Halksan Hurdacılık olarak Yalova Hurdacı firmamız her nevi hurda alımını yüksek fiyat garantisi ile

gerçekleştiren hurdacı firmasıdır. Sizde yalova da güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyorsunuz ve

Hurda alan firmalar veya hurda alan yerler arıyor iseniz Hemen bizler ile iletişime geçin sizlere Halksan Hurdacılık

olarak itina ile yardımcı olalım. Hurdacı firmamız hurda alımları için en kısa sürede kapınıza kadar gelerek yerinde

nakit ve peşin ödeme ile sizlere yardımcı oluyor ve hurda malzemelerinizi değerinde geri dönüşüme kazandırıyor.

Halksan Hurdacılık hurda alüminyum,hurda kablo,hurda kurşun veya hurda çinko olmak üzere Çelik Çatı Hurdası,

Çatı Makası,Trapez Sac Hurdası gibi birçok hurdaları almaktadır. Hemen iletişime geçin hurdanızı alalım.

Halksan Hurdacılık olarak 20 yılı aşkın süredir her nevi hurda alımını alanında uzman kadromuz ile 7/24

istediğiniz gün ve saat içerisinde en kısa sürede her çeşit hurda alım işlerini gerçekleştiriyoruz. Hurdacı firmamız

Başta Şantiye,Fabrika ve Çalışma Sahaları olmak üzere Yalova da Güncel Hurda Fiyatları ile Hurda alımlarını gerçekleştirmektedir.

Hurdacı Halksan Yalova da sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıdır. En Yakın Hurdacı firması olarak sizlere dilediğiniz gün ve saat içerisinde hizmet vermektedir.

Sizde Yalova da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar arıyor iseniz Hemen Yalova Hurdacı Telefonu

0534 207 2341 numaralı Hurdacı Telefonu hattı üzerinden bizler ile iletişime geçin en kısa sürede Yüksek hurda fiyatları ile yardımcı olalım.

Yalova Hurdacı
Yalova Hurdacı

Yalova Hurdacı

Yalova Hurdacı Firmamız 20 yılı aşkın süredir güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan firmalar dan biridir

firmamız sizlere hurda alım işlerinde 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile sizlere yardımcı oluyor hurda alımı için kapınıza kadar geliyor

alanında uzman ve tecrübeli kadromuz ile hurda alımı yapmaktayız sizde hemen bizler ile sadeece iletişime geçin ve anlaşmamızı yapalım sizde kazanın bizde hurdalarınızı geri dönüşüme kazandıralım

firmamız size hurda demir, hurda krom, hurda bakır, hurda sarı, hurda alüminyum, hurda kablo alımında itinayla yardımcı oluyor

güncel hurda fiyatları ile hurda satmak için hemen bizler ile iletişime geçerek hurda fiyatı alınız.

Yalova Hurdacı olarak Haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda malzemenizi alarak itina ile geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurdacı firmamız bir çok şantiye de fabrikalar da depolar dan ve çalışma sahalarından yüksek hurda fiyatları ile hurda alımı gerçekleştiren tek firmadır.

halksan.com sizlere her bölgede hizmet vermektedir. Hurda malzemeniz hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

Yalova da Hurda Alan Firmalar

Halksan Hurdacılık olarak Yalova Hurdacı firmamız sizlere en yakın hurdacı olarak 7/24 Hurda Alan Firmalar dan biridir.

Sizde Yalova da Hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler,hurda alan firmalar arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak sizlere itina ile yardımcı oluyoruz

Yalova Hurdacı firmamız hurda malzemelerinizi uzman kadro ile güncel fiyatlar ile almaktadır.

en kısa sürede kapınıza kadar gelerek hurda malzemelerinizi hemen geri dönüşüme kazandırıyoruz.

sizlere yüksek fiyatlar ile yardımcı oluyoruz. Güncel Hurda fiyatları ile hurda satmak istiyor iseniz Yalova Hurdacı firmamız sizlere yardımcı oluyor.

Yalova da en yakın hurdacı olarak Hurdacı dükkanıımız sizlere günün her saati daima yardımcı olmaktadır. Firmamız adresten hurda alımlarını en iyi fiyat garantisi ile yapmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile Yalova da hurdalarınızı değerinde almaktayız.

Hurdacı Firmamız nakit ve peşin ödeme yolu ile sizlere yardımcı oluyor. Firmamız hurda alımlarında itina ile 7/24 yardımcı oluyor hurda alımı için kapınıza kadar geliyor.

Halksan Hurdacılık olarak Yalova da her nevi hurda alım işlerini,kesim söküm işlerini ve yıkım işlerini itina ile yapıyoruz.

Yalova da Fabrika Yıkım ve Söküm , Bina Yıkım işlerini yapmaktayız detaylı bilgi için 0534 207 2341 numaralı hattımız üzerinden bizler ile iletişime geçin

Yalova da Hurda Bakır Alan Yerler

Yalova Hurdacı firmamız  hurda bakır alan yerlerden biridir sizde yalova da hurda bakır satmak istiyorsunuz ve bakır hurdası alan yerler arıyor iseniz

hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede en yüksek fiyatlar ile yardımcı oluyor hurda bakır malzemenizi en kısa sürede alanında uzman ve tecrübeli kadromuz ile alıyor

Her nevi hurda bakır alımında en yüksek fiyat sunan firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Her daim uzman kadrosu ile hazır olan firmamız dilediğiniz vakitte adresinize gelmektedir.

sizde hemen hurdacı firmamız ile iletişime geçin firmamız size en kısa sürede bizler ile iletişime geçerek hurda demir fiyatı alabilirsiniz

Yalova da Hurda Kablo Alan Yerler

Yalova da kablo hurdası satmak istiyorsunuz ve kablo hurdası alan yerler den biriyiz sizde hurda kablo satmak için hemen bizler ile iletişime geçin

hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede en yüksek fiyat ile yardımcı oluyor hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alıyor

sizlere Yalova da 7/24 yardımcı olarak istediğiniz gün ve saat içinde en yakın hurdacı firmamız tarafından kapınıza kadar gelmekteyiz. Adresten hurda kablo alımı yapan en yakın hurdacı şirketimiz Yalova Hurdacı, sizlere güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında hizmet vermektedir. Kurumsal firmalar ile çalışan firmamız daima tonajlı hurda bakır alımlarında sizlere yardımcı olmaktadır.

Kablo hurdası alımı yapan firmamız sizlere günün her saati, haftanın yedi günü bakır hurdası alımlarında daima yardımcı olmaktadır. Kablo hurda alan yerler arıyor iseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizde Yalova da hurda kablo satmak için yüksek fiyat teklifi sunan firma arıyor iseniz hemen Halksan Hurdacılık ile iletişime geçin hurdalarınızı yerinizden alalım.

sizde iletişime geçerek hurda malzemenizi değerinde ve yerinde satabilirsiniz firmamız size daima yardımcı olacaktır.

Yalova da Hurda Sarı Alan Yerler

Yalova En Yakın Hurdacı firmamız hurda sarı alımı için kapınıza kadar geliyor ve sizlere en yüksek fiyat garantisi sunuyor sizde hruda satmak için

yalova da hurda sarı alan yerler arıyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçiniz sizlere daima yardımcı olalım hurda krom malzemenizi en kısa sürede

geri dönüşüme kazandıralım sizlere yüksek fiyat garantiis sunalım iletişim için 0534 207 2341 numaralı hat üzerinde bizleri arayın.

Firmamız sarı hurda alımlarını yapmakta olan firmamız sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Halksan Hurdacılık yüksek fiyat ile hurda sarı alımları yapmaktadır. Firmamız Yalova içerisindeki bulunduğu yerlerde hurda alımı yaparak bunları geri dönüşüme kazandırmaktadır. Sizin de sarı hurdalarınız varsa firmamızla iletişime geçerek, hurdalarınızı satabilirsiniz.

Halksan hurdacılık olarak Yalova hurdacı firmamız hurda sarı alan yerlerden biridir. Sizde hurda sarı satmak için en yakın hurdacı sitesi arıyor iseniz hemen bizi arayın.

Hurda sarı alan yerler arıyor ve hurda sarı fiyatları hakkında araştırma içerisinde iseniz firmamız sizlere en kısa sürede güncel hurda sarı fiyatları ile adresinizde yardımcı olmaktadır.

En kısa sürede hurda sarı alımları için sizlere günün her saati yardımcı olmaktayız. Hemen bizler ile iletişime geçin sizlere en kısa sürede en yüksek fiyat avantajları ile yardımcı olalım.

Yalova Hurdacı olarak hurdalarınızı değerinde ve yerinde satmak istiyor iseniz hurda sarı alan yerler den biri olarak günün her saati hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

20 Senedir Yalova bölgesinde hurda sarı alım işleri yapan deneyimli hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık Yalova hurdacı firması olarak sarı hurdalarınızın geri dönüşüm işlerini yapmaktadır.

Hurdacı firmamız size en yakın hurda sarı alan yerler den biri olarak hurdalarınızı değerinde ve yerinde almaktadır. Güncel sarı hurdası fiyatları ile hurdalarınızı değerinde almaktayız.

Yalova’da Hurda Demir Alan Yerler

Halksan hurdacılık Yalova’da hurda demir alan firmalardandır. Siz de demir hurdalarınızı satmak istiyorsanız Halksan Hurdacılık daima hizmetinizdedir. Firmamız satmak istediğiniz demir hurdaları en yüksek fiyat avantajları ile almaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak her nevi hurda demir alımlarını yüksek fiyat garantisi ile yapıyoruz. Yalova ve çevresinde hurda alımını yapmaktayız.

20 Yılı aşkın süredir sektörün öncü firması olan Yalova hurdacı firması halksan hurdacılık sizlere günün her saati nakit ödeme ile yardımcı olmaktadır.

Siz de demir hurdası satımı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet veren firmamız en yüksek müşteri deneyimleri ile hurda demir alımlarında daima yardımcı olmaktadır. Hemen hurda demir malzemenizi değerinde ve yerinde satmak istiyor iseniz bizi arayabilirsiniz.

sizlere Yalova da 7/24 yardımcı olarak istediğiniz gün ve saat içinde en yakın hurdacı firmamız tarafından kapınıza kadar gelmekteyiz. Adresten hurda alımı yapan en yakın hurdacı şirketimiz Yalova Hurdacı, sizlere güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında hizmet vermektedir.

Hurda demir alımı yapan firmamız sizlere günün her saati, haftanın yedi günü demir hurdası alımlarında daima yardımcı olmaktadır. Hurda demir alan yerler arıyor iseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız satmak istediğiniz demir hurdaları kapınıza gelerek almakta ve kapıda nakit ödeme yapmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek siz de demir hurdalarınızı firmamıza satabilirsiniz.

Yalova Hurda Çinko Alan Yerler

Yalova’da çinko hurda alan firma aramaktaysanız firmamız sizler için bu hizmeti vermektedir. Halksan Hurdacılık olarak sizler için hurda çinkonuzu kapınıza gelerek alıyor ve anında nakit ödemenizi gerçekleştiriyoruz.

Adresten hurda alımı yapan en yakın hurdacı şirketimiz Yalova Hurdacı, sizlere güncel hurda çinko fiyatları ile hurda alımlarında hizmet vermektedir. Kurumsal firmalar ile çalışan firmamız daima tonajlı hurda çinko alımlarında sizlere yardımcı olmaktadır.

Hurda çinko alımında sektörde 20 yıllık tecrübesi ile tanınan Halksan Hurdacılık sizlere de yardımcı olmak ister.

Halksan Hurdacılık olarak Yalova Hurdacı firmamız sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hurda çinko alımlarında daima yardımcı olmaktadır. Sizde Yalova da hurda çinko satmak istiyor iseniz firmamız hurdalarınızı değerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Hurda çinko alımı yapan firmamız sizlere günün her saati, haftanın yedi günü alüminyum hurdası alımlarında daima yardımcı olmaktadır. Yalova hurda çinko alan yerler arıyor iseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yalova Hurda Alüminyum Alan Yerler

Yalova’da alüminyum hurda alımını firmamız yapmaktadır. Satmak istediğiniz tüm hurda alüminyumları Halksan Hurdacılık olarak kapınızdan teslim almaktayız. En yüksek fiyatlarla ödemenizi anında nakit şekilde ödemekteyiz. Firmamız 7\24 hizmet vermektedir. Siz de alüminyum hurda alan firma aramaktaysanız, Halksan Hurdacılık olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Halksan hurdacılık olarak yalova hurdacı firmamız her nevi hurda alüminyum alan yerlerden biridir sizde hurda alüminyum satmak istiyorsanız

ve hurda alüminyum alan yerler veya firmalar arıyor iseniz firmamız sizlere en kısa sürede en yüksek hurda alüminyum fiyatı ile yardımcı oluyor.

En kısa sürede hurda alımı için kapınıza kadar gelerek sizlere kapıda nakit ve peşin ödeme yapıyor sizde

hemen bizler ile whatsapp üzerinden veya hurdacı telefonu hattı üzerinden iletişime geçin sizlere en kısa sürede en yüksek fiyat avantajları ile yardımcı olalım.

Yalova Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

güncel-hurda-fiyatlari
güncel-hurda-fiyatlari
DKP Hurda Demir6,59 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir6,45 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,45 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir** ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir ** ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir** ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası** ₺/Kg
Toplama Hurda** ₺/Kg
Teneke Hurda** ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası** ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası** ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası** ₺/Kg
Tufal Hurdası** ₺/Kg

Bakır Hurdası Alım Fiyatları

Soyma Bakır Hurdası160 TL/Kg
Lama Bakır Hurdası160 TL/Kg
Kırkambar Bakır Hurdası130 TL/Kg
Antigron Kırma Bakır Hurdası130TL/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası130 TL/Kg
Bakır Talaş Hurdası125 TL/Kg

Hurda Alüminyum Alım Fiyatları

Hurda Alüminyum Tel44 TL/Kg
Hurda Alüminyum Araiş43TL/Kg
Hurda Alüminyum Jant38,30 TL/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa40,50TL/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil36 TL/Kg
Hurda Alüminyum Profil34 TL/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak30 TL/Kg
Hurda Alüminyum Piston20 TL/Kg
Hurda Alüminyum Sert Kartel29 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kutu20 TL/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör20 TL/Kg
Hurda Alüminyum Talaş25 TL/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel29 TL/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek90 TL/Kg

Hurda Sarı Fiyatları

Sarı Hurda Araiş MS-7090 TL/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-6488 TL/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça79 TL/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı78 TL/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk66TL/Kg
Hurda Su Saati65 TL/Kg
Sarı Hurda Radyatör55TL/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş131TL/Kg
Hurda ABS Plastik1500 TL/Ton
Hurda Polipropilen Moblen1400 TL/Ton
Hurda Polistren Kristal1300 TL/Ton
Hurda Jelatin600 TL/Ton
Mavi Kırmızı Kapak800 TL/Ton
Şeffaf Beyaz Naylon Hurda1400 TL/Ton
Çıkma Pimapen Hurdası1400 TL/Ton
Elteks Plastik Hurdası1000 TL/Ton
Hurda Temiz Pet Şişe1100 TL/Ton

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Paslanmaz 304 Krom33 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı24 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom39 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı29,20 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom45 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı32 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom6,90 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom6,90 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom6,90 TL/Kg
Anot Nikel %9985,00 TL/Kg

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Karışık Kablo65 TL/Kg
Hurda Antigron Kablo70TL/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu85 TL/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu80TL/Kg
TTR Hurda Kablo60 TL/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo58 TL/Kg

Yalova Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Levha Kurşun30TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun30TL/Kg

Yalova Hurda Nikel Fiyatları

Hurda %95-99 Şablon Nikel96,00 TL/Kg
Hurda Anot Nikel95,00 TL/Kg
Hurda Nikel Çapağı82,00 TL/Kg

Yalova Hurda Çinko Fiyatları

Külçe Çinkosu45TL/Kg
Hurda Çinko Levha44,50TL/Kg

Hurda Zamak Fiyatları

Hurda Zamak İmalat10 TL/Kg
Hurda Antimon10 TL/Kg

Yalova da Hurda Aldığımız Bölgeler

ALTINOVA HURDACI

Yalova Hurdacı firmamız Altınova hurdacı olarak sizlere Altınova da en kısa sürede en yüksek fiyatlar ile hizmet veren

sektörde öncü firmalardan biri dir sizde hemen Altınova hurdacı firmamız ile iletişime geçerek

Altınova da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyorsanız Halksan Hurdacılık ile iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

sizlere Altınova hurdacı firması olarak en kısa sürede sizlere ile iletişime geçerek hurda malzemenizi almaktayız

Altınova Hurdacı firması arıyor iseniz Altınova da hurda alan firmalar biri olarak sizlere en kısa sürede yardımcı olalım

ve hurda malzeminizi en kısa sürede alıyor sizde

Sizlere en kısa sürede yardımcı olalım hemen arayın.

ARMUTLU HURDACI

Yalova Hurdacı olarak Armutlu Hurdacı firmamız 20 yıldan uzun süredir hizmet veren ve sizlere en yüksek fiyat teklifi sunan hurdacı firmamız

hurda alımı için en kısa sürede kapınıza kadar geliyor ve sizlere yerinde nakit fiyat veriyor sizde hemen bizleri arayarak güncel hurda fiyatı alabilirsiniz

firmamız sizlere daima anında yerinde nakit ve peşin ödeme ile yardımcı olmaktadır sizde hemen bizleri arayabilir ve hurda fiyatı alabilirsiniz

Armutlu Hurdacı firmamız sizlere istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda demir,hurda bakır,hurda sarı,hurda krom ve diğer metal hurda malzemelerinin alımı için yardımcı olmaktadır

sizde hemen bizleri arayarak hurda fiyatı edinin hurda alımı için en kısa sürede kapınıza kadar gelelim ve sizlere yardımcı olalım

ÇINARCIK HURDACI

Yalova Hurdacı olarak Çınarcık Hurdacı firmamız en kısa sürede kapınıza kadar gelmekteyiz sizde maden hurdalarınız satmak isterseniz

firmamız sizlere en kısa sürede en yüksek fiyatlar ile yardımcı olsun ve hurda malzemenizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandırsın

Yalova Hurdacı firmamız Çınarcık Hurdacı olarak hurda alan yerler den biri olup sizlere daima yardımcı olmaktadır sizde hemen

Çınarcık hurdacı firmamız ile iletişime geçerek güncel hurda fiyatı alabilirsiniz firmamız sizlere en kısa sürede itina ile yardımcı olacaktır

ÇİFTLİKKÖY HURDACI

Çiftlikköy hurdacı firması arıyor iseniz firmamız sizlere en kısa sürede itina ile yardımcı olsun Çiftlikköy

de hurdanızı almak için en kısa sürede kapınıza kadar gelelim ve sizlere yardımcı olalım

sizde hemen Yalova hurdacı firmamız ile iletişime geçerek güncel hurda fiyatları ile yalova da hurda satabilirsiniz firmamız

sizlere en yüksek hurda fiyatı ile istediğini hurda malzemenin alımında yardımcı olsun ve hurda malzmenizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandırsın

sizde hemen arayın Yalova Hurdacı olarak hemen kapınıza kadar gelelim alanında uzman ve deneyimli firmamız sizlere 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile yardımcı olsun

En Yakın Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hattımız üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

TERMAL HURDACI

Termal hurdacı olarak hizmet veren Yalova Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede hurda alımında yardımcı olmaktadır

sizde hemen Hurdacı firmamız ile iletişime geçerek güncel hurda fiyatı ile Termal de hurda malzeme satın firmamız sizlere yerinde ve değerinde yardımcı olsun

Yalova Hurdacı firması olarak Termal de hurda alan firmalardan biridir sizde Termal de hurda satmak istiyorsunuz

ve hurda alan yerler ve hurda alan firmalar arıyor iseniz firmamız sizlere yardımcı olsun

sizde hemen bizler ile iletişime geçin Termal en yakın hurdacı firması olarak kapınıza kadar gelelim ve sizlere yerinde ve değerinde fiyat verelim.

Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçerek hurda fiyatı edinin.,

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir