Adana Seyhan Hurdacı olarak sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet veren sektörün lider firmalarından biriyiz.

Sizde Adana Seyhan da hurda satmak istiyorsunuz ve hurdacı dükkanı veya hurda alan yerler arıyor iseniz en kısa sürede en yüksek hurda fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

her çeşit hurda alımlarında en kısa sürede seyhan hurdacı dükkanı olarak sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız.

Seyhan Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak sizlere nakit ve peşin ödeme ile hizmet vermekteyiz. Her daim hurda alımlarında sizlere hizmet veren hurdacı firmasıyız.

Seyhan Hurdacı olarak Haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda malzemenizi adresinizden alan en yakın hurdacı firmasıyız.

Adana Seyhan Hurdacılar olarak sizlere en kısa sürede adresinize kadar gelerek hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Hurda alımlarında alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet veren hurdacı firmasıyız.

Seyhan Hurdacı olarak a dan z ye her çeşit hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile değerinde almaktayız.

30 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alımlarında sizlere itina ile hizmet veren hurdacı firmasıyız. Halksan Hurdacılık olarak güvenilir hurdacılık hizmetleri sunan aynı zamanda sektörün lider firmalarından biriyiz.

Adana Hurdacı olarak Seyhan Hurdacı firmamız her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Adana Seyhan Hurdacı olarak en yüksek hurda fiyatları ile Şantiye Temizliği , Hurda Alımı , Fabrika Sökümü , Bina Yıkımı , Fabrika Yıkımı gibi işleri yaparak sizlere hizmet vermekteyiz.

Her daim adresinize kadar gelerek nakit ve peşin ödeme ile sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran Seyhan Hurdacı firmasıyız.

Hurdacı dükkanı olarak uzman ekip ile sizlere her nevi hurda alımlarında itina ile hizmet veren hurdacı firmasıyız.

Her daim kalite odaklı çalışan hurdacı firmamız seyhan da sektörde tecrübeli hurdacı firması olarak sizlere hurda alımlarında en kısa sürede hizmet vermektedir. Hemen bizleri arayın sizlere yardımcı olalım.

Sizde seyhan da güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en yüksek fiyat garantisi ile sizlere en yakın hurdacı dükkanı olarak hizmet vermekteyiz.

Hemen Hurdacı Telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere en yakın hurdacı firma olarak yardımcı olalım hurdanızı değerinde alalım.

Seyhan Hurdacı Dükkanı
Seyhan Hurdacı

Seyhan Hurdacı – Hurda Alan Yerler

Adana Seyhan Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biri olarak sizlere her daim hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Her çeşit hurda alımlarında en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Sizde Seyhan da hurda satmak istiyorsunuz ve seyhan hurdacı veya hurda alan yerler arıyor iseniz Hurdacı Halksan olarak en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Hurdacı firmamız seyhan da en yüksek fiyat garantisi ile hizmet veren sektörün lider firmalarından biridir. 30 Senelik tecrübe ve deneyim ile sizlere her daim hurda alan yerler den biri olarak hizmet vermekteyiz.

Hurda malzemelerinizi 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde Adana Hurdacı firması olarak adresten alarak sizlere anlık hurda fiyatları kapsamında en kısa sürede yardımcı olmaktayız.

Seyhan Hurdacı Dükkanı olarak firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile her çeşit hurda malzemenizi kapınızdan alan size en yakın hurdacı firmasıdır. Hurda malzemelerinizi değerinde satmak için hemen bizler ile iletişime geçin hurdanızı değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıralım.

Adresinize en yakın seyhan hurdacı firması olarak nakit ve peşin ödeme ile sizlere her daim hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Seyhan Hurdacı olarak sizlere %100 müşteri memnuniyet oranları ile yardımcı olan sektörde adını duyurmuş deneyimli hurdacı firması olarak her nevi hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Adana Hurdacı olarak Seyhan Hurdacı firmamız sizlere hurda alımlarında hizmet veren en yakın hurdacı firmasıdır. En güncel hurda fiyatları ile sizlere daha iyi fiyat teklifi sunan en yakın hurdacı dükkanıyız.

Seyhan da hurda alan yerler den biri olarak güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile her türlü ekipman sağlayarak hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Güvenilir hurdacılık hizmetleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız seyhan da geniş hizmet ağı ile tüm mahallelerde adreste nakit ödeme ile hurda alım hizmeti sağlamaktadır. Her türlü ekipmana sahip olan firmamız sizlere hurda alımlarıda kolaylıkla yardımcı olmaktadır.

Seyhan da hurda satmak istiyor iseniz hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçerek seyhan da Hurdacı arayışı içerisinde olduğunuzu belirtin en yakın hurdacı firması olarak hurda malzemenizi değerinde alalım.

Adana Seyhan Hurda Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

HURDA DEMİR GRUBUHURDA FİYATI
 Dkp Demir Hurdası6.30 TL
 Ekstra Hurda Demir5.50 TL
 Toplama Demir Hurdası4.20 TL
 Teneke Hurdası2.90 TL
 Demir Talaşı Hurdası4.50 TL
 Pik Demir Talaşı4.40 TL
 İnşaat Yıkım Hurdası5.20 TL
 İnşaat Demir Çubuğu (parça)5.50 TL
 Tufal Hurdası0.50 TL
HURDA BAKIR GRUBUHURDA FİYATI
Soyma Bakır Hurdası139.00 TL
Lama Bakır Hurdası imalat139.00 TL
Kırkambar Bakır (bobin,yanık,boru)126.00 TL
Külçe Bakır %98128.00 TL
Kırkambar Kırma Bakır128.00 TL
Bakır Talaşı127.00 TL
Bakır Çamuru86.00 TLHurda Alüminyum Fiyatları

HURDA ALÜMİNYUM GRUBUHURDA FİYATI
Araiş Levha Alüminyum36.00 TL
Profil Boyasız Eloksal Kaplı35.00 TL
Profil Alüminyum33.00 TL
Profil Çıkma Alüminyum (Renkli)30.00 TL
Hurda Alüminyum Profil Talaşı22.00 TL
Sert Alüminyum Hurdası26.00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı Hurdası37.00 TL
Kompozit Alikobant İçi Siyah8.10 TL
Alüminyum Klima Radyatörü (Bakırlı Petek)61.00 TL
Çatı Alüminyum Hurdası29.00 TL
Tel Alüminyum41.00 TL
Jant Alüminyum39.00 TL
Hurda Alüminyum CurufuFiyat SorunuzHurda Krom Fiyatları

HURDA PASLANMAZ(KROM)HURDA FİYATI
304 Kalite Hurda Paslanmaz25.00 TL
304 Kalite Paslanmaz Talaşı19.30 TL
316 Kalite Hurda Paslanmaz35.00 TL
316 Paslanmaz Talaşı28.50 TL
310 Kalite Hurda Paslanmaz58.50 TL
310 Paslanmaz Talaşı46.40 TL
430 Paslanmaz Hurdası9.20 TL
201 Kalite Paslanmaz Hurdası9.20 TL
202 Kalite Paslanmaz Hurdası9.20 TL
 Hurda Sarı Fiyatları

HURDA SARI GRUBUHURDA FİYATI
Araiş Sarı Hurdası Ms-70102.00 TL
Araiş Sarı Hurdası Ms-64100.00 TL
Çubuk Ucu Parça Sarı Ms-5896.00 TL
Çubuk Sarı Talaşı Ms-5891.00 TL
Kırkambar Sarı Hurda83.00 TL
Su Saati Hurdası (Sökülmüş Temiz)83.00 TL
Sarı Külçe Ms5892.00 TL
Sarı Oto Radyatör Hurdası82.50 TL
Fosfor Bronz Araiş(Cusn8)146.00 TL
Sarı Erozyon Teli91.00 TL
Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı)94.00 TL
 

Hurda Kablo Fiyatları

HURDA KABLO GRUBUHURDA FİYATI
Karışık Kablo Hurdası41.00 TL
Antigron Hurda Kablo39.00 TL
İç Tesisat Kablosu Tek Damar64.00 TL
Enye Kablo Hurdası72.00 TL
%30 Bakırlı Kablo30.00 TL
%40 Bakırlı Kablo32.00 TL
%50 Bakırlı Kablo35.00 TL
Fare Yemez Kablo41.00 TL
Tek Tip Hurda KabloFiyat Sorunuz
Yer Altı Enerji Kablosu52.00 TL
Çelik Zırh ve Çelik İçli Kablo25-45 TL
Ptt Kablo İçi (Deşe)100.00 TL
Ptt Kablo İçi Yağlı (Deşe)88.00 TL
DIĞER HURDA GRUPLARIHURDA FİYATI
Makina Hurdası5.30 TL
Torna Elmas Ucu275.00 TL
Kalay Hurdası290.00 TL
Lehim Hurdası155.00 TL
Titanyum6.10 TL
Titanyum Talaşı2.00 TL
Motor Hurdası (Demir Kaplamalı)10.60 TL
Motor Hurdası (Buzdolabı Ekovat)14.20 TL
Motor Hurdası (Alüminyum Kaplamalı)16.50 TL

Seyhan Hurdacı firması olarak anlık ve en güncel hurda fiyatları ile sizlere hizmet vermeye son hız devam eden firmamız en kısa sürede adreste hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Adana Hurdacı olarak Seyhan Hurdacı firmamız en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biridir.

Sizde Seyhan da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en yakın hurdacı olarak sizlere en güncel hurda fiyatları ile kapıda yardımcı olmaktayız.

Aynı zamanda Seyhan Hurdacı firmamız nakit ve peşin ödeme ile sizlere her çeşit hurda alımlarında yardımcı olan hurdacı firmasıdır. A dan z ye her nevi hurda alımlarında en kısa sürede adreste hizmet veren tecrübeli hurdacı firmasıyız.

Seyhan Hurdacı olarak 30 senelik tecrübe ve deneyim ile en güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız. En yüksek fiyat teklifleri hurda alımlarında devam eden hurdacı firmasıyız.

Adana Seyhan Hurdacı Dükkanı olarak sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında her daim yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Haftanın 7 günü , günün 24 saati seyhan hurdacı firması olarak sizlere hizmet veren hurdacı dükkanı hurda malzemelerinizi belirttiğiniz konumdan alarak geri dönüşüm tesislerine ulaştırmaktadır. Hurdacı halksan olarak her nevi hurdanızı güncel hurda fiyatları ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Sizde güncel hurda fiyatları ile hurda malzemenizi satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin en kısa sürede her nevi hurda alımlarında yardımcı olalım.

Seyhan da Hurda Alan Firmalar

Seyhan Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biriyiz. Her nevi hurdanızı en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile almaktayız.

En yakın hurdacı firması olarak sizlere adresinizde her nevi hurda alımlarında itina ile yardımcı olmaktayız. Sizde Seyhan da hurda satmak istiyorsunuz ve güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar arıyor iseniz

Seyhan Hurdacı Dükkanı olarak en yüksek hurda fiyatları ile sizlere hurda alımlarında itina ile yardımcı olmaktayız.

30 yılı aşkın süredir her nevi hurda alımında tecrübe ve deneyim ile her çeşit hurda alımı yapan firmamız sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile yardımcı olmaktayız.

Hurdacı Dükkanı olarak a dan z ye her çeşit hurda malzemelerinizi nakit ve peşin ödeme ile alarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

hemen hurdacı firmamız ile iletişime geçerek hurda alan firmalar aradığınızı belirtin hurda alımları için en kısa sürede adresinize kadar gelerek sizlere güncel ve anlık hurda fiyatları ile hizmet verelim.

haftanın 7 günü , günün 24 saati hurdacı dükkanı olarak Seyhan da sizlere en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Hurda malzemenizi deneyimli hurdacı firmasına satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde itina ile geri dönüşüme kazandıralım.

Seyhan da Hurda Alan Yerler

Adana Hurdacı olarak Seyhan Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biridir.

Hurdacı Dükkanı yüksek fiyat garantisi ile hurda alan yerler den biri olarak sektörün öncü firmalarından biridir.

Sizde Seyhan da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar arıyor iseniz en kısa sürede en yüksek fiyat garantisi ile her nevi hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Profesyonel kadromuz ile istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere her çeşit hurda alımlarında itina ile hizmet vermekteyiz.

%100 müşteri memnuniyeti ile hurda alımlarında sizlere itina ile yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız. Adresinize kadar gelen en yakın hurda alan yerler den biriyiz.

Hurdalarınızı kapıda nakit ve peşin ödeme ile alan size en yakın hurdacı firmasıyız. Güncel fiyatlar ile hurda alan yerler den biri olarak sizlere en yakın hurdacı firmasıyız.

Sizde hurda malzemenizi satmak için hurda alan yerler den birini arıyor iseniz hemen arayınız yardımcı olalım.

 1. 2000 EVLER MAHALLESİ HURDACI
 2. AHMET REMZİ YÜREĞİR MAHALLESİ HURDACI
 3. AKKAPI MAHALLESİ HURDACI
 4. ALİDEDE MAHALLESİ HURDACI
 5. AYDINLAR MAHALLESİ HURDACI
 6. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ HURDACI
 7. BAHÇEŞEHİR MAHALLESİ HURDACI
 8. BARBAROS MAHALLESİ HURDACI
 9. BARIŞ MAHALLESİ HURDACI
 10. BEŞOCAK MAHALLESİ HURDACI
 11. BEY MAHALLESİ HURDACI
 12. BÜYÜKÇILDIRIM MAHALLESİ HURDACI
 13. BÜYÜKDİKİLİ MAHALLESİ HURDACI
 14. CAMUZCU MAHALLESİ HURDACI
 15. CEMALPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 16. ÇAPUTÇU MAHALLESİ HURDACI
 17. ÇINARLI MAHALLESİ HURDACI
 18. DAĞLIOĞLU MAHALLESİ HURDACI
 19. DEMETEVLER MAHALLESİ HURDACI
 20. DENİZLİ MAHALLESİ HURDACI
 21. DERVİŞLER MAHALLESİ HURDACI
 22. DÖRTAĞAÇ MAHALLESİ HURDACI
 23. DÖŞEME MAHALLESİ HURDACI
 24. DUMLUPINAR MAHALLESİ HURDACI
 25. EMEK MAHALLESİ HURDACI
 26. FEVZİPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 27. GAZİPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 28. GÖKÇELER MAHALLESİ HURDACI
 29. GÖLBAŞI MAHALLESİ HURDACI
 30. GÜLBAHÇESİ MAHALLESİ HURDACI
 31. GÜLPINAR MAHALLESİ HURDACI
 32. GÜRSELPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 33. HADIRLI MAHALLESİ HURDACI
 34. HANEDAN MAHALLESİ HURDACI
 35. HAVUZLUBAHÇE MAHALLESİ HURDACI
 36. HURMALI MAHALLESİ HURDACI
 37. HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
 38. İSMETPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 39. İSTİKLAL MAHALLESİ HURDACI
 40. KARAKUYU MAHALLESİ HURDACI
 41. KARASOKU MAHALLESİ HURDACI
 42. KARAYUSUFLU MAHALLESİ HURDACI
 43. KAVAKLI MAHALLESİ HURDACI
 44. KAYALIBAĞ MAHALLESİ HURDACI
 45. KAYIŞLI MAHALLESİ HURDACI
 46. KOCAVEZİR MAHALLESİ HURDACI
 47. KOYUNCU MAHALLESİ HURDACI
 48. KOZA MAHALLESİ HURDACI
 49. KÖYLÜOĞLU MAHALLESİ
 50. KURTULUŞ MAHALLESİ HURDACI
 51. KURUKÖPRÜ MAHALLESİ HURDACI
 52. KUYUMCULAR MAHALLESİ HURDACI
 53. KÜÇÜKÇILDIRIM MAHALLESİ HURDACI
 54. KÜÇÜKDİKİLİ MAHALLESİ HURDACI
 55. MEKAN MAHALLESİ HURDACI
 56. MESTANZADE MAHALLESİ HURDACI
 57. MEYDAN MAHALLESİ HURDACI
 58. MIDIK MAHALLESİ HURDACI
 59. MİRZAÇELEBİ MAHALLESİ HURDACI
 60. MİTHATPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 61. MÜRSELOĞLU MAHALLESİ HURDACI
 62. NAMIK KEMAL MAHALLESİ HURDACI
 63. NARLICA MAHALLESİ HURDACI
 64. ONUR MAHALLESİ HURDACI
 65. OVA MAHALLESİ HURDACI
 66. PINAR MAHALLESİ HURDACI
 67. REŞATBEY MAHALLESİ HURDACI
 68. SAKARYA MAHALLESİ HURDACI
 69. SALMANBEYLİ MAHALLESİ HURDACI
 70. SARIHAMZALI MAHALLESİ HURDACI
 71. SARIHUĞLAR MAHALLESİ HURDACI
 72. SARIYAKUP MAHALLESİ HURDACI
 73. SERİNEVLER MAHALLESİ HURDACI
 74. SÖĞÜTLÜ MAHALLESİ HURDACI
 75. SUCUZADE MAHALLESİ HURDACI
 76. SÜMER MAHALLESİ HURDACI
 77. ŞAKİRPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 78. ŞEHİTDURAN MAHALLESİ HURDACI
 79. TELLİDERE MAHALLESİ HURDACI
 80. TEPEBAĞ MAHALLESİ HURDACI
 81. TÜRKOCAĞI MAHALLESİ HURDACI
 82. UÇAK MAHALLESİ HURDACI
 83. ULUCAMİİ MAHALLESİ HURDACI
 84. YALMANLI MAHALLESİ HURDACI
 85. YENİ MAHALLESİ HURDACI
 86. YENİBARAJ MAHALLESİ HURDACI
 87. YENİBEY MAHALLESİ HURDACI
 88. YENİDAM MAHALLESİ HURDACI
 89. YEŞİLEVLER MAHALLESİ HURDACI
 90. YEŞİLOBA MAHALLESİ HURDACI
 91. YEŞİLYURT MAHALLESİ HURDACI
 92. YEŞİLYUVA MAHALLESİ HURDACI
 93. YOLGEÇEN MAHALLESİ HURDACI
 94. ZEYTİNLİ MAHALLESİ HURDACI
 95. ZİYAPAŞA MAHALLESİ HURDACI

adana.bel.tr

https://halksan.com/adana-hurdaci/

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir