Halksan Hurdacılık olarak Hocalar Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hizmet veren sektörün lider firmalarından biridir.

En kısa sürede Hocalar da her nevi hurda alımı yapan hurdacı firmamız sizlere her daim yardımcı olmaktadır.

Sizde Hocalar da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz

Hocalar En Yakın Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde almaktayız.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere hurda alım hizmeti sunan sektörde tecrübeli ve deneyimli hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık olarak Hocalar da haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda alımları yapmaktayız.

Hurdacı firmamız her nevi hurda alımını nakit ve peşin ödeme ile yapan en yakın hurdacı firmasıdır.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alımlarında her daim yüksek fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Hocalar da profesyonel hurdacılık hizmetlerimiz ile müşterilerimize büyük önem vermekteyiz.

En iyi fiyat avantajlarından yararlanarak hurda satışı gerçekleştirmek istiyor iseniz hemen arayınız.

Halksan Hurdacılık olarak minimun Kâr oranlarımız ile sizlere her çeşit hurda alımlarında sektörde #1 numara olarak yardımcı olmaktayız.

Hurdacı firmamız kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak her daim kaliteli hizmeti ile hurda alım hizmeti sunmaya devam etmektedir. Kaliteli hurdacı hizmeti arıyor iseniz doğru adrestesiniz.

Hocalar Hurdacı olarak adresinize kadar gelerek her nevi hurda alımları yapmaktayız. Hurda malzemelerinizi değerinde alan firmamız itina ile geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Elinizde bulunan eskimiş , yıpranmış ve paslanmış olan hurda malzemeleri alarak sizlere peşin ödeme yapmaktayız.

Halksan Hurdacılık dürüst ve güvenilir hurdacılık hizmetleri ile Hocalar da tercih edilen en yakın hurdacı firmasıdır. Tonajlı hurda alımlarında her türlü ekipman ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Güncel hurda fiyatları kapsamında hocalar hurdacı firmamız hurda malzemelerinizi değerinde almaktadır. Her daim doğru ve anlık fiyatlar ile çalışan hurdacı firmasıyız.

Kuruluşundan bu yana sayısız şahıs ve kuruluşa hizmet vermiş olan firmamız müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti ile Hocalar Hurdacı olarak sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız. Her nevi hurda alımlarında en yüksek fiyat garantisi sunuyoruz.

Hocalar Hurdacı olarak hocalar ve mahallerinde en iyi fiyat avantajları ile hizmet veriyoruz. Hurda alım hizmeti sunan firmamız bunun yanı sıra her nevi fabrika söküm ve yıkım işleri yapmaktadır.

Hurda malzemenizi adresinizde geri dönüşüme kazandırmak istiyor iseniz Halksan Hurdacılık konumunuza kadar gelerek hurda alımı yapan en yakın firmadır.

İstediğiniz gün ve saat içerisinde her çeşit hurdanızı geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız. Her daim hizmete açık firma olarak hurda alımlarında yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız.

Hocalar Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında güncel fiyatlar ile hizmet verelim.

Hocalar Hurdacı
Hocalar Hurdacı

Hocalar Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Hocalar Hurdacı firmamız sizlere profesyonel hurdacılık hizmetleri ile her daim hizmet vermektedir.

Hocalar Hurdacı olarak her nevi hurda alımı yapan firmamız sektörün öncü firmalarından biri olarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Afyonkarahisar Hurdacı Merkezimiz Hocalar Hurdacı olarak faaliyet gösteren hurdacı firmasıdır.

En kısa sürede adresinize kadar gelerek her nevi hurda alımı yapan hurdacı Halksan sizlere yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

Halksan Hurdacılık olarak Hocalar Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları kapsamında her nevi hurdanızı kapınıza kadar gelerek değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Ev ve iş yerlerinizde biriktirmiş olduğunuz hurda malzemelerinizi kapınıza kadar gelerek nakit ve peşin ödeme ile alıyoruz. Hurdacı firmamız her nevi hurdanızı değerinin üstünde fiyatlar ile alıyor.

Hocalar Hurdacı olarak a dan z ye tüm hurda çeşitlerini alarak değerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hocalar ve mahallerinde en yakın hurdacı firması olarak hizmet veren Halksan Hurdacılık size alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Yıllardır hocalar da faaliyet gösteren hurda toplama merkezimiz sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir. Sektörde en deneyimli ve tecrübeli firma olarak hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Sizde Hocalar da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar mı arıyorsunuz? Halksan Hurdacılık olarak en kısa sürede hurda alan hurdacı olarak sizlere güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Güncel hurda fiyatları üzerinden hurdanızı geri dönüşüme kazandırmak istiyor iseniz hemen firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hocalar Hurdacı olarak yüksek müşteri memnuniyetleri ve fiyat garantisi ile hizmet vermeye son hız devam ediyoruz. Size en yakın hurdacı firması olarak değerinin üstünde hurda alımları yapıyoruz.

Zaman kavramı tanımadan sizlere hizmet veren firmamız Halksan Hurdacılık gece gündüz fark etmeksizin hurda alım hizmeti sunmaktadır. Acil Hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi değerinde alıyoruz. Her daim açık hurdacı firmasıyız.

Geri dönüşüme uygun olan biriktirmiş olduğunuz hurda malzemelerinizi her daim en kısa sürede adresten alıyoruz. Hurda malzemelerinizi güncel hurda fiyatları ile satmak için arayınız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Hocalar Hurdacı firmamız alanında uzman ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık Hocalar Hurdacı olarak başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak en yakın hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Sizde adresinizde hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırmak istiyor iseniz tek yapmanız gereken hurdacı firmamız ile iletişime geçmek.

Halksan Hurdacılık müşteri hizmetleri hattı 0534 207 2341 üzerinden bizler ile 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Hocalar Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi en yüksek fiyat garantisi ile en kısa sürede alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hocalar Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Halksan Hurdacılık olarak Hocalar Hurdacı firmamız her daim güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktadır. Güncel hurda fiyatlarına ulaşmak için hemen bizleri arayın doğru fiyatlar alınız.

Hocalar da haftanın 7 günü , günün 24 saati anlık hurda fiyatları kapsamında hurdacı hizmetleri sunmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak Hocalar da sektörde en yüksek fiyat garantisi sunan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Hocalar Hurdacı firmamız a dan z ye her çeşit hurda malzemenizi her daim güncel hurda fiyatları ile almaktadır.

Sizde Hocalar da hurda satmak istiyorsunuz ve bunun için hurda fiyatları araştırıyor iseniz Halksan Hurdacılık her daim güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan hurdacı firmasıdır.

Hurda satmak için hemen arayın en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olalım.

En yakın hurdacı firması olarak hurda malzemelerinizi alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile almaktayız. Değerinde ve yerinde aldığımız hurda malzemelerinizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurda malzemenizi nakit ve peşin ödeme ile alan hurdacı firmasıyız. Hemen arayın hurdalarınızı güncel hurda fiyatları ile satarak geri dönüşüme kazandırın.

Hocalar da Hurda Alan Yerler

Hocalar Hurdacı firmamız en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan yerler den biridir.

En kısa sürede adresinize kadar gelerek nakit ve peşin ödeme ile sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Sizde hurda malzemelerinizi satmak için hocalar da hurda alan yerler arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak her nevi hurda malzemenizi en yüksek fiyat garantisi ile almaktayız.

7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde güncel hurda fiyatları kapsamında Hocalar da hurda alımları yapmaktayız. Profesyonel hurda alım ekibimiz ile sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız.

Hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırmak için hemen arayın yardımcı olalım.

Her nevi hurdanızı nakit ve peşin ödeme ile alan size en yakın hurdacı firmasıyız. Kapınıza kadar gelerek hurda alımları yapıyoruz.

HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
ŞAFAK MAHALLESİ HURDACI
YENİ MAHALLESİ HURDACI
AKÇADERE KÖYÜ HURDACI
AVGANCIK KÖYÜ HURDACI
ÇALÇA KÖYÜ HURDACI
ÇEPNİ KÖYÜV
DAVULGA KÖYÜ HURDACI
DEVLETHAN KÖYÜ HURDACI
GÜRE KÖYÜ HURDACI
İHSANİYE KÖYÜ HURDACI
KOCAGÖL KÖYÜ HURDACI
KOZLUCA KÖYÜ HURDACI
ÖRENCİK KÖYÜ HURDACI
ÖRTÜLÜ KÖYÜ HURDACI
ULUKÖY KÖYÜ HURDACI
YAĞCI KÖYÜ HURDACI
YEŞİLHİSAR KÖYÜ HURDACI

https://halksan.com/afyonkarahisar-hurdaci/

http://hocalar.gov.tr/hocalar-belediyesi

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir