Hurdacı Halksan olarak Gerger Hurdacı firmamız sizlere en yüksek hurda fiyatları ile hurda alımlarında hizmet vermektedir.

Gerger Hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

Gerger ve mahallerinde sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile en kısa sürede hizmet vermekteyiz. Halksan Hurdacılık olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapıyoruz.

Hurdacı Halksan olarak Hurda malzemelerinize en yüksek fiyat talep eden sektörün öncü firmalarından biriyiz.

Size en yakın hurdacı olarak her daim dürüst hizmet vermeyi amaçlayan hurdacı firmasıyız. Kalitemizden ödün vermeden hurda alımlarında sizlere itina ile yardımıcı olmaktayız.

Hurdacı firmamız, Gerger de piyasada en yüksek hurda fiyatı teklif eden hurdacı firmasıdır. Mininmun kâr oranlarımız ile her çeşit hurda alımlarında sizlere memnuniyet ile yardımcı oluyoruz.

Yerinden hurda alımı yapan size en yakın gerger hurdacı firmasıyız. Gerger Hurdacıları olarak sizlere adreste nakit ve peşin ödeme ile hizmet veriyoruz.

Adıyaman Gerger de hurdacılık hizmeti sağlayan ve bu hizmeti güvenilir şekilde gerçekleştiren hurda alım şirketiyiz. Gerger Hurdacı olarak hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Gerger Hurdacı olarak her çeşit hurda demir , bakır , kablo , sarı , alüminyum , kurşun , motor, akü , zamak , çinko , kalay , lehim ve nikel hurdalarının alımını güncel fiyatlar ile yapmaktayız.

En yakın hurdacı firması olarak en kısa sürede her çeşit hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz.

Eskimiş ve kullanılmayan her nevi hurda malzemelerinizi itina ile geri dönüşüme kazandıran en yakın hurdacı firmasıyız. Geri dönüşüme uygun hurdalarınızı adresten alıyoruz.

Gerger ve Diğer ilçelerde size en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız. Halksan Hurdacılık olarak her daim hizmet veriyoruz.

Yüksek müşteri memnuniyeti ve iş verimliği açısından öncü firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Hurdalarınızı ederinde fiyatlar ile alıyoruz.

Hurda malzemelerinizi çöpe atıcağınıza bizlere satabilirsiniz. Halksan Hurdacılık olarak Gerger de sadece geri dönüşüme uygun malzemeler almaktayız. Hurda malzemelerinizin tekrar kullanılabilirlik açısından geri dönüşüme uygun olması zorunludur.

Müşterilere sunduğumuz hurda alım hizmetleri sayesinde hurda malzemelerinizin değerinde alınırak geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamaktayız.

Tonajlı hurda alımlarında bünyemizde bulundurduğumuz kapasiteli araçları adresinize yönlendirmekteyiz. İstediğiniz gün ve saat içerisinde her miktarda hurda alımı yapıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Gerger de sizlere hizmet veren dakik hurdacı firmasıyız. Yerinde ve zamanında hurda alımlarında sizlere hizmet veriyoruz. Haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz.

Sizde Gerger de hurda satmak istiyorsunuz ve gerger de hurda alan firmalar veya hurda alan yerler arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı olarak yüksek hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Anlık Hurda Borsası fiyatları ile her çeşit hurda alımını nakit ve peşin ödeme ile yapan Gerger Hurdacı firmasıyız.

Hurda malzemelerinizi adresinizden profesyonel hurda alım ekibimiz ile alıyoruz. Sizde hurda satmak için hemen bizler ile iletişime geçin her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım.

20 yılı aşkın süredir sektörde en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz.

Gerger Hurdacı
Gerger Hurdacı

Gerger Hurdacı

Adıyaman Hurdacı olarak Gerger Hurdacı firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımlarında hizmet vermektedir.

Sizde Gerger de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en kısa sürede en yakın hurdacı olarak yardımcı oluyoruz.

Elinizde bulunan ve biriktirdiğiniz her çeşit geri dönüşüme uygun malzemelerinizi adresten almaktayız. Neden mi sadece geri dönüşüme uygun hurda malzemeleri almaktayız?

Halksan Hurdacılık Adıyaman merkezde başladığı hurdacılık işine zamanla büyüyerek ilçelerinde hizmet vermeye başlamıştır. Hurdacı firmamız kendini tamamen geri dönüşüme adamış en yakın hurdacı firmasıdır.

Adıyaman ve ilçelerinde sürekli olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alımını yapmaya hedeflemiş sektörde tecrübeli hurdacı firmasıyız. Gerger de geri dönüşüm hurdalarınızı adresinizden alarak en kısa sürede yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Gerger ve çevresinde değerinde ve yerinde hurda alımları yapıyoruz. Sizde en yüksek fiyatlar ile hurda satmak için hemen arayın yardımcı olalım.

Gerger Hurdacı firması olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde her nevi hurda alımı yapan size en yakın hurdacılar firmasıyız.

Gerger ve Mahallerinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız. Gerger Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlamaktayız.

Adıyaman Gerger Hurdacı olarak Gerger Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Güvenilir Hurdacılık hizmetlerimiz ile kuruluşumuzdan bu yana her daim dürüst hurdacılık hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Halksan Hurdacılık bir çok şahıs ve kuruma hizmet vermiş olan sektörün lider firmalarından biridir. Sektörde ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile hurda malzemelerinizi en kısa sürede değerinde alıyoruz.

Sizde hurda malzemenizi değerinde ve yerinde satmak istiyor iseniz hurda malzemelerinizi adresinizden alarak sizlere itina ile yardımcı oluyoruz. En kısa sürede hurda alımı yapan hurda toplama merkeziyiz.

Gerger Hurdacı sektörün lider firmalarından biri olarak hurda malzemelerinizi güncel hurda fiyatları ile almaktayız. Her çeşit hurda alımlarında sizlere itina ile hizmet veriyoruz.

Hurda satmak için hemen hurdacı telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere en kısa sürede kapınıza kadar gelerek yardımcı olalım.

Gerger Hurda Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir7,05 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir6,65 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,60 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir6,58 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir6,55 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir5,35 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası4,85 ₺/Kg
Toplama Hurda4,95 ₺/Kg
Teneke Hurda4,85 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası6,60 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası6,35 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası7,05 ₺/Kg
Tufal Hurdası0,21 ₺/Kg

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası147,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası147,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası135,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır133,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası141,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası137,00 ₺/Kg

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel43,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş36,20 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant41,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa37,20 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil35,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil33,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak30,90 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston29,40 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert Kartel24,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu20,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör19,20 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş22,10 ₺/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel22,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek57,60 ₺/Kg
Hurda Kağıt Fiyatları
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt3,60 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt2,65 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt3,20 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı2,60 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı3,00 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı3,40 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak3,00 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete2,50 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete3,50 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt2,50 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı2,40 ₺/Kg

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Krom Fiyatları
Hurda Paslanmaz 304 Krom25,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı20,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom39,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı32,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom58,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı46,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom8,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom8,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom8,50 ₺/Kg
Anot Nikel %9994,00 ₺/Kg

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları
Sarı Hurda Araiş MS-70102,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-6495,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça92,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı93,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk83,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati82,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör80,00 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş143,00 ₺/Kg
Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo45,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo44,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu70,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu56,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo43,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo27-47 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo45,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Deşe103,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Yağlı Deşe91,00 ₺/Kg
Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Gerger Hurdacı olarak her nevi hurda alımlarında sizlere en yakın hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Haftanın 7 günü , günün 24 saati güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Sizde Gerger de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Hurda fiyatları Londra Metal Borsası[LME] na göre sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Anlık olarak güncellen hurda fiyaltarı ile sizlere her daim hizmet veriyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak a dan z ye her çeşit hurda alımlarında sizlere en kısa sürede nakit ve peşin ödeme ile hizmet veriyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak Gerger Hurdacı firmamız Hurda Demir Fiyatları , Hurda Bakır Fiyatları , Hurda Sarı Fiyatları , Hurda Kablo Fiyatları , Hurda Alüminyum Fiyatları , Hurda Krom Fiyatları , Hurda Akü Fiyatları ile sizlere hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile her çeşit hurda alımlarında sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız. Gerger ve mahallerinde size en yakın konumdaki hurdacı şirketiyiz.

Halksan Hurdacılık sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak hurda alımlarında itina ile hizmet vermektedir. Her nevi hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Gerger Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her çeşit hurda alımlarında sizlere her daim hurda alımlarında itina ile hizmet vermekteyiz. Hemen bizler ile iletişime geçin sizlere itina ile yardımcı olalım.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her çeşit hurda alımlarında sizlere hizmet vermeye son hız devam ediyoruz. %100 müşteri memnuniyet oranları ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Güvenilir Hurdacılık hizmetlerimiz ile Gerger ve çevresinde en kısa sürede nakit ödeme ile hurda alımı yapıyoruz.

Güncel Hurda Fiyatları için makalemizi ziyaret ederek anlık hurda fiyatlarına ulaşabilirsiniz. 2021 en güncel hurda fiyatları sunan Halksan Hurdacılık sizlere her daim yardımcı olmaktadır. Bir telefon kadar sizlere uzağız.

Adıyaman Gerger de Hurda Alan Yerler

Adıyaman Hurdacı olarak Gerger Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede her çeşit hurda alımlarında güncek hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biri olarak yardımcı olmaktadır.

Gerger de hurdacılık hizmetlerimiz ile her nevi hurda alımlarında sizlere itina ile hizmet veriyoruz.

Her çeşit hurda alımı yapan sizlere en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

 • Demir Hurdası
 • Bakır Hurdası
 • Sarı Hurdası
 • Alüminyum Hurdası
 • Kablo Hurdası
 • Kurşun Hurdası
 • Çinko Hurdaı

Yukarıda belirttiğimiz gibi geri dönüşüme uygun her türlü hurda malzemelerinizi güncel hurda fiyatları ile almaktayız.

Haftanın 7 günü , günün 24 saati elinizde bulunan tüm hurdalarınızı adresten almaktayız.

Ücretsiz keşif imkanı ile hurda alımlarında güncel fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

 1. FATİH MAHALLESİ HURDACI
 2. KELEŞAN MAHALLESİ HURDACI
 3. MERKEZ MAHALLESİ HURDACI
 4. YENİ MAHALLESİ HURDACI
 5. Köyler HURDACI
 6. AÇMA KÖYÜ HURDACI
 7. AĞAÇLI KÖYÜ HURDACI
 8. AŞAĞIDAĞLICA KÖYÜ HURDACI
 9. BEŞGÖZE KÖYÜ HURDACI
 10. BEYBOSTAN KÖYÜ HURDACI
 11. BUDAKLI KÖYÜ HURDACI
 12. BURÇAKLI KÖYÜ HURDACI
 13. CEVİZPINAR KÖYÜ HURDACI
 14. ÇAMİÇİ KÖYÜ HURDACI
 15. ÇİFTHİSAR KÖYÜ HURDACI
 16. ÇOBANPINARI KÖYÜ HURDACI
 17. DAĞDEVİREN KÖYÜ HURDACI
 18. DALLARCA KÖYÜ HURDACI
 19. DEMİRTAŞ KÖYÜ HURDACI
 20. ESKİKENT KÖYÜ HURDACI
 21. GEÇİTLİ KÖYÜ HURDACI
 22. GÖLYURT KÖYÜ HURDACI
 23. GÖNAN KÖYÜ HURDACI
 24. GÖZPINAR KÖYÜ HURDACI
 25. GÜMÜŞKAŞIK KÖYÜ HURDACI
 26. GÜNDOĞDU KÖYÜ HURDACI
 27. GÜNGÖRMÜŞ KÖYÜ HURDACI
 28. GÜRGENLİ KÖYÜ HURDACI
 29. GÜZELSU KÖYÜ HURDACI
 30. KAŞYAZI KÖYÜ HURDACI
 31. KESERTAŞ KÖYÜ HURDACI
 32. KILIÇ KÖYÜ HURDACI
 33. KONACIK KÖYÜ HURDACI
 34. KORULU KÖYÜ HURDACI
 35. KOŞARLAR KÖYÜ HURDACI
 36. KÖKLÜCE KÖYÜ HURDACI
 37. KÜTÜKLÜ KÖYÜ HURDACI
 38. NAKIŞLI KÖYÜ HURDACI
 39. ONEVLER KÖYÜ HURDACI
 40. ORTACA KÖYÜ HURDACI
 41. OYMAKLI KÖYÜ HURDACI
 42. SARAYCIK KÖYÜ HURDACI
 43. SEYİTMAHMUT KÖYÜ HURDACI
 44. SUTEPE KÖYÜ HURDACI
 45. ÜÇKAYA KÖYÜ HURDACI
 46. YAĞMURLU KÖYÜ HURDACI
 47. YAYLADALI KÖYÜ HURDACI
 48. YENİBARDAK KÖYÜ HURDACI
 49. YEŞİLYURT KÖYÜ HURDACI
 50. YUKARIDAĞLICA KÖYÜ HURDACI

http://gerger.bel.tr/

https://halksan.com/adiyaman-hurdaci/

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir