yakın hurdacı firması olarak sizlere hurda alımlarında yardımcı olalım hurda malzemenizi alırken en yüksek hurda fiyatları sunalım.

sizde emirgazi de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz

Halksan Hurdacılık olarak Emirgazi de alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere itina ile yardımcı olmaktayız.

hurdacı firmamız hurda alımlarında sizlere haftanın 7 günü , günün 24 saati itina ile hizmet vermektedir.

Halksan Hurdacılık hurda alımlarında sizlere 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile yardımcı olmaktadır.

adresinize en kısa sürede gelerek her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Konya Hurda Fiyatları

Konya Hurdacı olarak güncel Konya Hurda Fiyatları ile her çeşit hurda alımları yapan adrese en yakın hurdacı firmasıyız. Sizde konya hurda fiyatları almak için hemen bizi arayın. 0534 207 2341 numaralı hattımızı arayın güncel fiyat listesi alın.

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir6,40 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir6,35 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,25 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir6,17 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir6,07 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir4,52 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası3,52 ₺/Kg
Toplama Hurda4,910 ₺/Kg
Teneke Hurda2,80 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası4,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası4,60 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası5,40 ₺/Kg
Tufal Hurdası0,25 ₺/Kg
Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası145,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası145,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası118,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır132,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası132,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası120,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel37,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil34,40 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil33,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak31,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston27,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert Kartel22,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu16,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör16,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş20,00 ₺/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel18,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek44,70 ₺/Kg
Hurda Kağıt Fiyatları
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt2,30 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt1,87 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt2,40 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı4,05 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı2,10 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı2,30 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak2,30 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete1,98 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete2,50 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt1,68 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı1,52 ₺/Kg
Hurda Sarı Fiyatları
Sarı Hurda Araiş MS-7098,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-6487,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça80,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı75,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk72,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati71,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör68,50 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş160,00 ₺/Kg
Hurda Krom Fiyatları
Hurda Paslanmaz 304 Krom30,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı28,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom40,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı35,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom42,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı35,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom8,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom8,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom8,00 ₺/Kg
Anot Nikel %99132,00 ₺/Kg
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo45,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo55,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu74,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu82,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo48,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo17-55 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo65,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Deşe95,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Yağlı Deşe75,00 ₺/Kg
Hurda Elektronik Kart Fiyatları
Hurda Bilgisayar Ram Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı28,00 ₺/Kg
Hurda Telefon Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Modem Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Yazıcı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı12,50 ₺/Kg
Hurda Harddisk13,50 ₺/Kg
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Levha Kurşun26,50 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun26,20 TL/Kg
Hurda Nikel Fiyatları
Hurda %95-99 Şablon Nikel177,00 TL/Kg
Hurda Anot Nikel173,00 TL/Kg
Hurda Nikel Çapağı107,00 TL/Kg
Hurda Turbo Nikel95,00 TL/Kg
Hurda Akü Fiyatları
Hurda Sulu Akü13,50 TL/Kg
Hurda Kuru Akü13,50 TL/Kg
Hurda Küçük Akü12,80 TL/Kg
Hurda Çinko Fiyatları
Külçe Çinkosu28,50 TL/Kg
Hurda Çinko Levha28,00 TL/Kg
Hurda Zamak Fiyatları
Hurda Zamak İmalat19,00 TL/Kg
Hurda Antimon17,50 TL/Kg
Hurda Motor Fiyatları
Hurda Demir Kaplama Motor7,30 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kaplama Motor10,70 TL/Kg
Diğer Hurda Çeşit FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL
Hurda Elektronik Kart Fiyatları
Hurda Bilgisayar Ram Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı28,00 ₺/Kg
Hurda Telefon Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Modem Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Yazıcı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı12,50 ₺/Kg
Hurda Harddisk13,50 ₺/Kg

Hurda Demir Alan Konya Hurdacı

En Yakın Hurdacı olarak Hurda Demir Alan Konya Hurdacı firmasıyız sizde hurdacı firmamız ile iletişime geçin her nevi hurda demir alımlarında sizlere en yüksek hurda fiyatları ile yardımcı olalım.

Konya da hurda demir alımlarını 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile en kısa sürede adresinize kadar gelerek yapmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak her nevi tonajlı hurda alımı yapıyoruz hemen hurdacı Halksan ile iletişime geçin hurda demir alımlarında sizlere alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile yardımcı olsun.

Hurda Demir alımlarını haftanın 7 günü , günün 24 saati güncel hurda demir fiyatları ile yapmaktayız hemen arayın hurda demir alımlarında sizlere hizmet verelim.

Konya Hurdacı olarak en yakın hurdacı firmamız hurda demir alımlarında sizlere en kısa sürede adresinize kadar gelerek yardımcı olmaktadır.

en yüksek hurda fiyatları ile konya da hurda alımı gerçekleştirmekteyiz hemen arayın hurdanızı değerinde geri dönüşüme kazandıralım.

Halksan Hurdacılık le iletişime geçin hurda alımlarında sizlere en kısa sürede her daim nakit ve peşin ödeme ile yardımcı olalım

hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsunuz ve hurda demir satmak istiyor iseniz arayın sektörün lider hurdacı firmalarından biri olarak sizlere yardımcı olalım

hurda malzemenizi yerinde ve değerinde itina ile geri dönüşüme kazandıralım. Hurdacı Telefonu üzerinden Halksan san hurdacılık ile iletişime geçin en yüksek hurda demir fiyatları ile hurdanızı geri dönüşüme kazandıralım.

Konya da Hurda Bakır Alan Yerler

Konya Hurdacı olarak güncel hurda bakır fiyatları ile hurda bakır alımı gerçekleştiren hurdacı firmamız sizlere en yakın hurdacı olarak hizmet vermektedir.

sizde konya da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda bakır alan yerler veya hurda bakır alan firmalar arıyor iseniz hemen arayın hurda alımlarında sizlere itina ile yardımcı olalım.

hurda malzemenizi yerinde ve değerinde itina ile geri dönüşüme kazandıralım. Hurda Bakır Alımlarında en kısa sürede kapınıza kadar gelerek yardımcı olmaktayız.

Soyma bakır hurdası, Lama bakır hurdası, Kırkambar bakır hurdası, Külçe bakır, Bakır ( Kızıl ) talaşı, Antigron Kırma, TTR kırma gibi her nevi bakır hurdanızı alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Konya Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati itina ile her nevi hurda bakır malzemenizi en kısa sürede En Yakın Hurdacı firması olarak alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

hemen hurdacı telefonu hattı üzerinden iletişime geçin hurda alımlarında yardımcı olalım.

Konya da Hurda Sarı Alan Firmalar

Sizde Konya da hurda sarı satmak istiyorsunuz veya Hurda Sarı Alan Firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak sizlere en kısa sürede güncel hurda sarı fiyatları ile yardımcı olmaktayız.

Konya Hurdacı Firması olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati itina ile hurda sarı alımı yapıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her nevi bakır hurdanızı itina ile geri dönüşüme kazandımaktayız.

en kısa sürede kapınıza kadar gelerek nakit ve peşin ödeme sunarak bakır hurdanızı değerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Konya Hurdacı olarak her nevi sarı hurdanızı en yakın hurdacı firması olarak güncel hurda sarı fiyatları ile alıyoruz

hurdacı firmamız sizlere her daim nakit ve peşin ödemeyle sarı hurdası alımında yardımcı olmaktadır.

hurda malzemenizi kapınızdan alarak yerinde ve değerinde itina ile geri dönüşüme kazandırmaktayız hurda sarı fiyatlarını öğrenmek istiyor iseniz tek yapmanız gereken hurda malzemenizin fotoğrafını atarak bizden fiyat istemek

hurdacı firmamız konya da hurda sarı alımı gerçekleştiren sektörün lide firmalarından biri olarak en yüksek fiyat sunan hurdacı firmasıyız.

Konya Hurda Alımı
 • Ahırlı Hurdacı
 • Akören Hurdacı
 • Akşehir Hurdacı
 • Altınekin Hurdacı
 • Beyşehir Hurdacı
 • Bozkır Hurdacı
 • Cihanbeyli Hurdacı
 • Çeltik Hurdacı
 • Çumra Hurdacı
 • Derbent Hurdacı
 • Derebucak Hurdacı
 • Doğanhisar Hurdacı
 • Emirgazi Hurdacı
 • Ereğli Hurdacı
 • Güneysınır Hurdacı
 • Hadim Hurdacı
 • Halkapınar Hurdacı
 • Hüyük Hurdacı
 • Ilgın Hurdacı
 • Kadınhanı Hurdacı
 • Karapınar Hurdacı
 • Karatay Hurdacı
 • Kulu Hurdacı
 • Meram Hurdacı
 • Sarayönü Hurdacı
 • Selçuklu Hurdacı
 • Seydişehir Hurdacı
 • Taşkent Hurdacı
 • Tuzlukçu Hurdacı
 • Yalıhüyük Hurdacı
 • Yunak Hurdacı

https://konya.bel.tr kurumsal konya hurdacı sitesi.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir