Halksan Hurdacılık olarak Taşlıçay Hurdacı firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet veren sektörün lider firmalarından biridir.

Sizde Taşlıçay da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz size en yakın hurdacı firması olarak hurdalarınızı ederinde fiyatlar ile alıyoruz.

Firmamız Taşlıçay ve çevresinde en yüksek fiyat garantisi ile hizmet veren size en yakın hurdacı firmasıdır. En kısa sürede hurda alımlarını tamamlıyoruz.

Halksan Hurdacılık en iyi fiyat avantajları ile faaliyet gösteren hurdacı firmasıdır. Her nevi hurda malzemenizi konumunuzdan alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Geri dönüşüm işlerinde büyük başarılara imza atan firmamız sizlere profesyonel çözümleri ile yardımcı olmaktadır. Değerinde ve yerinde hurda alımı yapan firmamız hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Sektörde 1 numara olan firmamız Taşlıçay halkı tarafından sürekli olarak tercih edilen kurumsal hurdacı firmasıdır. Halksan Hurdacılık Taşlıçay Hurdacı olarak sizlere en yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olmaktadır.

Taşlıçay Hurdacı olarak her türlü hurda malzemenizi haftanın 7 günü , günün 24 saati adresinizden alıyoruz. En güncel fiyat tekliflerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Taşlıçay Hurdacı firmamız minimum kâr oranları ile sizlere en yüksek fiyatlar ile hizmet vermektedir. Sizde hurdalarınızı değerlendirmek istiyor iseniz hemen bizleri arayınız.

Halksan Hurdacılık Taşlıçay da kaliteden asla ödün vermeyen firma olarak hurda alımlarında jet hızında yardımcı oluyoruz. Tonajlı miktarda hurda alımlarında vinç ile yükleme yapan firmayız. Gerekli ekipman ve araçlar ile hurda alımlarını kolaylıkla tamamlamaktayız.

Bünyemizde bulunan her nevi ekipman ve araçlar ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Her geçen gün yatırımlarımızı büyüterek son teknoloji ekipmanlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Geri dönüşümü kolaylaştırmak için büyük özen ile çalışmaktayız.

Taşlıçay Hurdacı firması olarak elinizde bulunan ve geri dönüşüme uygun olan her nevi hurdanızı değerinde alıyoruz. Halksan Hurdacılık a dan z ye her nevi hurdanızı en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile almaktadır.

Kuruluşumuzdan bu yana en yüksek fiyat tekliflerimiz ile daha fazla müşteriye ulaşıyoruz. Müşterilerimize yüksek fiyat garantisi sunarak memnuniyetlerini sağlamaktayız. %100 müşteri memnuniyet oranlarımız ile öne çıkan hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile Taşlıçay Hurdacı olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Hurdacı firmamız sizlere güncel fiyat teklifleri ile yardımcı olmaktadır. Bizleri arayın, yüksek fiyat tekliflerimiz ile sizlere yardımcı olalım. Fazlalık ve atık olan metal hurdalarınızı adresinizden alıyoruz.

Sizlere zahmet vermeden hurda alımlarını en kısa süre içerisinde profesyonel ekibimiz ile tamamlıyoruz. Kolaylıkla hurda alım işlerinde hizmet veren size en yakın hurdacı firmasıyız.

Adresten hurda alımlarında sizlere nakit ve peşin ödeme ile yardımcı olan geri dönüşüm merkeziyiz. Halksan Hurdacılık sizlere en kısa sürede adresinizde hizmet vermektedir.

Şirketinizin geri dönüşüm malzemeleri var ve satmak için kurumsal hurdacı firması mı arıyorsunuz? Taşlıçay Hurdacı firması olan Halksan Hurdacılık sizlere en yakın kurumsal firma olarak profesyonel hizmetleri ile yardımcı olmaktadır. Her nevi hurda alımı , fabrika sökümü ve yıkımı gibi işleri deneyimli ekibimiz ile tamamlıyoruz.

Sektörde en tecrübeli ve deneyimli hurdacı firması olarak sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız. Her nevi hurda malzemenizi en yüksek fiyatlar ile alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Güvenilir ve profesyonel hizmetleri ile öne çıkan Halksan Hurdacılık sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Taşlıçay Hurdacı olarak en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımları yapıyoruz. Hurda malzemenizi aldıktan sonra hurda toplama merkezlerimizde ayrıştırarak geri dönüşüm tesislerine ulaştırıyoruz. Hemen bizleri arayın sizlere en güncel fiyat teklifleri ile yardımcı olalım.

20 yıllık terübe ve deneyim ile hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olan en yakın firmayız. Firmamız sizlere her daim en kısa sürede hizmet vermeyi hedeflemektedir. En kısa sürede hizmet sağlayarak hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandırıyoruz.

En iyi fiyat tekliflerimiz ile sizlere hizmet vermeye son hız devam ediyoruz. Sizde en iyi fiyat avantajlarını duymaya hazır mısınız? Halksan Hurdacılık ile iletişime geçmeniz dahilinde fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Taşlıçay İlçesinde geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

Halksan Hurdacılık ile Taşlıçay Müşteri Hizmetleri 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden iletişime geçin. En yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alalım. Geri dönüşüm için gerekli olan tüm ekipman ve araçları sağlıyoruz.

Taşlıçay Hurdacı
Taşlıçay Hurdacı

Taşlıçay Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Taşlıçay Hurdacı firmamız sizlere profesyonel hizmetleri ile yardımcı olan adresinize en yakın hurdacı firmasıdır.

Sektörün öncü firmalarından biri olarak her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede adresinizden almaktayız.

Profesyonel çözümleri ile öne çıkan firmamız hurdacılar arasında en çok aratılan geri dönüşüm firmasıdır. Bizler ile iletişime geçerek hurdalarınızı yüksek fiyatlara satabilirsiniz.

Dürüst Hurdacı firması olan Halksan Hurdacılık güncel hurda fiyatları ile sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir. Sizde Taşlıçay da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz size en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında yardımcı oluyoruz.

Değerinde ve yerinde hurda alımları yapan firmamız en kısa sürede hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırmaktadır. Güncel hurda fiyatları ile kapınızdan her türlü hurdalarınızı almaktayız.

Halksan Hurdacılık ederinde ve değerinde fiyatlar ile hurda alımı yapmaktadır. Zaman kavramı tanımayan firmamız gece, gündüz demeden hurda alımı için konumunuza gelmektedir. Her daim yüksek fiyat avantajlarımız ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Taşlıçay Hurdacı firması olarak adresten hurda alımlarını nakit ve peşin ödeme çözümleri ile yapmaktayız. Bizler ile iletişime geçmeniz dahilinde güncel fiyatlar ile hurdalarınızı alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Taşlıçay Hurdacı firmamız 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hizmet veren size en yakın konumda olan geri dönüşüm firmasıdır. Kurumsal hurdacı firmasına ihtiyacınız var ise hemen arayınız.

Ağrı Hurdacı olarak Taşlıçay Hurdacı firmamız alanında uzman ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık Taşlıçay Hurdacı olarak başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak en yakın taşlıçay hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermeye son hız devam etmekteyiz. Firmamız en kısa sürede hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Yıllardır yüksek kalite standartları ile hizmet veren firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır. Elinizde bulunan kullanım fazlası olan ürünleri nakit paraya çevirmek istiyor iseniz bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Halksan Hurdacılık ile Taşlıçay Hurdacı Telefonu 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin. En yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi konumunuzdan almaktayız.

En kısa sürede hurda alımı ve fabrika sökümü yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Profesyonel hizmet için iletişime geçiniz.

Taşlıçay Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Halksan Hurdacılık olarak Taşlıçay Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alımları yapan sizlere en yakın hurdacı firmasıdır.

Sizde Taşlıçay da hurda satmak istiyorsunuz ve güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz adresinize en yakın hurdacı olarak sizlere güncel teklifler ile yardımcı oluyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Taşlıçay Hurdacı firmamız sizlere her daim anlık ve güncel fiyatlar ile yardımcı olmaktadır.

İstediğiniz gün ve saat içerisinde her türlü hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Her türlü hurdanızı nakit ve peşin ödeme ile alıyoruz.

Sizde hemen hurda malzemenizi satmak istiyor iseniz bizler ile iletişime geçin yardımcı olalım.

Güncel Hurda Fiyatları sürekli değişmekte olup Güncel Hurda Fiyatları üzerinden takip edebilirsiniz.

Taşlıçay da Hurda Alan Yerler

Halksan Hurdacılık olarak Taşlıçay Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biridir.

Taşlıçay da hurda alan yerler den biri olarak en kısa sürede konumunuzda sizlere yardımcı oluyoruz.

Taşlıçay Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. En kısa sürede hurda malzemelerinizi alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biriyiz. İstediğiniz gün ve saat içerisinde hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Her daim nakit ve peşin ödeme çözümleri ile sizlere yardımcı olmaktayız. Hemen hurda satmak için bizleri arayın sizlere yardımcı olalım.

15 TEMMUZ ŞEHİTLER MAHALLESİ HURDACI
ADNAN MENDERES MAHALLESİ HURDACI
CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI

https://halksan.com/agri-hurdaci/

http://taslicay.bel.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir