Halksan hurdacılık olarak hurdacı firmamız Pendik Hurdacı olarak hizmet veren firmalardan birdir her nevi hurda alımı yapmaktadır

Pendik Hurdacı olarak sizlere en yakın hurdacı firmasıyız hurda alımında sizlere yardımcı oluyoruz arayın hurda alımı için kapınıza gelelim

Halksan Hurdacılık olarak Pendik hurdacı firmamız pendikte 7/24 hurda alım -satımı yapmaktadır arayın hemen hurda alımı için gelelim

Halksan hurdacılık olarak Pendik hurdacı firmamız pendikde şantiye,fabrika,iş alanları,çalışma sahalrı ve hurda depolarınızdan hurda alımı gerçekleştirmektedir

Pendik de Hurdacı firması mı arıyorsunuz Halksan Hurdacılık olarak firmamız 7/24 her koşulda sizlere yardımcı oluyor

Pendik de her çeşit demir hurdası metal üzerine hurda alımını gerçekleştirmekteyiz fiyat almak için bizlerle iletişime geçiniz

Halksan hurdacılık olarak Pendik de bina ve fabrika yıkım söküm işleri yapmaktayız arayın hemen yardımcı olalım

Sizde hurda malzemenizi satmak için güvenilir hurdacı dükkanı arıyor iseniz hemen firmamız ile iletişime geçerek hurda malzemenizi değerinde ve yerinde satabilirsiniz.

Size en yakın hurdacı şirketi olarak adresten güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı en kısa sürede değerinde alıyoruz. Hemen firmamız ile iletişime geçerek hurda malzemenizi yüksek fiyat ile değerlendirerek yüksek nakit kazanç elde edebilirsiniz.

Kurumsal Pendik Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Kurumsal Pendik Hurdacı firmamız sizlere en yakın hurdacı firması olarak nakit ödeme çözümleri ile daima yardımcı olmaktadır.

Firmamız yetkili geri dönüşüm şirketi olarak sizlere adresinizde her nevi hurda alımlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda tüm yıkım ve söküm işlemlerini değerinde yapıyoruz.

Sizde Pendik te hurda satmak istiyorsunuz ve kurumsal pendik hurdacı mı arıyorsunuz hemen bizleri arayın güncel hurda fiyatları ile kurumsal hurdacı olarak sizlere her daim yardımcı olalım.

Elinizde bulunan tüm geri dönüşüm malzemelerini en kısa sürede yüksek fiyattan satın alarak sizlere hizmet vermekteyiz. Hemen Pendik hurdacı firmamızı arayarak hurda satmak istediğinizi belirtin pendik hurdacı hizmetleri ile sizlere her daim yardımcı olalım.

20 yılı aşkın süredir hurda alım işlerinde devrim niteliğinde fiyatlandırma yapan firmamız sizlere her daim en iyisi olarak hizmet vermeye son hız devam etmektedir. Günün her saati , haftanın her günü hurda alımlarına son hız araçlarımız ile devam ediyoruz.

Pendik Hurdacı firmamız Halksan Hurdacılık Pendik ve mahallerinde sizlere güvenilir hizmetleri ile hizmet vermektedir. İstanbul Hurdacı olarak Pendik te hurdanızı nakit ve peşin ödeme ile değerinde almaktayız.

İstanbul en yakın hurdacı firmamız Pendik Hurdacı olarak her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Pendik Hurdacı Hurda Aldığımız Bölgeler

 1. AHMET YESEVİ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 2. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 3. BALLICA MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 4. BATI MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 5. ÇAMÇEŞME MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 6. ÇAMLIK MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 7. ÇINARDERE MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 8. DOĞU MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 9. DUMLUPINAR MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 10. EMİRLİ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 11. ERTUĞRUL GAZİ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 12. ESENLER MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 13. ESENYALI MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 14. FATİH MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 15. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 16. GÖÇBEYLİ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 17. GÜLLÜ BAĞLAR MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 18. GÜZELYALI MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 19. HARMANDERE MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 20. KAVAKPINAR MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 21. KAYNARCA MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 22. KURNA MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 23. KURTDOĞMUŞ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 24. KURTKÖY MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 25. ORHANGAZİ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 26. ORTA MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 27. RAMAZANOĞLU MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 28. SANAYİ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 29. SAPAN BAĞLARI MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 30. SÜLÜNTEPE MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 31. ŞEYHLİ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 32. VELİBABA MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 33. YAYALAR MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 34. YENİ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 35. YENİŞEHİR MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 36. YEŞİLBAĞLAR MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI

Kavakpınar Mahallesi Hurdacı Hizmeti

Halksan Hurdacılık olarak Pendik Hurdacı firmamız sizlere günün her saati Kavakpınar Hurdacı Hizmeti sunmaktadır.

Sizde Kavakpınar mahallesinde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar mı arıyorsunuz Halksan Hurdacılık güncel hurda fiyatları ile hurda alım işlerinde sizlere daima yardımcı olmaktadır.

Haftanın her günün , günün her saati hurda alımlarında güvenle ve kurumsal pendik hurdacı hizmeti sunuyoruz. Sizde fırsatlarımızdan yararlanmak istiyor iseniz firmamız ile iletişime geçerek yüksek fiyat garantisi ile elinizde bulunan geri dönüşüm malzemelerinizi firmamıza satabilirsiniz.

Kaynarca Mahallesi Hurdacı Sitesi

Pendik Hurdacı olarak Kaynarca Mahallesi Hurdacı Sitesi firmamız sizlere en yüksek fiyat garantisi ile adresinizde daima değerinde hizmet vermektedir.

Tüm türden hurda malzemeleri değerinde yerinden alan firmamız ödemesini nakit yapmaktadır. Evde veya iş yerlerinizde bulunan ve kullanmadığınız her nevi hurda malzemeyi bize satarak yüksek kazanç elde edin hem de hurda malzemeler geri dönüşüme kazandırılsın.

Kaynarca Mahallesi Hurdacı hurdacı hizmetlerimiz sayesinde elinizde biriken geri dönüşümü sağlanacak olan hurdaları bize satabilirsiniz. Pendik Hurdacı Firmamız hurda alımı konusunda son derece profesyonel davranmaktadır. Kalite standartları yüksek olan ve son derece profesyonel olarak verdiğimiz hurda hizmetleri sayesinde evinizde ve işyerinizde biriken her türlü hurdayı kolaylıkla en yüksek fiyat garantisi ile bizlere satabilirsiniz.

Hurdaları satın almadan önce fiyat konusunda birtakım kontrolleri yapmamız gerekiyor. Bu kontroller sayesinde hurdaları Kaynarca Mahallesi hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları ile alma imkanı bularak sizlere en yüksek fiyatlar ile kazanç sağlıyoruz. Firmamız kendilerini her daim yüksek fiyata odaklamış ve bu yönde devam etmektedir.

Sizde hurda malzemeleri satmak için güvenilir firma arıyor iseniz Pendik Hurdacı Halksan ile hemen iletişime geçin ödemenizi peşin yapalım.

Yenişehir Mahallesi Hurdacı

Pendik Hurdacı olarak Yenişehir Mahallesi Pendik Hurdacı firmamız sizlere hurda alım işlerinde en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile daima hizmet vermektedir.

Hassas kantar ile tartım yapan Yenişehir mahallesi hurdacı firmamız hurdanızın ederini nakit ödeyerek müşteri memnuniyetini korumaktadır.

Halksan Hurdacılık Yenişehir Mahallesi hurdacı olarak sizlere yüksek kalite standartlarında günün her saati hizmet vermektedir. Bizlerden alacağınız hizmetlerde en çok üzerinde durduğumuz konu hurdalarınızın en hızlı şekilde satın alınmasıdır. Garantili ve güvenilir bir hizmet veren firmamız bu süreçte belirli kriterleri daima göz önünde bulundurmaktadır. Bizlerden hurda hizmeti almak isteyen müşterilerimiz rahatlıkla firmamızla iletişime geçebilme şansına sahiptir. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren firmamız hurda işleminde son derece profesyonel bir firmadır.

Velibaba Mahallesi Hurdacılar

Sizde güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyorsunuz ve Velibaba mahallesi hurdacılar mı arıyorsunuz Halksan hurdacılık en büyük hurdacılar sitesi olarak sizlere daima yardımcı olmaktadır.

Hurda alım işlerinde en iyi fiyat garantisi ile bünyesinde bulunan araçlar ile adreste hizmet veren firmamız alanında uzman kadrosu ile hurda yükleme ve taşıma işlemlerini daima yapmaktadır.

Hurda satışı söz konusu olduğuna Velibaba Mahallesi Hurdacı olarak faaliyet gösteren Halksan Hurdacılık akıllara gelen ilk firmadır. Firmamız yüksek standartlı kaliteli hizmetleri ile hurda alım işlerinde her daim hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alım hizmeti sağlayan hurdacı firmamız size en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır. Sizde adresinizde hurda satmak için hemen firmamız ile iletişime geçin en kısa sürede hurdanızı almak için adresinize kadar gelerek yardımcı olalım. Firmamız hurda alımı konusunda yeterince tecrübeli firma olarak sizlere son derece uzmanlık ile faaliyet göstermektedir.

Fevzi Çakmak Mahallesi Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Fevzi Çakmak Mallesi Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası , Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Sizde adresinizde geri dönüşüm hurdaları satmak istiyor iseniz hemen hurdacı Halksan ile iletişime geçin Pendik Hurdacı olarak sizlere en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile daima yardımcı olalım. 20 yılı aşkın süredir hurda alımları yapan adrese en yakın pendik hurdacı şirketiyiz.

Pendik kurumsal hurdacı Halksan olarak sizlere yerinde ve değerinde hurda alımlarında hizmet veriyoruz. Hemen firmamızı arayın hurda alım işlerinde profesyonel kadromuz ile sizlere daima yardımcı olalım. Hurdanızı değerinde ve yerinde alarak itina ile geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Pendik de Almış olduğumuz Hurda Çeşitleri

 • Demir Hurdası Alan Hurdacı
 • Bakır Hurdası Alan Hurdacı
 • Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı
 • Krom Hurdası Alan Hurdacı
 • Kablo Hurdası Alan Hurdacı
 • Sarı Hurdası Alan Hurdacı
 • NAYLON Poşet Hurdası Alan Hurdacı
 • Kurşun Hurdası Alan Hurdacı
 • Çinko Hurdası Alan Hurdacı
 • Kağıt Hurdası Alan Hurdacı
 • Plastik Hurdası Alan Hurdacı
 • Raf Hurdası Alan Hurdacı
 • Fabrika Söküm Hurdası Alan Hurdacı
 • Ray Hurdası Alan Hurdacı
 • Playwood Hurdası Alan Hurdacı
 • Makine Hurdası Alan Hurdacı
 • Çelik Hurdası Alan Hurdacı

Pendik’te Hurda Alan Firmalar

Pendik içerisinde hurda alımlarına son sürat ve temiz şekilde devam eden Halksan Hurdacılık kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyor. Hurda alımları sırasında en güncel ve yüksek fiyatlandırma üzerinden hizmet vererek satışınızdan kar elde etmenizi sağlamaktayız. Firmamız sektörde uzun süredir hizmet vermeye devam ederek sizlerin en iyi memnuniyette işlemlerinizi yapmaktadır.

Halksan Hurdacılık olarak çalışanlarımız acemi kişiler yerine alanında deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede hurda alımlarını en temiz şekilde gerçekleştirerek sizlere sorun yaşatmamaktayız. Siz de Pendik’te hurda alan firma arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Pendik`te Hurda Bakır Alan Firmalar

Pendik Hurdacı, bölgenizde profesyonel hizmet ile hurda bakır alan firmalar dan biridir. Hurdaların ekonomiye son derece büyük katkıları bulunur. Hurda alım ve satımı da son zamanlarda oldukça önemli bir ticari faaliyet konusudur. Bakır malzemelerin hurda değeri oldukça yüksek bir tutardır.

Kullanılmayan hurda bakır malzemeleri alan Halksan Hurdacılık sizlere nakit ödemesini yapmaktadır. Aldığımız hurda bakır malzemeleri daha sonrasında geri dönüşüme kazandırarak tekrar kullanılabilir hale getirmekteyiz. Sizde Bakır hurdası satmak istiyorsunuz ve hurda bakır alan firmalar arıyor iseniz Pendik Hurdacı olarak hurda bakır alım işlerinde günün her saati sizlere yardımcı oluyoruz.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile her geçen gün daha fazla tecrübe edinen firmamız sizlere günün her saati yardımcı olmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarını yerinde ve değerinde yapmaktayız. Değerinde aldığımız hurda malzemeleri en kısa sürede geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Pendik`te Hurda Sarı Alan Firmalar

Halksan Hurdacılık Pendik Hurdacı Firması olarak sizlere yüksek kalite standartları ile hurda sarı alımı hizmet veren hurdacı şirketidir. Firmamız, hurda sarı satışlarında kendilerini tercih eden müşterilerine özel en yüksek fiyat garantisi ile günün her saati hizmet vermektedir. Kurumsal müşteri ve bireysel müşteri garantili ve güvenilir hizmetin adresi olan Halksan Hurdacılık sizlere hurda sarı alım sürecinde en kısa sürede adresinizde yardımcı olmaktadır.

Kolaylıkla hurda satışı gerçekleştirebileceğiniz yer olarak hurda alımlarında sizlere hizmet veriyoruz. Son derece profesyonel firma olarak hurdalarınızı değerinde alarak geri dönüşüm işlerini yapmaktayız. Sektörde uzun yıllar boyunca hizmet sağlayan firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere her daim hizmet vermektedir. Pendik`te Hurda sarı alan firmalar dan biri olarak sizlere güncel hurda sarı fiyatları ile daima hizmet vermekteyiz.

 • Hurda malzemelere en güncel hurda fiyatları ile değerinde almaktayız.
 • Hurdalarınızı adresinizden alarak sizlere asla zahmet vermeden kazanç sağlıyoruz.
 • Ödemenizi nakit ve peşin yaparak hurda alımını yerinde tamamlıyoruz.
 • Daima alanında profesyonel kişiler ile çalışarak hurdalarınızı değerinde almaktayız.
 • Haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alım imkanı sağlıyoruz.

Sizde hurda sarı alım avantajlarından yararlanmak için Pendik Hurdacı firmamız ile en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede en yakın hurdacı olarak hizmet veriyoruz.

Pendik Hurda Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir8,05 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir7,65 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir7,61 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir7,58 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir7,51 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir6,81 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası6,41 ₺/Kg
Toplama Hurda5,80 ₺/Kg
Teneke Hurda5,70 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası7,60 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası7,28 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası8,02 ₺/Kg
Tufal Hurdası0,24 ₺/Kg
Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası154,40 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası154,40 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası139,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır135,50 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası152,40 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası138,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel41,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş35,30 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant39,20 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa37,20 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil34,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil32,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak28,90 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston32,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert Kartel25,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu20,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör19,20 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş21,00 ₺/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel21,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek62,30 ₺/Kg
Hurda Kağıt Fiyatları
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt4,00 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt2,95 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt3,50 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı3,00 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı3,70 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı3,30 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak3,00 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete2,70 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete3,70 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt2,50 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı2,40 ₺/Kg
Hurda Sarı Fiyatları
Sarı Hurda Araiş MS-70112,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-64111,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça102,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı94,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk86,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati86,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör87,00 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş158,00 ₺/Kg
Hurda Plastik Fiyatları
Hurda ABS Plastik4,90 ₺/Kg
Hurda Polipropilen Moblen5,20 ₺/Kg
Hurda Polistren Kristal4,40 ₺/Kg
Hurda Jelatin4,10 ₺/Kg
Mavi Kırmızı Kapak4,10 ₺/Kg
Şeffaf Beyaz Naylon Hurda6,20 ₺/Kg
Çıkma Pimapen Hurdası6,50 ₺/Kg
Elteks Plastik Hurdası3,50 ₺/Kg
Hurda Temiz Pet Şişe3,20 ₺/Kg
Hurda Krom Fiyatları
Hurda Paslanmaz 304 Krom26,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı20,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom44,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı36,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom64,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı53,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom9,0 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom9,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom9,0 ₺/Kg
Anot Nikel %99102,00 ₺/Kg
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo47,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo42,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu80,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu55,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo37,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo30-55 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo50,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Deşe110,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Yağlı Deşe95,00 ₺/Kg
Hurda Elektronik Kart Fiyatları
Hurda Bilgisayar Ram Kartı28,75 ₺/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı42,85 ₺/Kg
Hurda Telefon Kartı28,75 ₺/Kg
Hurda Modem Kartı14,75 ₺/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı14,75 ₺/Kg
Hurda Yazıcı Kartı14,75 ₺/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı20,50 ₺/Kg
Hurda Harddisk23,20 ₺/Kg
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Levha Kurşun36,40 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun35,50 TL/Kg
Hurda Nikel Fiyatları
Hurda %95-99 Şablon Nikel365,00 TL/Kg
Hurda Anot Nikel400,00 TL/Kg
Hurda Nikel Çapağı270,00 TL/Kg
Hurda Turbo Nikel140,00 TL/Kg
Hurda Akü Fiyatları
Hurda Sulu Akü18,20 TL/Kg
Hurda Kuru Akü18,20 TL/Kg
Hurda Küçük Akü16,30 TL/Kg
Hurda Zamak Fiyatları
Hurda Zamak İmalat44,00 TL/Kg
Hurda Antimon34,00 TL/Kg
Hurda Motor Fiyatları
Hurda Demir Kaplama Motor11,80 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kaplama Motor17,00 TL/Kg

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir