Halksan Hurdacılık olarak Tutak Hurdacı firmamız sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır.

Tutak Hurdacı firmamız size en yakın hurdacı olarak her nevi hurdanızı değerinde ve yerinde almaktadır. Sizde Tutak da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak en yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Halksan Hurdacılık en iyi fiyat avantajları ile her daim sizlere yardımcı olmaktadır. Hurda malzemelerinizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Profesyonel hizmetleri ile yardımcı olan Tutak Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir. Değerinde ve yerinde hurda alımı yapan firmamız hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Adresten hurda alımlarında profesyonel hizmet sunan firmamız sizlere konumunuzda yardımcı olmaktadır. Firmamız bünyesinde ki elemanlarımız ile adresinizden hurda alımları yapıyoruz.

Her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede konumunuzdan alan size en yakın hurdacı firmasıyız. Adrese yakın hurdacı dükkanı arıyor iseniz firmamız sizlere en kısa sürede yakın hurdacı dükkanı olarak hizmet vermektedir.

Halksan Hurdacılık olarak Tutak da en iyi fiyat avantajlarımız ile sizlere hurda alımlarında yardımcı olmaktayız. Güncel hurda borsasını sizlere sunan hurdacı firmasıyız.

Tutak Hurdacı olarak geri dönüşüm işlerini en kısa sürede tamamlayan hurdacı firmasıyız. Ederinde fiyatlar ile hurda malzemelerinizi alıyoruz.

Sektörde 1 numaralı hurdacı firması olan Halksan Hurdacılık Tutak ve çevresinde sizlere güncel fiyatlar ile hizmet vermektedir. En yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Tutak da haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımları yapmaktayız. Firmamız sizlere minimum kâr oranları ile en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Kaliteden asla ödün vermeyen Hurdacı Halksan sizlere yüksek standartlarda hizmet sunabilmek için her geçen gün özenle çalışmaktadır. Müşteri ağını genişleterek geri dönüşüm oranlarını yükselten firmamız ekonomiye katkı sunmaktadır.

Tonajlı hurda alım işlerinde sizlere zahmet vermeden vinç ile yükleme yapıyoruz. Kolaylıkla hurda alım işlerini en kısa sürede tamamlayan hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık olarak a dan z ye her nevi hurda malzemenizi en doğru fiyatlar ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Adresten hurda alımlarında nakit ve peşin ödeme sunuyoruz.

Tutak Hurdacı firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olmaktadır. Hurda alımlarını %100 müşteri memnuniyeti ile tamamlayan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Kurumsal Hurdacı Firması mı arıyorsunuz ? Halksan Hurdacılık olarak elinizde bulunan geri dönüşüm hurdalarını değerinde almaktayız. Şirketinizin hurdalarını ederinde fiyatlar ile satmak istiyor iseniz hemen bizleri aramanız yeterlidir. Hurda Alımı , Fabrika Söküm & Yıkım işlerinde sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı olmaktayız.

Hurdacılık sektöründe en tecrübeli ve deneyimli firma olarak hurdalarınızı en kısa sürede konumunuzdan almaktayız. En yüksek fiyat teklifleri sunarak müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktayız.

Sizlere her daim güvenilir hizmet sunan hurdacı firmamız Tutak Hurdacı olarak sizlere daima hizmet vermektedir. Tutak Hurdacı olarak en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımları yapmaktayız.

Hurda Toplama Merkezlerimizde hurda çeşitlerini ayırarak geri dönüşüm tesislerine ulaştıran en yakın hurdacı firmasıyız. Geri dönüşüme aracılık eden firma olarak hurdalarınızı değerinde almaktayız.

Tutak İlçesinde geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

20 yılı aşkın süredir Ağrı ve ilçelerinde kulaktan kulağa yayılan Halksan Hurdacılık müşterilerine güncel fiyatlar ile yardımcı olmaktadır. Müşterilerine büyük önem veren firmamız yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Tutak Müşteri Hizmetleri 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin, sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hurda alım işlerinde yardımcı olalım. Profesyonel hurda alım ekibimiz ile hurda alım işlerini istediğiniz saat ve gün içerisinde itina ile tamamlamaktayız. Bizleri aramanız dahilinde Halksan Hurdacılık olarak her türlü ekipman ve araç ile hurda alımı için adresinize kadar gelmekteyiz.

Tutak Hurdacı
Tutak Hurdacı

Tutak Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Tutak Hurdacı firmamız en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımları yapan sektörün öncü firmalarından biridir.

Sizde Tutak da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar veya hurda alan yerler arıyor iseniz size en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Profesyonel hizmetleri ile öne çıkan Halksan Hurdacılık sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde bulunan ekipman ve araçlar ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Arama motorlarında en çok aratılan firma olan Halksan Hurdacılık Tutak Hurdacı olarak her daim hizmetinizdedir. Size en yakın konumda bulunan hurdacı olarak hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Güvenilir ve dürüst hurdacı firması olan firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir. Adresinize en yakın hurdacı olarak hurdalarınızı değerinde almaktayız.

Halksan Hurdacılık ederinde ve değerinde fiyatlar ile hurda alımı yapmaktadır. Zaman kavramı tanımayan firmamız gece, gündüz demeden hurda alımı için konumunuza gelmektedir. Her daim yüksek fiyat avantajlarımız ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Tutak Hurdacı firması olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde her nevi hurda alımları yapmaktayız. Firmamız günün her saati hurda alımlarında hizmet vermektedir.

Ağrı Hurdacı olarak Tutak Hurdacı firmamız alanında uzman ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık Tutak Hurdacı olarak başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak en yakın tutak hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alımı yapan Halksan Hurdacılık sizlere en kısa sürede hurda alım işlerinde yardımcı olmaktadır. Firmamız geri dönüşüm işlerini daima başarı ile tamamlamaktadır.

Elinizde geri dönüşüme uygun olan her türlü hurda malzemenizi adresinizden nakit ödeme ile alarak hurdacı dükkanımıza ulaştırıyoruz. Hurdaları ayrıştırdıktan sonra geri dönüşüm tesislerine ulaştırmaktayız.

Yüksek kalite standartları ile sizlere hizmet veren Tutak Hurdacı firmamız kaliteli hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Değerinde ve yerinde hurda alımı yapan size en yakın firmayız.

Hurdacı Halksan olarak yüksek müşteri memnuniyeti ile sizlere yardımcı oluyoruz. Konumunuzdan her çeşit hurda malzemelerinizi değerinde alıyoruz.

Hurdacı firmamız ile 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden iletişime geçin, sizlere en yakın firma olarak hurda malzemelerinizi güncel fiyatlar ile alalım. Hurda alımı , yıkım ve söküm işlerinde sizlere yüksek fiyat garantisi ile yardımcı oluyoruz.

Tutak Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Halksan Hurdacılık Tutak Hurda Fiyatları ile sizlere hurda alım işlerinde yardımcı olan en yakın firmadır.

Tutak Hurdacı olarak anlık ve güncel hurda borsasını sizlere detaylı olarak sunuyoruz.

Sizde Tutak da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en güncel hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Hurdacı Halksan olarak istediğiniz gün ve saat içerisinde en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Hurda malzemenizi en kısa sürede güncel fiyatlar ile geri dönüşüme kazandırmak istiyor iseniz bizler ile iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

Elinizde bulunan her türlü hurda malzemenizi yüksek fiyat sunarak almaktayız. Hemen iletişime geçin hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandıralım.

Tutak da Hurda Alan Yerler

Halksan Hurdacılık olarak en yüksek fiyat garantisi ile Tutak da Hurda Alan Yerler den biriyiz.

Firmamız size en yakın konumda bulunan hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi adreisnizden değerinde almaktadır.

Güncel hurda fiyatları ile hurda alım işlerinde sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız. Hurda alan yerler arıyor iseniz hemen bizleri arayın yardımcı olalım.

Her nevi hurda malzemenizi en yüksek fiyat garantisi ile almaktayız. Hemen hurdacı telefonumuzu arayın gelelim.

CAMİ MAHALLESİ HURDACI
KARŞIYAKA MAHALLESİ HURDACI
MURAT MAHALLESİ HURDACI
PINAR MAHALLESİ HURDACI
YENİ MAHALLESİ HURDACI

https://halksan.com/agri-hurdaci/

https://tutak.bel.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir