Afyonkarahisar Hurdacı olarak Çay Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında hizmet vermektedir.

Sektörün lider firmalarından biri olarak en kısa sürede en yakın hurdacı firması olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Afyonkarahisar Çay Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında itina ile hizmet vermekteyiz.

Halksan Hurdacılık olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında en yakın hurdacı firması olarak yardımcı oluyoruz. Her çeşit hurda malzemelerinizi ederinde fiyatlar ile alan hurdacı firmasıyız.

Çay Hurdacı firması olarak sizlere en yakın konumda bulunan hurda toplama tesisi olarak en yüksek hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Sizde Çay da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en yakın hurdacı olarak en güncel hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olmaktayız.

20 yılı aşkın süredir sizlere hurda alımlarında hizmet veren firmamız en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermektedir. En kısa sürede sektörde tecrübeli ve deneyimli hurdacı firması olarak yardımcı oluyoruz.

Elinizde biriken ve geri dönüşüme uygun her nevi hurdanızı adresinizden alıyoruz. Hurda alımlarında sizlere profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Kalite standartları yüksek olan hurdacı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Evinizde veya iş yerlerinizde biriktirmiş olduğunuz metal ve maden hurdalarınız var ise adresinize kadar gelerek anlık hurda fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz.

Halksan Hurdacılık Çay Hurdacı firması olarak nakit ve peşin ödeme garantisi ile sizlere hurda alımlarında hizmet vermektedir.

Atık malzemelerin geri dönüşümü konusunda çözüm ortağınız olan en yakın hurdacı firmasıyız. Halksan Hurdacılık sizlere en kısa sürede her daim hizmet vermektedir.

Bir atık malzemenin doğada kaybolma süresi ortalama 100 150 yıldır. Çay Hurdacı olarak çay ilçesi ve mahallerinde geri dönüşüm süresini en aza indirmekteyiz.

Son derece profesyonel hurda alım hizmetimiz ile sizlere her daim hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık Çay Hurdacı olarak istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere nakit ödeme garantisi ile yardımcı olmaktayız. Her daim sizlere güncel hurda fiyatları ile yardımcı oluyoruz.

İşinize yaramayan hurda malzemeleriniz var ise bizlere satarak kazanç elde edebilirsiniz.

Çay Hurdacı olarak minimun kâr oranlarımız ile hurda alımlarında sizlere her zaman hizmet veriyoruz. Zaman kavramı tanımayan hurdacı firmamız gece gündüz demeden geri dönüşüm için çalışmaktadır.

Bünyemizde bulunan ekipmanlar ve araçlarımız ile hurda alımlarında sizlere zahmet vermeden yardımcı olmaktayız. En kısa sürede hurda alımlarını kolaylıkla tamamlayan hurdacı firmasıyız.

Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

Çay ve mahallerinde güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyor iseniz Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin en yakın hurdacı firması olarak yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olalım.

Çay Hurdacı
Çay Hurdacı

Çay Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Çay Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet veriyoruz.

Sizde Çay da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları ile yardımcı oluyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak a dan z ye tüm hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Çay Hurdacı olarak en kısa sürede kapınıza kadar gelerek sizlere hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Çay Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarını yaparak sizlere yardımcı oluyoruz.

En kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız. Hemen bizler ile iletişime geçin sizlere nakit ödeme sunalım.

Hurda alımlarında piyasanın üstü fiyatlar ile sizlere her daim çözüm sunmaktayız. Halksan Hurdacılık olarak hurda satımlarında çözüm ortağınız.

Afyonkarahisar Çay İlçesinde geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

Her daim anlık hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Size en yakın hurdacı firması olarak elinizde bulunan geri dönüşüm malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Geri dönüşüme uygun hurda malzemelerinizi kapınızdan alan hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık olarak hurda alımlarında %100 müşteri memnuniyet oranları ve güncel fiyat oranları ile sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Çay Hurdacı firmamız profesyonel hurda alım ve söküm ekibi ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık olarak Çay ve çevresinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Çay Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

20 yıllık deneyim ve tecrübelerinde Hurdacı Halksan olarak sizlere çözüm sunan hurdacı firmasıyız. Her daim hurda malzemelerinizi ederinde fiyatlar ile almaktayız.

Profesyonel hurda alım ekibimiz ile çay ilçesinde hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz. Hurda alımlarında en doğru fiyatlar ile hizmet vermeye önem gösteriyoruz.

Piyasada en yüksek fiyat teklifleri ile hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık güvenilir hurdacılık hizmetleri ile çay ilçesinde tercih edilen hurdacı firmasıdır. Hurda malzemelerinizi dürüst hurdacı firması olarak nakit ve peşin ödeme garantisi ile alıyoruz.

Sizde güncel hurda fiyatları ile hurda alan hurdacı arıyor iseniz hemen arayın en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olalım.

Hurdacı Telefonu üzerinden iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtin sizlere en yakın hurdacı firması olarak her daim hurda alımlarında hizmet verelim. En yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Afyonkarahisar Çay Hurda Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir7,00 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir6,90 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,90 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir5,90 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir5,87 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir5,32 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası4,52 ₺/Kg
Toplama Hurda5,40 ₺/Kg
Teneke Hurda2,80 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası3,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası5,00 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası6,00 ₺/Kg
Tufal Hurdası0,45 ₺/Kg
Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası155,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası155,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası130,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır130,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası145,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası110,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel40,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş35,90 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant37,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa37,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil34,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak32,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert23,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu18,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör21,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş22,30 ₺/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum TelArayınz – ₺/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek54,70 ₺/Kg
Hurda Kağıt Fiyatları
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt2,50 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt1,90 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt2,40 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı3,50 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı2,10 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı2,30 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak2,30 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete1,98 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete2,50 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt1,68 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı1,52 ₺/Kg
Hurda Sarı Fiyatları
Sarı Hurda Araiş MS-7089,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-6487,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça85,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı80,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk69,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati70,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör67,50 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş125,00 ₺/Kg
Krom Hurdası Fiyatları
Hurda Paslanmaz 304 Krom25,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı21,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom28,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı21,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom35,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı31,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom6,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom6,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom6,00 ₺/Kg
Anot Nikel %99132,00 ₺/Kg
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo40,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo47,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu70,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu82,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo48,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo17-55 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo65,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Deşe95,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Yağlı Deşe75,00 ₺/Kg
Hurda Elektronik Kart Fiyatları
Hurda Bilgisayar Ram Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı28,00 ₺/Kg
Hurda Telefon Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Modem Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Yazıcı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı12,50 ₺/Kg
Hurda Harddisk13,50 ₺/Kg
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Levha Kurşun26,50 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun26,20 TL/Kg
Hurda Nikel Fiyatları
Hurda %95-99 Şablon Nikel177,00 TL/Kg
Hurda Anot Nikel173,00 TL/Kg
Hurda Nikel Çapağı107,00 TL/Kg
Hurda Turbo Nikel95,00 TL/Kg
Hurda Akü Fiyatları
Hurda Sulu Akü13,50 TL/Kg
Hurda Kuru Akü13,50 TL/Kg
Hurda Küçük Akü12,80 TL/Kg
Hurda Çinko Fiyatları
Külçe Çinkosu28,50 TL/Kg
Hurda Çinko Levha28,00 TL/Kg
Hurda Zamak Fiyatları
Hurda Zamak İmalat19,00 TL/Kg
Hurda Antimon17,50 TL/Kg
Hurda Motor Fiyatları
Hurda Demir Kaplama Motor7,30 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kaplama Motor10,70 TL/Kg
Diğer Hurda Çeşit FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Çay Hurda Fiyatları ile her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede kapınıza kadar gelerek alıyoruz.

Her nevi hurdanızı değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran size en yakın hurdacı firmasıyız.

Sizde Çay da hurda satmak istiyorsunuz ve güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen bizleri arayın yardımcı olalım.

Halksan Hurdacılık olarak sizlere en yakın konumda bulunan hurda toplama merkeziyiz. Hurda malzemenizi tek bir çatı altında toplayarak değerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Çay Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında sizlere nakit ve peşin ödeme garantisi ile hizmet veriyoruz.

Anlık hurda fiyatları kapsamında sizlere yardımcı olan Hurdacı Halksan kapınıza kadar gelerek en kısa sürede hurda alımlarını tamamlamaktadır.

Alanında uzman kadromuz ile her nevi hurda alımlarında sizlere en kısa sürede hizmet veriyoruz.

Yıllardır sektörde en tecrübeli ve deneyimli hurdacı firması olarak Çay ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.

Halksan Hurdacılık olarak Çay Hurdacı firmamız kalitesinden ödün vermeden hurda alımlarında hizmet vermektedir.

A dan z ye her çeşit hurda malzemenizi Londra Metal Borsasına göre belirlediğimiz fiyat üzerinden adresinizden almaktayız. Sizde hurda satmak için arayın ve fiyat teklifi alın.

YÜksek müşteri memnuniyeti oranları ile sizlere her daim tecrübeli firma olarak yardımcı olmaktayız. İstediğiniz gün ve saat içerisinde güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapıyoruz.

Sizde hurda fiyatlarını öğrenmek için hemen arayın veya Güncel Hurda Fiyatları adlı yazımızı okuyunuz. Fiyatlar güncel değil ise aramanızı tavsiye ediyoruz. Piyasada en yüksek fiyatları sunan hurdacı firmasıyız.

Afyonkarahisar Çay da Hurda Alan Yerler

Halksan Hurdacılık olarak Afyonkarahisar Çay da Hurda Alan Yerler den biriyiz. Sizde hurda malzemenizi ederinde fiyatlar ile satmak için hemen arayın.

En kısa sürede Çay Hurdacı olarak hurda malzemelerinizi güncel hurda fiyatları ile alıyoruz. Adresinizden aldığımız hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Çay Hurdacı olarak istediğiniz gün ve saat içerisinde nakit ve peşin ödeme ile hurda alımlarında sizlere hizmet veriyoruz.

Profesyonel kadromuz ile adresinize kadar gelerek her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde almaktayız.

En kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız. Hemen bizleri arayın sizlere yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olalım.

 • AFYON MAHALLESİ HURDACI
 • AKTAŞ MAHALLESİ HURDACI
 • ALİ İHSAN PAŞA MAHALLESİ HURDACI
 • ALİ KALELİ MAHALLESİ HURDACI
 • AŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 • AŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 • BAĞLAR MAHALLESİ HURDACI
 • BAHÇELİEVLER MAHALLESİ HURDACI
 • BEŞEVLER MAHALLESİ HURDACI
 • CEDİT MAHALLESİ HURDACI
 • DEMİRAĞAÇ MAHALLESİ HURDACI
 • DUMLUPINAR MAHALLESİ HURDACI
 • ELBİZ MAHALLESİ HURDACI
 • İSTASYON MAHALLESİ HURDACI
 • KARABULUT MAHALLESİ HURDACI
 • KÖPRÜBAŞI MAHALLESİ HURDACI
 • ORTA MAHALLESİ HURDACI
 • ORTA MAHALLESİ HURDACI
 • SEKA MAHALLESİ HURDACI
 • ŞİRİNEVLER MAHALLESİ HURDACI
 • TEKKE MAHALLESİ HURDACI
 • VAKIF MAHALLESİ HURDACI
 • YAKA MAHALLESİ HURDACI
 • YEŞİLEVLER MAHALLESİ HURDACI
 • YUKARI MAHALLESİ HURDACI
 • YUKARI MAHALLESİ HURDACI
 • AKKONAK KÖYÜ HURDACI
 • ARMUTLU KÖYÜ HURDACI
 • AYDOĞMUŞ KÖYÜ HURDACI
 • BULANIK KÖYÜ HURDACI
 • CUMHURİYET KÖYÜ HURDACI
 • ÇAYIRPINAR KÖYÜ HURDACI
 • ÇAYIRYAZI KÖYÜ HURDACI
 • DERESİNEK KÖYÜ HURDACI
 • DEVEDERESİ KÖYÜ HURDACI
 • EBER KÖYÜ HURDACI
 • GÖCEN KÖYÜ HURDACI
 • İNLİ KÖYÜ HURDACI
 • KADIKÖY KÖYÜ HURDACI
 • KARAMIK KÖYÜ HURDACI
 • KILIÇYAKA KÖYÜ HURDACI
 • KOÇBEYLİ KÖYÜ HURDACI
 • MALTEPE KÖYÜ HURDACI
 • ORHANİYE KÖYÜ HURDACI
 • PINARKAYA KÖYÜ HURDACI
 • YEŞİLYURT KÖYÜ HURDACI

https://www.cay.bel.tr/

https://halksan.com/afyonkarahisar-hurdaci/

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir