Halksan Hurdacılık olarak Patnos Hurdacı firmamız sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hizmet veren sektörün lider firmalarından biridir.

Sizde Patnos da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz size en yakın konumda bulunan hurdacı firması olarak hurdalarınızı değerinde alıyoruz.

En iyi fiyat avantajları ile sizlere yardımcı olan Halksan Hurdacılık her nevi hurda malzemenizi itina ile geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Geri dönüşüm işlerini en iyi şekilde yapan firmamız sizlere profesyonel hizmetleri ile yardımcı olmaktadır. Değerinde ve yerinde hurda satmak için hemen arayın hurdanızın geri dönüşümünde sizlere yardımcı olalım.

Sektörde bulunan en deneyimli ve tecrübeli hurdacı olarak her türlü hurdanızı en kısa sürede adresinizden almaktayız. Hurda alımlarında sizlere yardımcı olan en yakın firmayız.

Patnos Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi minimun kâr oranları ile alarak sizlere hizmet veriyoruz. Halksan Hurdacılık Patnos da haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alım işlerinde sizlere güncel fiyatlar ile yardımcı olmaktadır. Adresinizde bulunan hurda malzemeleri en kısa sürede alan firmayız.

Sektörde 1 numara olan firmamız sizlere en iyi fiyat avantajları ile her daim hizmet vermektedir. Halksan Hurdacılık Patnos da sizlere yüksek standartları ile yardımcı olmaktadır.

Patnos Hurdacı olarak kalitemizden asla ödün vermeden hurda alımlarında jet hızında devam etmekteyiz. Tonajlı hurda alımlarında vinç ile yükleme yapan firmamız sizlere zahmet vermeden hurda alımlarını tamamlamaktadır.

Bünyemizde bulunan her türlü ekipman ve gerekli araç ile sizlere en kısa sürede yardımcı oluyoruz. Kendimizi her geçen gün daha da geliştirerek sizlere memnuniyetle hizmet veriyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana daha fazla geri dönüşüm için müşterilerimize yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olmaktayız. Geri dönüşümde lider firma olan Halksan Hurdacılık sizlere en kısa süre içerisinde güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

Patnos Hurdacı firması olarak a dan z ye her nevi hurda malzemenizi adresinizden alıyoruz. En yüksek fiyat garantisi ile konumunuzdan hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımı yapmaktayız. Halksan Hurdacılık olarak Patnos Hurdacı firmamız sizlere en güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır. Bizleri arayın, fiyat teklifi alın. Firmamız, yüksek fiyat teklifleri ile sizlere yardımcı olsun.

Sizlere zahmet vermeden hurda alımlarını en kısa sürede tamamlayan firmamız sizlere en yüksek hurda fiyatları ile hizmet vermektedir. Adresten hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. En yakın hurdacı firması olarak hurda malzemelerinizi nakit ve peşin ödeme ile almaktayız.

Patnos Hurdacı olarak profesyonel hizmet sunan size en yakın firmayız. %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile hurda alımı yapan Halksan Hurdacılık sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir.

Halksan Hurdacılık Patnos halkı tarafından sürekli olarak tercih edilen kurumsal hurdacı firmasıdır. Şirketiniz için kurumsal firma arıyor iseniz bizler ile iletişime geçmeniz dahilinde Kurumsal firma olarak sizlere en güncel fiyat tekliflerimiz ile yardımcı olmaktayız. Kurumsal firma olarak hurda alımının yanı sıra fabrika söküm ve yıkım işleri yapıyoruz.

Güvenilir ve profesyonel hizmetleri ile öne çıkan Halksan Hurdacılık sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Patnos Hurdacı olarak en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımları yapıyoruz. Hurda malzemenizi aldıktan sonra hurda toplama merkezlerimizde ayrıştırarak geri dönüşüm tesislerine ulaştırıyoruz. Hemen bizleri arayın sizlere en güncel fiyat teklifleri ile yardımcı olalım.

Halksan Hurdacılık`ın sunduğu en iyi fiyatlara hazır mısınız? Firmamız en iyi fiyat avantajları ile öne çıkan size en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıdır. Fiyat konusunda anlaşmamız halinde hurda alımı için konumunuza kadar geliyoruz. Bünyemizde bulunan araçlara hurda malzemelerinizi yükleyerek geri dönüşüm tesislerine ulaştırıyoruz.

20 yılı aşkın süredir her nevi metal ve maden hurdası alımları yapan firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir. Değerinde ve yerinde hurda alımları yapan hurdacı Halksan sizlere yakın hurdacı firması olarak yardımcı olmaktadır.

Her daim güncel hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olan Halksan Hurdacılık Patnos Hurdacı olarak hizmet vermektedir. Güncel fiyatlar ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen arayınız.

Patnos İlçesinde geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

Halksan Hurdacılık Müşteri Hizmetleri 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin. En yüksek fiyat garantisi ile hurda malzemelerinizi değerinde alalım. Size en yakın konumda bulunan hurdacı olarak en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Patnos Hurdacı
Patnos Hurdacı

Patnos Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Patnos Hurdacı firmamız profesyonel çözümleri ile öne çıkan sektörün öncü firmalarından biridir.

Sizde Patnos da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak yardımcı oluyoruz.

Halksan Hurdacılık güncel hurda fiyatları ile her nevi hurdanızı kapınızdan alan size en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıdır. Değerinde ve yerinde hurda alımları yapan firmamız en kısa sürede hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Ederinde ve değerinde fiyatlar ile hurda alımı yapan firmamız sizlere asla düşük fiyatlar sunmamaktadır. Her daim yüksek fiyat avantajları ile sizlere yardımcı olmaktayız. Sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Patnos Hurdacı olarak adresten hurda alımlarında nakit ve peşin ödeme çözümlerimiz ile yardımcı olmaktayız.

Patnos Hurdacı firması sizlere en kısa sürede en yüksek fiyat garantisi ile hizmet veren hurdacı kuruluşudur.

Ağrı Hurdacı olarak Patnos Hurdacı firmamız alanında uzman ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık Patnos Hurdacı olarak başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak en yakın patnos hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

En üst düzeyde kaliteli hizmet sunan Halksan Hurdacılık sizlere hurda alım işlerinde yardımcı olmaktadır. 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alımları yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Patnos Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde a dan z ye her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz. Konumunuzdan hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Elinizde bulunan kullanım fazlası olan ürünleri nakit paraya çevirmek istiyor iseniz bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Halksan Hurdacılık olarak sizlere en kısa sürede hizmet vermekteyiz. Firmamız hurda alımlarının yanı sıra fabrika söküm ve yıkım işleri yapmaktadır. Profesyonel kadromuz ile hurda alımlarını en iyi şekilde tamamlıyoruz.

Patnos Hurdacı Telefonu 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden Halksan Hurdacılık ile iletişime geçin. Sizlere en yakın hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile yardımcı olalım.

Patnos Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Patnos Güncel Hurda Fiyatları ile sizlere hizmet veren adresinize en yakın hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık olarak Patnos Hurdacı firmamız sizlere her daim anlık hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır.

Sizde Patnos da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz en güncel fiyat teklifleri ile her nevi hurdalarınızı almaktayız.

7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde Halksan Hurdacılık olarak her nevi hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Geri dönüşüm işlerini anlık hurda fiyatları ile yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Adresten hurda alımlarını nakit ödeme çözümleri ile yapan firmamız sizlere uzman kadrosu ile yardımcı olmaktadır. Hurda satmak için hemen arayın bizden fiyat teklifi alın sizlere en güncel fiyat tekliflerimiz ile yardımcı olalım.

Patnos da Hurda Alan Firmalar

Patnos Hurdacı olarak en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan firmalar dan biriyiz.

Adresinize en yakın hurdacı olan Halksan Hurdacılık her nevi hurda malzemenizi 7/24 almaktadır. Güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biri olarak sizlere en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

 • 14 NİSAN MAHALLESİ HURDACI
 • ABDULVEHAP KÜFREVİ MAHALLESİ HURDACI
 • AHMED-İ HANİ MAHALLESİ MAHALLESİ HURDACI
 • ALPASLAN MAHALLESİ HURDACI
 • ATATÜRK MAHALLESİ HURDACI
 • BADİŞAN MAHALLESİ HURDACI
 • BUDAK MAHALLESİ HURDACI
 • CAMİ MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAY MAHALLESİ HURDACI
 • İNÖNÜ MAHALLESİ HURDACI
 • MERKEZ MAHALLESİ HURDACI
 • SANAYİ MAHALLESİ HURDACI
 • SARISU MAHALLESİ HURDACI
 • SELAHADDİNİ EYYUBİ MAHALLESİ HURDACI
 • SERHAD MAHALLESİ HURDACI
 • SÜPHAN DAĞI MAHALLESİ HURDACI
 • SÜTLÜ PINAR MAHALLESİ HURDACI
 • TURGUT ÖZAL MAHALLESİ HURDACI
 • ÜZÜMLÜ MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ MAHALLESİ HURDACI
 • YEŞİL ÇİMEN MAHALLESİ HURDACI
 • YEŞİLOVA MAHALLESİ HURDACI
 • YUNUSEMRE MAHALLESİ HURDACI

https://halksan.com/agri-hurdaci/

https://patnos.bel.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir