Halksan Hurdacılık olarak Doğubayazıt Hurdacı firmamız sizlere geri dönüşüm işlerinde yardımcı olan sektörün lider firmalarından biridir.

Sizde Doğubayazıt da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz size en yakın konumda bulunan hurdacı olarak her nevi hurdanızı değerinde almaktayız.

En iyi fiyat avantajları ile sizlere yardımcı olan firmamız en kısa sürede her nevi hurda malzemenizi adresinizden almaktadır.

Hurda satmak için doğru adres olan Halksan Hurdacılık profesyonel hurdacı hizmetleri ile sizlere kolaylıkla yardımcı olmaktadır. Doğubayazıt Hurdacı olarak her nevi hurdanızı kapınıza kadar gelerek alıyoruz.

Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz dahilinde sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız. Bünyemizde bulunan +200 eleman ile sizlere en kısa sürede hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Kuruluşumuzdan bu yana her geçen gün ekibini büyüten Halksan Hurdacılık sizleri bekletmeden hurda alımı konusunda yardımcı olmak istemektedir. Hurda satmak istiyor iseniz hemen bizlerden fiyat teklifi alınız.

Elinizde bulunan ve geri dönüşüme uygun olan tüm hurda malzemelerinizi en kısa sürede adresinizden almaktayız. Değerinde ve yerinde hurda alan firma olarak hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurdanızı adresten alarak sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel hizmetlerimiz ile her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sizlerin geri dönüşleri ile kendimizi geliştiriyoruz. Kuruluşundan bu yana olumsuz geri dönüş almayan firmamız bu güne kadar yüz binlerce ton hurdanın geri dönüşümünü yapmıştır.

Geri dönüşüm işlerinde büyük başarılara imza atan Halksan Hurdacılık, Doğubayazıt halkı tarafından tercih edilen sektörde en tecrübeli ve deneyimli hurdacı firmasıdır. Hurdacı arayışlarında güvenilir ve profesyonel firma olarak öne çıkan Halksan Hurdacılık; sizlere her daim nakit ödeme çözümleri ile yardımcı olmaktadır.

Firmanızda bulunan hurda malzemelerinizi satmak için kurumsal hurdacı firmasına mı ihtiyacınız var? Halksan Hurdacılık size en yakın kurumsal hurdacı firması olarak her nevi hurdanızı güncel fiyat teklifleri ile yapmaktadır. Ederinde fiyatlar ile hurda malzemenizi satmak için aramanız yeterlidir.

Adresten hurda alımlarında nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapan firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir. Firmamızdan fiyat teklifi almanız dahilinde kapınıza kadar gelerek hurda malzemelerinizi araçlarımıza yüklemekteyiz.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile sizlere yardımcı olan Doğubayazıt Hurdacı firmamız her daim en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıdır. Doğubayazıt da alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alım işlerinde hizmet vermekteyiz. Uzman kişiler ile çalışan firmaya hurda satmak için aramanız yeterlidir.

Hurda Alımlarında %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere yardımcı oluyoruz. Halksan Hurdacılık yüksek fiyat garantisi sunan sektörde sayılı firmalardan biridir. Bizler den fiyat almanız dahilinde hurdanızı bize satıcağınıza eminiz…

Bünyemizde yeterli sayıda bulunan ekipman ve araçlarımız ile hurda alımlarını kolaylıkla tamamlamaktayız. Hurdacılık sektörüne yön veren firmamız her daim geri dönüşüm işlerinde son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir.

Doğubayazıt İlçesinde geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

Ağrı Merkez de faaliyet göstermeye başlayan Halksan Hurdacılık yıllardır büyük özenle çalışarak hizmet ağını genişletmiştir. Hurdacı firmamız hurda alım işlerinde profesyonel kadrosu ile sizlere yardımcı olmaktadır. Yatırım alanlarını büyüterek son teknoloji ile hizmet vermeye başlayan firmamız hurda alım işlerinde sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Halksan Hurdacılık ile Doğubayazıt Müşteri Hizmetleri Hattı: 0(534) 207 2341 üzerinden bizler ile iletişime geçin, sizlere güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımlarında yardımcı olalım. Fabrika söküm ve yıkım işleriniz için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Doğubayazıt Hurdacı
Doğubayazıt Hurdacı

Doğubayazıt Hurdacı

Doğubayazıt Hurdacı olarak sizlere hizmet veren firmamız profesyonel kadrosu ile sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Geri dönüşüm işlerinde en yakın firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizde Doğubayazıt Hurdacı firması arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak güncel hurda fiyat teklifleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamızdan bilgi alarak hurda malzemenizi rahatlıkla satabilirsiniz.

Elinizde bulunan ve fazlalık olan malzemelerinizi satarak nakit paraya çevirmek çok kolay. Hurda malzemenizi satarak hem geri dönüşüme kazandırın hem de kazanç elde edin.

Doğubayazıt Hurdacı firmamız sektörün lider firmalarından biri olarak sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir. Sektörde en deneyimli firma olarak hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Ağrı Hurdacı olarak Doğubayazıt ilçesinde sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hizmet veren hurdacı firmasıyız. A dan Z ye her türlü hurda malzemenizi adresinizden alan en yakın hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık: Kurumsal hurdacı firması olarak profesyonel çözümleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Profesyonel hizmet sunan firma arıyor iseniz size en yakın konumda bulunan firmayız. En iyi fiyat avantajlarımız ile sizlere hurda alım işlerinde hizmet veriyoruz.

20 yılı aşkın süredir Doğubayazıt Hurdacı olarak faaliyet gösteren firmamız sizlere her daim geri dönüşüm işlerinde yardımcı olmaktadır. Geri dönüşüme aracılık eden firma olarak kalitenin adresiyiz. Yüksek standartlara sahip olan firma olarak müşteri memnuniyet oranlarımızı en üst düzeyde tutmaya özen göstermekteyiz.

Ağrı Hurdacı olarak Doğubayazıt Hurdacı firmamız alanında uzman ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık Doğubayazıt Hurdacı olarak başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak en yakın doğubayazıt hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Güncel Hurda Fiyatları kapsamında her nevi hurda alımı yapan firmamız sizlere en kısa sürede adresinizde nakit ödeme imkanı ile yardımcı olmaktadır. Hurda malzemenizin fotoğrafını göndererek firmamızdan en güncel fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Her türlü metal ve maden hurdalarınızı konumunuzdan alan firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Konumunuza kadar gelerek kendi araçlarımız tarafınca hurda malzemelerinizi geri dönüşüm merkezlerimize ulaştırmaktayız. Hemen aramanız dahilinde fiyat tekliflerine en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Firmamız sizlere alanında uzman kadrosu ile hizmet vererek yardımcı olmaktadır. En yakın konumda bulunan hurdacı firması olarak her nevi hurdanızı değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Doğubayazıt Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Doğubayazıt Güncel Hurda Fiyatları için doğubayazıt hurdacı firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Fiyatlar günlük olarak değişmekte olup bizleri aramanız dahilinde güncel hurda fiyatlarına daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Halksan Hurdacılık kuruluşundan bu yana güncel hurda fiyatları ile çalışan size en yakın hurdacı firmasıdır. Ederinde fiyatlar ile hurda alımları yapmaktayız.

Doğubayazıt Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede adresinizden alıyoruz. Haftanın 7 günü , günün 24 saati anlık hurda fiyatları ile hurda alımları yapıyoruz.

Sektörde en doğru fiyat bilgilerini sunan firma olarak hurda malzemelerinizin satışından zarar etmemenizin adına bizleri arayarak fiyat teklifi alınız.

Halksan Hurdacılık olarak en iyi fiyat avantajlarımız ile Doğubayazıt da hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. İstediğiniz gün ve saat içerisinde güncel fiyat teklifleri ile yardımcı oluyoruz.

Londra Metal Borsası ve Döviz verilerine göre belirlenen hurda fiyatları sizlere anlık olarak aktarılmaktadır. Güncel fiyat listesi için hemen iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

Doğubayazıt da Hurda Alan Yerler

Doğubayazıt Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biriyiz. En kısa sürede konumunuzdan hurda alımı yapan firmamız sizlere hurda alım işlerinde hizmet vermektedir.

Doğubayazıt Hurdacı olarka zaman kavramı tanımayan firmamız günün her saati hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Doğubayazıt`ın her bölgesinde hurda alımı yapan firmamız sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

Profesyonel hizmetleri ile ön plana çıkan firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Hemen bizleri arayarak fiyat teklifi alın hurda alımında yardımcı olalım.

ABDİGÖR MAHALLESİ HURDACI
AHMEDİHANİ MAHALLESİ HURDACI
BARIŞ MAHALLESİ HURDACI
BÜYÜK AĞRI MAHALLESİ HURDACI
ÇİFTEPINAR MAHALLESİ HURDACI
HASANKEYF MAHALLESİ HURDACI
HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
İSHAKPAŞA MAHALLESİ HURDACI
KOÇKIRAN MAHALLESİ HURDACI
SANAYİ MAHALLESİ HURDACI
SARIGÜL MAHALLESİ HURDACI
ULUYOL MAHALLESİ HURDACI
VATAN MAHALLESİ HURDACI
YENİ MAHALLESİ HURDACI

https://halksan.com/agri-hurdaci/

http://www.dogubayazit.bel.tr/

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir