Halksan Hurdacılık olarak faaliyet gösteren Eleşkirt Hurdacı firmamız sizlere en yakın firma olarak hizmet vermektedir.

Sektörün lider firmalarından biri olarak güncel fiyatlar ile çalışan firmamız her nevi hurdanızı değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Eleşkirt Hurdacı olarak her türlü hurda malzemelerinizi güncel hurda fiyatları kapsamında aşaral geri dönüşüme kazandırıyoruz. Geri dönüşüm işlerinde büyük başarılara imza atan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Halksan Hurdacılık olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda alımı yapmaktayız. Adresinizde bulunan her türlü hurdanızı en kısa sürede almaktayız.

Sizde Eleşkirt de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz güncel hurda fiyat teklifleri ile size en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız.

En iyi fiyat avantajları sunan hurdacı firmamız her nevi hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Ederinde fiyatlar ile hurda satmak istiyor iseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kalitenin tek adresi olan Hurdacı Halksan sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Profesyonel hurdacı hizmetleri sunan firmamız kapınıza kadar gelemektedir. Kapıda hizmet veren firmamız kendi araçları ile sizlere hizmet vermektedir.

Kuruluşumuzdun bu yana her geçen gün hizmet ağımızı sizlere en kısa süre içerisinde ulaşmak için büyütmekteyiz. Bünyemizde bulunan alanında uzman elemanlarımız ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak a dan z ye her nevi hurda malzemenizi en yüksek fiyat garantisi ile almaktayız. Eleşkirt Hurdacı firmamız sizlere en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermektedir.

Profesyonel hizmetlerimiz ile her daim firmamızı genişletmeye devam etmekteyiz. Müşteri ağımızı her geçen gün yüksek oranlar ile genişletmekteyiz. Geri dönüşüm işlerinde sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız.

Geri dönüşüm işlerinde büyük başarılara imza atan Halksan Hurdacılık, Eleşkirt halkı tarafından tercih edilen sektörde en tecrübeli ve deneyimli hurdacı firmasıdır. Eleşkirt Hurdacı arayışlarında güvenilir ve profesyonel firma olarak öne çıkan Halksan Hurdacılık; sizlere her daim peşin ödeme çözümleri ile yardımcı olmaktadır.

Geri dönüşüm işleri için kurumsal firma arıyor iseniz Halksan Hurdacılık olarak sizlere geri dönüşüm işlerinde yardımcı olmaktayız. Hemen arayın, güncel fiyat teklifleri alın en kısa sürede adresinize gelelim.

Adresten Hurda alımları yapan Eleşkirt Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Halksan Hurdacılık olarak her nevi metal hurdanızı adresinizden nakit ve peşin ödeme ile almaktayız.

20 yılı aşkın süredir Eleşkirt de sizlere hizmet veren firmamız hurda alım işlerinde en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımları yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Hurda alımında %100 müşteri mmenuniyeti & yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olan firmamız en yakın firma olarak hizmet vermektedir. Arama motorlarında en çok aratılan sektörde tecrübeli ve deneyimli hurdacı firmasıyız.

Bünyemizde bulunan ekipman ve araçlarımız ile sizlere en kısa sürede konumunuzda hizmet veriyoruz. Kolaylıkla hurda alım işleri yapan firmamız her türlü hurdanızı geri dönüşüm merkezlerine ulaştırmaktadır.

Eleşkirt İlçesinde geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

Ağrı Merkez de hizmet vermeye başlayan firmamız sizlere Eleşkirt ve mahallerinde profesyonel firma olarak hizmet vermektedir. Eleşkirt Hurdacı olarak ederinde fiyatlar ile hurda alımları yapıyoruz.

Halksan Hurdacılık Müşteri Hizmetleri 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin. En iyi fiyat avantajlarımız ile geri dönüşüm işlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Hurda alımının yanı sıra fabrika söküm ve yıkım işleri yapmaktayız. Detaylı bilgi için aramanız yeterlidir.

Densan Hurdacılık Tarafından Her Nevi Hurda Alımı, Fabrika Söküm ve Yıkımı Yapılmaktadır.!

Eleşkirt Hurdacı
Eleşkirt Hurdacı

Eleşkirt Hurdacı

Halksan Hurdacılık olarak Eleşkirt Hurdacı firmamız sektörün lider firmalarından biri olarak güncel hurda fiyatları ile sizlere hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Sizde Eleşkirt de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz profesyonel hurdacı firması olarak sizlere en iyi çözümler ile yardımcı olmaktayız.

Adresinizde hurda satmak istiyor iseniz Halksan Hurdacılık adresinize kadar gelen ve nakit ödeme ile hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıdır. Nakit ve peşin ödeme ile hurda satmak istiyor iseniz hemen arayınız.

Eleşkirt Hurdacı olarak sizlere hizmet veren firmamız profesyonel kadrosu ile sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Geri dönüşüm işlerinde en yakın firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

En kısa sürede adresten hurda alımları yapan firmamız sizlere en yakın hurdacı olarak hizmet vermektedir. A dan Z ye her nevi hurda malzemenizi adresinizden alıyoruz.

En iyi fiyat teklifleri sunan hurdacı firmamız Eleşkirt ve mahallerinde sizlere her daim hizmet vermektedir. Eleşkirt Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere yardımcı oluyoruz.

Halksan Hurdacılık olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alım işlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Geri dönüşüm işlerini en kısa sürede başarı ile tamamlayan sektörde lider hurdacı firmasıyız.

Eleşkirt Hurdacı firma olarak en deneyimli ve tecrübeli firma olarak sizlere çözüm sunuyoruz. Profesyonel hurda alımları ile en kısa sürede hurda alımları yapmaktayız.

Elinizde bulunan ve geri dönüşüme uygun olan her türlü hurda malzemelerinizi profesyonel kadromuz ile alarak geri dönüşüm merkezlerine ulaştırmaktayız. 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile her nevi hurda alımlarını güncel hurda fiyatları ile yapmaktayız.

Geri dönüşüme aracılık eden firma olarak yıllardır sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti oranlarımız ile hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Ağrı Hurdacı olarak Eleşkirt Hurdacı firmamız alanında uzman ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Halksan Hurdacılık Eleşkirt Hurdacı olarak başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Halksan Hurdacılık olarak en yakın eleşkirt hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Güncel hurda fiyatları kapsamında sizlere hizmet veren firmamız her daim anlık fiyatları sizlere aktarmaktadır. Deneyimli ve uzman elemanlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Bünyemizde bulunan ekipmanlar ile hurda malzemelerinizi araçlarımıza yüklemekteyiz. Metal ve maden hurdalarınızı en kısa sürede adresten almaktayız.

Sizde hurda malzemenizi en iyi fiyat avantajları ile satmak istiyor iseniz hemen Eleşkirt Müşteri Hizmetleri Hattı 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin yardımcı olalım.

Eleşkirt Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Halksan Hurdacılık olarak Eleşkirt de Londra Metal Borsası ve Döviz endekslerine göre hurda malzemelerinizi anlık fiyatlar ile almaktayız.

Değerinde ve yerinde hurda alımları yapan firmamız sizlere en kısa sürede adresinizde yardımcı olmaktadır.

Sizde Eleşkirt de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen iletişime geçin yardımcı olalım.

Eleşkirt Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede adresinizden alıyoruz. Haftanın 7 günü , günün 24 saati anlık hurda fiyatları ile hurda alımları yapıyoruz.

En kısa sürede profesyonel kadromuz ile hurda alım işlerini güncel hurda fiyatları ile yapmaktayız. Hurda satmak için hemen iletişime geçin en kısa sürede hurda malzemenizi alalım.

Eleşkirt de Hurda Alan Firmalar

Eleşkirt Hurdacı olarak en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan firmalar dan biriyiz. Sizde hurdacı arayışı içerisinde iseniz kalitenin adresi olan Halksan Hurdacılık sizlere hizmet vermektedir.

Eleşkirt ve mahallerinde hizmet veren Ağrı Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Hemen bizleri aramanız dahilinde adresinize gelerek hurda alımları yapıyoruz.

AŞAĞICİHANBEY MAHALLESİ HURDACI
AYDINTEPE MAHALLESİ HURDACI
CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
DEĞİRMENGEÇİDİ MAHALLESİ HURDACI
ESENTEPE MAHALLESİ HURDACI
ESENTEPE MAHALLESİ HURDACI
FATİH MAHALLESİ HURDACI
GÖKÇAYIR MAHALLESİ HURDACI
HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
İSTİKLAL MAHALLESİ HURDACI
KARŞIYAKA MAHALLESİ HURDACI
KARŞIYAKA MAHALLESİ HURDACI
KARŞIYAKA MAHALLESİ HURDACI
KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ HURDACI
LOZAN MAHALLESİ HURDACI
MÜFTÜSELİM MAHALLESİ HURDACI
OKLAVALI MAHALLESİ HURDACI
ŞEHİT ENGİN MAHALLESİ HURDACI
YEŞİL MAHALLESİ HURDACI
YEŞİLYURT MAHALLESİ HURDACI

https://halksan.com/agri-hurdaci/

https://www.eleskirt.bel.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir